Janne Haltia
Basso 3
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1561
149 peliä
8-pallo
1604
115 peliä
9-pallo
~1524
20 peliä
10-pallo
~1398
14 peliä
Ura
Pelit
149
Voitto-%
50 %
75–74
Erä-%
50 %
301–298
Vire (10 viimeisintä)
HHHHHVHVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Basso 3 2. divisioona |
6 | 17 % | 36 % | 1561 |
| 2024 Basso 3 3. divisioona |
18 | 56 % | 51 % | 1566 |
| 2023 Basso 3 4. divisioona |
18 | 72 % | 64 % | 1572 |
| 2022 Viskibassot 2. divisioona |
11 | 45 % | 45 % | 1576 |
| 2020–21 Basso 1 I-Divisioona |
10 | 40 % | 48 % | 1584 |
| 2019–20 Basso1 Mestaruussarja |
17 | 35 % | 42 % | 1589 |
| 2018–19 Basso1 Mestaruussarja |
11 | 45 % | 49 % | 1597 |
| 2017–18 Basso II Mestaruussarja |
13 | 46 % | 43 % | 1601 |
| 2016–17 Basso II Mestaruussarja |
17 | 41 % | 44 % | 1605 |
| 2015–16 Basso 2 I-Divisioona |
14 | 71 % | 61 % | 1609 |
| 2014–15 Basso 2 II-Divisioona |
14 | 57 % | 56 % | ~1605 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 115 | 52 % | 52 % | 1604 |
| 9-pallo | 20 | 55 % | 52 % | ~1524 |
| 10-pallo | 14 | 29 % | 35 % | ~1398 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~01.11.17 | Jesse Huhtanen Höveli 1 |
1614 | 8 | 1–3 | 62 % |
| ~18.10.17 | Samppa Kemppinen Pub Jaska 1 |
1804 | 10 | 0–3 | 25 % |
| ~11.10.17 | Hannu Pekkanen Iloinen Härkä 2 |
1916 | 8 | 1–3 | 14 % |
| ~04.10.17 | Dennis Hellström Par Rocks |
1515 | 8 | 3–2 | 66 % |
| ~05.04.17 | Hannu Pekkanen Iloinen Härkä 2 |
1916 | 10 | 0–3 | 16 % |
| ~29.03.17 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1591 | 8 | 3–0 | 54 % |
| ~08.03.17 | Lauri Linden Bar Puoliaika |
1761 | 10 | 1–3 | 34 % |
| ~22.02.17 | Nuno Francisco Iloinen Härkä 2 |
1867 | 8 | 1–3 | 26 % |
| ~08.02.17 | Santtu Haavisto Höveli 1 |
1481 | 10 | 3–2 | 72 % |
| ~01.02.17 | Samppa Kemppinen Pub Jaska 1 |
1804 | 8 | 1–3 | 27 % |
| ~25.01.17 | Tomi Salminen Pocket kakkonen |
1623 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~18.01.17 | Hans Roine Pocket 1 |
1690 | 10 | 0–3 | 39 % |
| ~14.12.16 | Joonas Lallo Galaxie I |
1693 | 8 | 3–1 | 44 % |
| ~07.12.16 | Manu Randell Team Cassu |
1582 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~30.11.16 | Esa Juvala Bar Puoliaika |
1758 | 10 | 1–3 | 36 % |
| ~16.11.16 | Toni Miettinen Iloinen Härkä 2 |
1591 | 10 | 1–3 | 56 % |
| ~09.11.16 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1625 | 8 | 1–3 | 59 % |
| ~26.10.16 | Samppa Kemppinen Pub Jaska 1 |
1804 | 8 | 1–3 | 29 % |
| ~19.10.16 | Pekka Koho Pocket kakkonen |
~1632 | 10 | 0–3 | 59 % |
| ~12.10.16 | Juha Bergius Pocket 1 |
1621 | 8 | 3–2 | 51 % |
| ~05.10.16 | Pertti Muurainen KARADOGS |
1866 | 8 | 3–0 | 23 % |
| ~30.03.16 | Mikael Stenfors Cotton pub |
~1556 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~23.03.16 | Niklas Hörkkö Moision Olkkari 1 |
1662 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~09.03.16 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä 2 |
1548 | 8 | 3–1 | 63 % |
| ~02.03.16 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1778 | 8 | 2–3 | 36 % |
| ~17.02.16 | Henri Laaksonen Tapper`s InnToo |
1449 | 8 | 3–0 | 71 % |
| ~10.02.16 | Marko Malmi Bar Puoliaika |
~1497 | 8 | 3–1 | 63 % |
| ~03.02.16 | Max Johansson Aura B |
~1640 | 8 | 3–2 | 47 % |
| ~27.01.16 | Eetu Fromholdt Pocket 4 |
1618 | 8 | 2–3 | 41 % |
| ~25.11.15 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1542 | 8 | 2–3 | 53 % |
| ~18.11.15 | Mikael Granholm Team Cassu |
1651 | 8 | 1–3 | 45 % |
| ~11.11.15 | Jouko Hiltunen Iloinen Härkä 2 |
1902 | 8 | 3–1 | 23 % |
| ~28.10.15 | Aleksi Kojo Cotton pub |
1568 | 8 | 3–2 | 51 % |
| ~14.10.15 | Lauri Linden Bar Puoliaika |
1752 | 8 | 3–1 | 24 % |
| ~30.09.15 | Eetu Fromholdt Pocket 4 |
1618 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~08.04.15 | Pasi Terävä Pocket 3 |
1391 | 8 | 0–3 | 70 % |
| ~01.04.15 | Pasi Terävä Pocket 3 |
1391 | 8 | 3–0 | 64 % |
| ~25.03.15 | Jesse Laine Pocket 3 |
1710 | 8 | 2–3 | 21 % |
| ~25.02.15 | Aki Viitala Ihan vaan pubi 1 |
1410 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~18.02.15 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari 1 |
1364 | 8 | 3–0 | 66 % |
| ~04.02.15 | Sami Maisalo Fox 2 |
1535 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~07.01.15 | Faton Bajzinca Basso 10 |
1618 | 8 | 0–3 | 44 % |
| ~26.11.14 | Aleksi Kojo Cottun pub |
1565 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~12.11.14 | Juha Vuorenpää Moision Olkkari 1 |
1363 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~05.11.14 | Eero Junnila Moision Olkkari 2 |
1388 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~22.10.14 | Jussi Korhonen Tapper´s InnToo |
1587 | 8 | 3–2 | 27 % |
| ~15.10.14 | Timo Huhta Pub Jaska 2 |
1528 | 8 | 1–3 | 33 % |
| ~08.10.14 | Aleksi Aaltonen Galaxie 3 |
1507 | 8 | 2–3 | 22 % |
| ~01.10.14 | Faton Bajzinca Basso 10 |
1617 | 8 | 1–3 | 50 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29