Kristian Mahnala
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1877
227 peliä
8-pallo
1915
215 peliä
9-pallo
~1543
4 peliä
10-pallo
~1630
8 peliä
Ura
Pelit
227
Voitto-%
75 %
170–57
Erä-%
65 %
577–312
Vire (10 viimeisintä)
HHVHHVVVHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
8 | 50 % | 50 % | 1877 |
| 2025 Moision Olkkari 1 1. divisioona |
22 | 77 % | 68 % | 1880 |
| 2024 Moision Olkkari 1 2. divisioona |
21 | 95 % | 82 % | 1885 |
| 2023 Härkä 2 Mestaruussarja |
12 | 58 % | 57 % | 1883 |
| 2022 Härkä 2 Mestaruussarja |
19 | 58 % | 55 % | 1881 |
| 2020–21 Härkä 2 Mestaruussarja |
18 | 72 % | 61 % | 1889 |
| 2019–20 Härkä2 Mestaruussarja |
20 | 80 % | 64 % | 1891 |
| 2018–19 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
21 | 100 % | 80 % | 1890 |
| 2017–18 Bilis ja Meininki Mestaruussarja |
21 | 62 % | 55 % | 1876 |
| 2016–17 Pocket - Bilis ja Meininki I-Divisioona |
24 | 83 % | 72 % | 1862 |
| 2015–16 Pocket 4 I-Divisioona |
20 | 70 % | 65 % | 1846 |
| 2014–15 Pocket 4 I-Divisioona |
21 | 67 % | 59 % | ~1831 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 215 | 75 % | 66 % | 1915 |
| 9-pallo | 4 | 50 % | 40 % | ~1543 |
| 10-pallo | 8 | 75 % | 65 % | ~1630 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~11.03.20 | Kari Sinisalo Basso1 |
1446 | 10 | 3–0 | 94 % |
| ~04.03.20 | Kai Keihola Jaska 1 |
1954 | 8 | 3–2 | 41 % |
| ~26.02.20 | Joni Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1638 | 8 | 3–1 | 83 % |
| ~12.02.20 | Arto Henriksson Proffa |
1757 | 8 | 3–1 | 77 % |
| ~05.02.20 | Tommi Laine Galaxie |
1832 | 8 | 3–2 | 56 % |
| ~29.01.20 | Jarno Sillvan Pocket 1 |
~1735 | 8 | 1–3 | 76 % |
| ~22.01.20 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1723 | 8 | 3–2 | 68 % |
| ~15.01.20 | Janne Kuusisto Basso1 |
1637 | 8 | 3–2 | 81 % |
| ~08.01.20 | Kai Keihola Jaska 1 |
1954 | 8 | 1–3 | 41 % |
| ~11.12.19 | Miika Kaunisto Moision Olkkari 1 |
1537 | 8 | 3–0 | 89 % |
| ~04.12.19 | Tony Silvan Proffa |
1744 | 8 | 3–1 | 72 % |
| ~27.11.19 | Niko Sjölund Galaxie |
1601 | 8 | 3–1 | 82 % |
| ~20.11.19 | Aku Nordblom Pocket 1 |
1988 | 8 | 1–3 | 31 % |
| ~13.11.19 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1633 | 8 | 3–1 | 84 % |
| ~06.11.19 | Ilir Durmishaj Basso1 |
1672 | 8 | 3–1 | 77 % |
| ~30.10.19 | Aki Mundolin Jaska 1 |
1845 | 8 | 1–3 | 58 % |
| ~23.10.19 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1841 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~16.10.19 | Tony Silvan Proffa |
1744 | 8 | 3–0 | 77 % |
| ~09.10.19 | Joonas Lallo Galaxie |
1701 | 8 | 3–0 | 76 % |
| ~02.10.19 | Rasmus Kordelin Pocket 1 |
1688 | 8 | 3–1 | 79 % |
| ~10.04.19 | Pötkö Väisänen Gbilis |
~1631 | 8 | 3–1 | 80 % |
| ~03.04.19 | Mika Lindström Gbilis |
1509 | 8 | 3–1 | 90 % |
| ~27.03.19 | Jari Kakko Gbilis |
1633 | 8 | 3–1 | 81 % |
| ~20.03.19 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1797 | 8 | 3–0 | 56 % |
| ~13.03.19 | Jussi Laaksonen Gbilis |
1701 | 8 | 3–1 | 68 % |
| ~06.03.19 | Mikko Nousiainen korona 1 |
1757 | 8 | 3–0 | 58 % |
| ~27.02.19 | Kai Keihola Jaska1 |
1958 | 8 | 3–0 | 31 % |
| ~13.02.19 | Kristian Lunden Bar Koivu 1 |
1714 | 8 | 3–0 | 68 % |
| ~06.02.19 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1708 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~30.01.19 | Janne Kuusisto Basso1 |
1638 | 8 | 3–1 | 75 % |
| ~23.01.19 | Arto Henriksson Proffa |
1741 | 8 | 3–1 | 78 % |
| ~16.01.19 | Nuno Francisco Härkä2 |
1884 | 8 | 3–2 | 46 % |
| ~28.11.18 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1799 | 8 | 3–1 | 48 % |
| ~21.11.18 | Mika Lindström Gbilis |
1509 | 8 | 3–0 | 81 % |
| ~14.11.18 | Kimmo Kamotskin korona 1 |
~1679 | 8 | 3–2 | 70 % |
| ~07.11.18 | Henri Tähtinen Jaska1 |
1706 | 8 | 3–0 | 54 % |
| ~31.10.18 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1615 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~24.10.18 | Ville Rinkinen Pocket 1 |
1722 | 8 | 3–0 | 62 % |
| ~17.10.18 | Tien "Honkki" Hoang Lam Basso1 |
1767 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~10.10.18 | Antti Kallioinen Proffa |
1554 | 8 | 3–1 | 79 % |
| ~03.10.18 | Juho Kelhu Härkä2 |
1730 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~04.04.18 | Kristian Aaltonen Par Rocks |
1638 | 8 | 3–2 | 72 % |
| ~04.04.18 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1690 | 8 | 3–2 | 72 % |
| ~28.03.18 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1818 | 10 | 3–2 | 61 % |
| ~21.03.18 | Jouko Hiltunen Pub Jaska 1 |
1919 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~14.03.18 | Petri Lempinen Höveli 1 |
1744 | 8 | 3–0 | 55 % |
| ~07.03.18 | Antti Toivonen Bar Koivu 1 |
1677 | 8 | 0–3 | 70 % |
| ~28.02.18 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso II |
1736 | 8 | 3–0 | 56 % |
| ~14.02.18 | Nuno Francisco Iloinen Härkä 2 |
1877 | 8 | 3–1 | 43 % |
| ~07.02.18 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1816 | 10 | 3–0 | 61 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29