Mika Lavi
Fox 1
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1672
161 peliä
8-pallo
1714
133 peliä
9-pallo
~1586
16 peliä
Ura
Pelit
161
Voitto-%
63 %
102–59
Erä-%
58 %
378–270
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVHVVVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Fox 1 1. divisioona |
9 | 44 % | 52 % | 1672 |
| 2024 Fox 2. divisioona |
15 | 60 % | 57 % | 1675 |
| 2023 Fox 4. divisioona |
15 | 80 % | 66 % | 1679 |
| 2022 Satama 2 1. divisioona |
15 | 67 % | 59 % | 1683 |
| 2020–21 Mr Fox II-Divisioona |
15 | 60 % | 58 % | 1686 |
| 2019–20 Mr fox II-Divisioona |
16 | 69 % | 61 % | 1687 |
| 2018–19 Fox II-Divisioona |
17 | 88 % | 72 % | 1690 |
| 2017–18 FOX 2 II-Divisioona |
3 | 33 % | 50 % | 1686 |
| 2016–17 FOX 2 I-Divisioona |
14 | 57 % | 52 % | 1681 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
10 | 60 % | 56 % | 1677 |
| 2014–15 Fox 1 I-Divisioona |
20 | 65 % | 61 % | 1677 |
| 2013–14 Pocket Bar 2 Mestaruussarja |
12 | 33 % | 40 % | ~1674 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 12 | 33 % | 40 % | |
| 8-pallo | 133 | 66 % | 60 % | 1714 |
| 9-pallo | 16 | 62 % | 57 % | ~1586 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.26 | Jan Salminen Pocket X |
1570 | 9 | 2–4 | 71 % |
| 20.01.26 | Jan Salminen Pocket X |
1570 | 9 | 3–4 | 74 % |
| 08.01.26 | Niilo Kesälä Talli |
1438 | 8 | 2–3 | 84 % |
| 03.12.25 | Ville Kyynäräinen Aura III |
1455 | 8 | 1–3 | 85 % |
| 25.11.25 | Juho Toivonen Habby Bull |
1536 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 06.11.25 | Mika "Mäxä" Mäkilä Talli |
1687 | 8 | 2–3 | 56 % |
| 30.10.25 | Santtu Penttilä Flex |
1740 | 8 | 3–1 | 46 % |
| 15.10.25 | Niko Laakso Aura III |
~1587 | 8 | 3–0 | 51 % |
| 01.10.25 | Mika Nguyen Pocket X |
1495 | 8 | 3–0 | 72 % |
| 12.03.25 | Jani Lehtonen OMG! |
1610 | 8 | 0–3 | 59 % |
| 05.03.25 | Jouni Tammi OMG! |
1504 | 8 | 3–2 | 76 % |
| 12.02.25 | Jani Korhonen Moision Olkkari 1 |
1715 | 8 | 2–3 | 44 % |
| 06.02.25 | Jaakko Numminen Raision Keilis |
1403 | 9 | 3–1 | 86 % |
| 21.01.25 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1431 | 8 | 3–0 | 83 % |
| 09.01.25 | Joakim Von Frese OMG! |
1471 | 8 | 3–0 | 71 % |
| 18.12.24 | Markus Kanervo Talli |
1581 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 12.12.24 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1689 | 9 | 0–3 | 59 % |
| 14.11.24 | Sami Harjula Cotton 1 |
1510 | 8 | 1–3 | 80 % |
| 06.11.24 | Mikko Saukkio OMG! |
1398 | 8 | 3–0 | 86 % |
| 31.10.24 | Jarno Heinonen Talli |
1577 | 9 | 2–3 | 65 % |
| 23.10.24 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari 1 |
1687 | 8 | 3–2 | 56 % |
| 16.10.24 | Jukka Virtanen Raision Keilis |
1301 | 8 | 3–0 | 85 % |
| 01.10.24 | Jari Saarinen Taurus Iloinen Härkä |
1431 | 8 | 3–0 | 87 % |
| 19.09.24 | Antti Välilä OMG! |
1654 | 9 | 1–3 | 71 % |
| 20.04.24 | Antti Nummelin Jaska |
1452 | 9 | 3–2 | 81 % |
| 20.04.24 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 9 | 3–1 | 68 % |
| 04.04.24 | Janne Ruohonen Galaxie Shooters |
1367 | 9 | 3–1 | 85 % |
| 27.03.24 | Reino Sirén Galaxie Shooters |
1469 | 9 | 3–0 | 81 % |
| 19.03.24 | Marcus Frimodig Cantina Pirate |
1528 | 9 | 3–1 | 91 % |
| 13.03.24 | Teijo Heikkinen Phoenix |
1599 | 8 | 3–1 | 60 % |
| 06.03.24 | Miro Leino Basso 3 |
1540 | 9 | 3–2 | 67 % |
| 14.02.24 | Petri Elo Galaxie Shooters |
1490 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 31.01.24 | Jarimo Roivas Pub Linnunrata 1 |
1519 | 8 | 2–3 | 81 % |
| 24.01.24 | Tommi Eräpuro Eku |
1317 | 9 | 3–1 | 88 % |
| 05.12.23 | Tuomo Lehto Tarkkis |
1503 | 8 | 3–0 | 74 % |
| 23.11.23 | Isabella Lumbu Phoenix |
~1191 | 9 | 2–3 | 97 % |
| 16.11.23 | Kari Sinisalo Basso 3 |
1436 | 9 | 3–1 | 79 % |
| 11.10.23 | Heikki Vihervirta Eku |
1427 | 8 | 0–3 | 86 % |
| 05.10.23 | Jari "Peku" Viljanen Tarkkis |
1626 | 8 | 3–1 | 67 % |
| 29.03.23 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1744 | 8 | 1–3 | 46 % |
| 22.03.23 | Jesse Saajala Pub Mänty |
1605 | 8 | 3–1 | 74 % |
| 16.03.23 | Jouni Tähti Pirate V |
1859 | 8 | 0–3 | 27 % |
| 09.03.23 | Rami Tulonen Aura III |
1591 | 8 | 3–1 | 62 % |
| 09.02.23 | Lauri Linden Taimon Krouvi |
1799 | 8 | 3–2 | 43 % |
| 19.01.23 | Teemu Hämäläinen Pirate V |
1557 | 8 | 3–1 | 70 % |
| 11.01.23 | Rami Tulonen Aura III |
1592 | 8 | 3–2 | 60 % |
| 14.12.22 | Henrik Arnell Cotton 1 |
1469 | 8 | 2–3 | 78 % |
| 01.12.22 | Toni Ahlvik Taimon Krouvi |
1595 | 8 | 2–3 | 71 % |
| 24.11.22 | Tien "Hani" Hoan Lam Basson pelimiehet |
1722 | 9 | 4–1 | 43 % |
| 09.11.22 | Eetu Fromholdt Pirate V |
1640 | 8 | 0–3 | 61 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29