Jesse Laihonen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1783
218 peliä
8-pallo
1826
166 peliä
9-pallo
1671
27 peliä
10-pallo
~1403
6 peliä
Ura
Pelit
218
Voitto-%
63 %
138–80
Erä-%
57 %
522–392
Vire (10 viimeisintä)
HHVVVHVHVH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Proffa Mestaruussarja |
4 | 50 % | 50 % | 1783 |
| 2025 Proffa Mestaruussarja |
16 | 62 % | 59 % | 1784 |
| 2024 Proffa Mestaruussarja |
20 | 60 % | 54 % | 1782 |
| 2023 Proffa Mestaruussarja |
22 | 59 % | 49 % | 1780 |
| 2022 Proffa Mestaruussarja |
23 | 61 % | 54 % | 1782 |
| 2020–21 Grillihärkä I-Divisioona |
16 | 56 % | 59 % | 1782 |
| 2019–20 Härkä1 I-Divisioona |
16 | 75 % | 62 % | 1784 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
18 | 78 % | 67 % | 1786 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
14 | 57 % | 55 % | 1784 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
21 | 81 % | 71 % | 1783 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
14 | 71 % | 63 % | 1779 |
| 2014–15 Iloinen Härkä 1 Mestaruussarja |
15 | 27 % | 38 % | 1772 |
| 2013–14 Iloinen Härkä 1 Mestaruussarja |
19 | 68 % | 58 % | ~1772 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 19 | 68 % | 58 % | |
| 8-pallo | 166 | 66 % | 60 % | 1826 |
| 9-pallo | 27 | 52 % | 50 % | 1671 |
| 10-pallo | 6 | 17 % | 33 % | ~1403 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.24 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1660 | 9 | 3–4 | 71 % |
| 24.01.24 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1707 | 8 | 0–3 | 57 % |
| 18.01.24 | Ari Sinervo Härkä 2 |
1797 | 9 | 4–2 | 44 % |
| 11.01.24 | Martin Langford Galaxie 1 |
1832 | 9 | 4–3 | 49 % |
| 14.12.23 | Juuso Randell Taimon Krouvi |
1559 | 8 | 3–2 | 84 % |
| 29.11.23 | Tuomas Lindberg Pirate V |
1761 | 8 | 3–2 | 51 % |
| 23.11.23 | Ville Lintula Pocket 1 |
1713 | 9 | 2–4 | 58 % |
| 09.11.23 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1881 | 8 | 1–3 | 37 % |
| 02.11.23 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1799 | 8 | 1–3 | 52 % |
| 24.10.23 | Topias Lehtovaara Taimon Krouvi |
1503 | 9 | 4–3 | 90 % |
| 11.10.23 | Jussi Salovaara Pirate V |
1692 | 9 | 4–3 | 70 % |
| 03.10.23 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1660 | 9 | 4–2 | 75 % |
| 22.04.23 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1911 | 9 | 1–4 | 41 % |
| 22.04.23 | Sami Ollila Galaxie 1 |
1751 | 8 | 3–1 | 69 % |
| 22.04.23 | Markus Hänninen Härkä 2 |
1769 | 8 | 2–3 | 73 % |
| 06.04.23 | Tom Rantanen Korona 1 |
1668 | 9 | 4–2 | 57 % |
| 30.03.23 | Esa Oksa Korona 1 |
1675 | 8 | 3–0 | 60 % |
| 21.03.23 | Jari "JT" Tamminen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 3–0 | 48 % |
| 14.03.23 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1732 | 8 | 3–2 | 62 % |
| 09.03.23 | Esa Oksa Korona 1 |
1675 | 8 | 3–1 | 57 % |
| 02.03.23 | Ari Sinervo Härkä 2 |
1796 | 9 | 4–0 | 41 % |
| 15.02.23 | Rickard Malm Par Rocks |
1508 | 9 | 4–0 | 82 % |
| 09.02.23 | Paavo Laihonen Galaxie 1 |
1796 | 8 | 0–3 | 50 % |
| 31.01.23 | Jesse Mattila Pocket 1 |
1731 | 8 | 0–3 | 60 % |
| 26.01.23 | Eetu Fromholdt Korona 1 |
1639 | 8 | 3–2 | 67 % |
| 18.01.23 | Petri "Tami" Tamminen Härkä 2 |
1876 | 9 | 4–2 | 31 % |
| 14.12.22 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1864 | 9 | 4–2 | 39 % |
| 01.12.22 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2034 | 9 | 1–4 | 13 % |
| 24.11.22 | Joni Salovaara Korona 1 |
1549 | 8 | 3–1 | 78 % |
| 15.11.22 | Juho Kelhu Härkä 2 |
1718 | 9 | 4–3 | 54 % |
| 09.11.22 | Mathias Willstedt Par Rocks |
1864 | 9 | 1–4 | 43 % |
| 02.11.22 | Tommi Laine Galaxie 1 |
1833 | 8 | 3–2 | 43 % |
| 26.10.22 | Veli-Pekka Heinonen Pocket 1 |
1658 | 9 | 3–4 | 74 % |
| 11.10.22 | Kristian Mahnala Härkä 2 |
1882 | 8 | 1–3 | 30 % |
| 04.10.22 | Johan Sjödahl Par Rocks |
1712 | 8 | 1–3 | 61 % |
| ~03.03.21 | Timo Huhta Pub Jaska 2 |
1523 | 10 | 2–3 | 85 % |
| ~17.02.21 | Tuomas Timisjärvi Aura III |
1728 | 8 | 2–3 | 68 % |
| ~10.02.21 | Mika Lindström GBilis |
1512 | 8 | 2–3 | 86 % |
| ~03.02.21 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1649 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~27.01.21 | Miika Kaunisto Moision Rokkari |
1536 | 8 | 2–3 | 83 % |
| ~20.01.21 | Ilir Durmishaj Basso 1 |
1670 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~13.01.21 | Jussi Salovaara Pirate V |
1695 | 8 | 3–0 | 61 % |
| ~09.12.20 | Jouni Niemelä Pub Jaska 2 |
1655 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~02.12.20 | Johannes Heinävaara Aura III |
1616 | 8 | 3–1 | 75 % |
| ~25.11.20 | Jussi Laaksonen GBilis |
1697 | 8 | 2–3 | 62 % |
| ~18.11.20 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1648 | 8 | 3–0 | 73 % |
| ~28.10.20 | Jussi Salovaara Pirate V |
1696 | 8 | 3–2 | 61 % |
| ~21.10.20 | Eetu Fromholdt Pub Jaska 2 |
1631 | 8 | 1–3 | 77 % |
| ~14.10.20 | Rami Tulonen Aura III |
1590 | 8 | 1–3 | 86 % |
| ~07.10.20 | Torsti Haapio GBilis |
1788 | 8 | 3–0 | 64 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29