Erkka Kettunen
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1654
120 peliä
8-pallo
1686
106 peliä
9-pallo
~1433
1 peliä
10-pallo
~1484
6 peliä
Ura
Pelit
120
Voitto-%
60 %
72–48
Erä-%
56 %
274–219
Vire (10 viimeisintä)
VVHVVVVHHV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Raision Keilis 3. divisioona |
4 | 75 % | 64 % | 1654 |
| 2025 Raision Keilis 2. divisioona |
10 | 70 % | 65 % | 1654 |
| 2024 Raision Keilis 2. divisioona |
17 | 65 % | 54 % | 1651 |
| 2023 Raision Keilis 2 2. divisioona |
10 | 40 % | 40 % | 1649 |
| 2020–21 Grillihärkä I-Divisioona |
14 | 64 % | 60 % | 1663 |
| 2019–20 Härkä1 I-Divisioona |
11 | 73 % | 63 % | 1664 |
| 2018–19 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
8 | 50 % | 53 % | 1662 |
| 2017–18 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
10 | 60 % | 51 % | 1658 |
| 2016–17 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
10 | 60 % | 56 % | 1657 |
| 2015–16 Iloinen Härkä 1 I-Divisioona |
11 | 55 % | 55 % | 1657 |
| 2014–15 Taimon Krouvi Mestaruussarja |
8 | 50 % | 53 % | ~1657 |
| 2013–14 Taimon Krouvi I-Divisioona |
7 | 57 % | 57 % | ~1654 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 7 | 57 % | 57 % | |
| 8-pallo | 106 | 62 % | 56 % | 1686 |
| 9-pallo | 1 | 0 % | 0 % | ~1433 |
| 10-pallo | 6 | 33 % | 45 % | ~1484 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~04.11.20 | Minh Su Tran Basso 1 |
1761 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~21.10.20 | Pasi Haaslahti Pub Jaska 2 |
1564 | 8 | 3–1 | 67 % |
| ~14.10.20 | Jaakko Ruohisto Aura III |
1748 | 8 | 1–3 | 38 % |
| ~07.10.20 | Antti Fabre GBilis |
1767 | 8 | 1–3 | 49 % |
| ~30.09.20 | Eetu Oksanen Poimari 1 |
1565 | 8 | 3–0 | 74 % |
| ~11.03.20 | Tony Hellström Par Rocks |
1475 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~04.03.20 | Marko Parkkola Aura III |
1666 | 8 | 2–3 | 49 % |
| ~12.02.20 | Teemu Levonen Härkä V |
1710 | 8 | 2–3 | 50 % |
| ~22.01.20 | Mika Malmlund GBilis |
1547 | 8 | 3–0 | 64 % |
| ~15.01.20 | Jere Salminen Pocket X |
1579 | 8 | 1–3 | 54 % |
| ~27.11.19 | Juha Jääskeläinen Poimari 1 |
1585 | 8 | 3–1 | 62 % |
| ~13.11.19 | Rami Tulonen Aura III |
1580 | 8 | 3–2 | 73 % |
| ~06.11.19 | Joni Salovaara Jaska2 |
1551 | 8 | 3–1 | 63 % |
| ~23.10.19 | Paavo Vaari Raision Keilis |
1704 | 8 | 3–2 | 41 % |
| ~09.10.19 | Janne Kivelä GBilis |
1577 | 8 | 3–0 | 57 % |
| ~02.10.19 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1684 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~27.03.19 | Karri Laisti Satama 1 |
1449 | 8 | 1–3 | 81 % |
| ~13.03.19 | Niklas Hörkkö Satama 1 |
1689 | 8 | 3–2 | 54 % |
| ~13.02.19 | Jussi Salovaara Pub Jaska 2 |
1699 | 8 | 2–3 | 40 % |
| ~23.01.19 | Rami Nurmi Bar Koivu 2 |
1729 | 8 | 2–3 | 34 % |
| ~28.11.18 | Markus Ylitalo Pocket X |
1659 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~21.11.18 | Matti Simolin Satama 1 |
1502 | 8 | 3–1 | 66 % |
| ~07.11.18 | Miikka Härö HV1 |
~1442 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~17.10.18 | Miika Kaunisto Moision Olkkari |
1536 | 8 | 2–3 | 66 % |
| ~11.04.18 | Hannu Idström korona1 |
1504 | 10 | 0–3 | 65 % |
| ~04.04.18 | Marko Kolehmainen korona1 |
1625 | 8 | 3–2 | 62 % |
| ~21.03.18 | Atte Paloniemi Tapper`s Inn |
1839 | 8 | 2–3 | 38 % |
| ~14.03.18 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1471 | 8 | 2–3 | 75 % |
| ~28.02.18 | Jere Salminen Pocket X |
1587 | 8 | 2–3 | 64 % |
| ~24.01.18 | Pötkö Väisänen GBilis |
~1632 | 8 | 3–2 | 61 % |
| ~22.11.17 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1471 | 8 | 3–2 | 76 % |
| ~08.11.17 | William Karlsson Pocket X |
1448 | 8 | 3–2 | 69 % |
| ~25.10.17 | Jani Nurmio Moision Olkkari 1 |
1447 | 8 | 3–2 | 75 % |
| ~18.10.17 | Janne Valtonen Team Apaja |
1708 | 8 | 3–1 | 47 % |
| ~12.04.17 | Joona Koivisto Moision Olkkari |
1851 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~15.03.17 | Jesse Aaltonen Moision Olkkari |
1656 | 8 | 3–2 | 52 % |
| ~01.03.17 | Niko Heinonen Eku bilis |
1431 | 8 | 3–2 | 86 % |
| ~08.02.17 | Jussi Laaksonen GBilis United |
1709 | 8 | 2–3 | 43 % |
| ~11.01.17 | Janne Mickelsson Pub Mänty 2 |
1577 | 8 | 2–3 | 72 % |
| ~14.12.16 | Tero Konstari Pocket - Bilis ja Meininki |
1612 | 8 | 3–0 | 42 % |
| ~30.11.16 | Sami Pirhonen Cotton Pub |
1489 | 8 | 3–1 | 65 % |
| ~16.11.16 | Kimmo Passoja Bar Koivu 1 |
1438 | 8 | 3–1 | 70 % |
| ~26.10.16 | Kimmo Herne FOX 2 |
1478 | 8 | 1–3 | 78 % |
| ~05.10.16 | Janne Mickelsson Pub Mänty 2 |
1576 | 8 | 3–0 | 75 % |
| ~30.03.16 | Joni Aaltonen Aura B |
1635 | 8 | 1–3 | 54 % |
| ~23.03.16 | Nico Vuorinen Bar Puoliaika |
1676 | 8 | 1–3 | 44 % |
| ~16.03.16 | Tero Honko Cotton pub |
1502 | 8 | 3–1 | 61 % |
| ~24.02.16 | Johannes Heinävaara Aura B |
1635 | 8 | 1–3 | 53 % |
| ~17.02.16 | Jukka Lötjönen Pocket 4 |
1518 | 8 | 3–1 | 69 % |
| ~03.02.16 | Mikael Granholm Team Cassu |
1650 | 8 | 1–3 | 52 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29