Aleksi Kojo
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1571
133 peliä
8-pallo
1602
116 peliä
9-pallo
~1584
12 peliä
10-pallo
~1231
5 peliä
Ura
Pelit
133
Voitto-%
53 %
71–62
Erä-%
52 %
290–263
Vire (10 viimeisintä)
HHHVVHVVVV
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Cotton 1 2. divisioona |
3 | 0 % | 29 % | 1571 |
| 2025 Cotton 1 3. divisioona |
12 | 75 % | 64 % | 1573 |
| 2024 Cotton 1 2. divisioona |
6 | 50 % | 44 % | 1571 |
| 2023 Cotton 1 2. divisioona |
3 | 33 % | 43 % | 1571 |
| 2022 Cotton 1 1. divisioona |
9 | 33 % | 43 % | 1572 |
| 2020–21 Cotton 1 III-Divisioona |
11 | 82 % | 71 % | 1576 |
| 2019–20 Cotton II-Divisioona |
11 | 45 % | 48 % | 1573 |
| 2018–19 cotton pub II-Divisioona |
13 | 54 % | 55 % | 1570 |
| 2017–18 Cotton I-Divisioona |
14 | 43 % | 43 % | 1565 |
| 2016–17 Cotton Pub I-Divisioona |
20 | 45 % | 48 % | 1564 |
| 2015–16 Cotton pub I-Divisioona |
18 | 61 % | 56 % | 1566 |
| 2014–15 Cottun pub II-Divisioona |
13 | 62 % | 60 % | ~1567 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 116 | 55 % | 54 % | 1602 |
| 9-pallo | 12 | 58 % | 53 % | ~1584 |
| 10-pallo | 5 | 0 % | 12 % | ~1231 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~06.11.19 | Jarno Suhonen Bar Koivu 2 |
1684 | 8 | 1–3 | 32 % |
| ~30.10.19 | Ari Lågas Satama1 |
1432 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~23.10.19 | Jaani Snellman Eku bilis |
1476 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~16.10.19 | Jarkko Vehviläinen Naapuri 2 |
1603 | 8 | 3–0 | 44 % |
| ~02.10.19 | Toni Junkkarinen Basso 3 |
1507 | 8 | 2–3 | 61 % |
| ~10.04.19 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1573 | 8 | 3–1 | 58 % |
| ~03.04.19 | Sami Saksi Proffa 2 |
1397 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~27.03.19 | Sami Saksi Proffa 2 |
1397 | 8 | 3–0 | 71 % |
| ~20.03.19 | Mikko Sinisalo Proffa 2 |
1573 | 8 | 1–3 | 56 % |
| ~13.03.19 | Janne Mickelsson Pub Mänty |
1589 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~13.02.19 | Riku Mattila G6 |
1485 | 8 | 2–3 | 57 % |
| ~30.01.19 | Tuomas Laine Iloinen Härkä 4 |
1337 | 8 | 3–1 | 74 % |
| ~23.01.19 | Tony Jaekel Fox |
1619 | 8 | 2–3 | 35 % |
| ~16.01.19 | Jonne Vilja Empty Pockets |
1573 | 8 | 3–2 | 59 % |
| ~28.11.18 | Lassi Hujanen Proffa 2 |
1445 | 8 | 3–0 | 72 % |
| ~21.11.18 | Henrik Holmroos Pub Mänty |
1595 | 8 | 2–3 | 50 % |
| ~24.10.18 | Niko Hörkkö Skipo1 |
1463 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~10.10.18 | Mikko Nissilä Fox |
1607 | 8 | 1–3 | 43 % |
| ~11.04.18 | Markus Ylitalo Pocket X |
1655 | 8 | 3–2 | 48 % |
| ~04.04.18 | Miika Merta Pocket X |
1616 | 8 | 1–3 | 42 % |
| ~28.03.18 | Miro Leino Pocket X |
1509 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~21.03.18 | Santeri Nieminen GBilis |
1535 | 10 | 1–3 | 51 % |
| ~28.02.18 | Jussi Salovaara Pub Jaska 2 |
1700 | 8 | 1–3 | 30 % |
| ~07.02.18 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 10 | 0–3 | 35 % |
| ~24.01.18 | Joona Koivisto Moision Olkkari 1 |
1851 | 10 | 0–3 | 14 % |
| ~17.01.18 | Sami Laitervo Iloinen Härkä 1 |
1553 | 8 | 3–2 | 40 % |
| ~22.11.17 | Manu Randell Team Apaja |
1583 | 8 | 0–3 | 52 % |
| ~15.11.17 | Henri Laaksonen Tapper`s Inn |
1451 | 8 | 1–3 | 67 % |
| ~01.11.17 | Petri Vahtera Bar Koivu2 |
1391 | 8 | 2–3 | 77 % |
| ~25.10.17 | Jere Salminen Pocket X |
1584 | 8 | 3–2 | 58 % |
| ~18.10.17 | Jukka-pekka Hovi korona1 |
~1433 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~04.10.17 | Elmo Johansson Iloinen Härkä 1 |
1421 | 8 | 3–2 | 62 % |
| ~22.03.17 | Sammy Järnström Proffa |
1753 | 8 | 2–3 | 25 % |
| ~15.03.17 | Tero Konstari Pocket - Bilis ja Meininki |
1609 | 8 | 3–1 | 31 % |
| ~08.03.17 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1783 | 8 | 3–2 | 21 % |
| ~22.02.17 | Mika Malmlund GBilis United |
1549 | 8 | 2–3 | 51 % |
| ~08.02.17 | Toni Kallio Pub Mänty 2 |
1585 | 8 | 3–2 | 50 % |
| ~01.02.17 | Kimmo Jaakkola Moision Olkkari |
1366 | 8 | 2–3 | 75 % |
| ~25.01.17 | Joni Lunko Eku bilis |
1266 | 8 | 3–0 | 83 % |
| ~18.01.17 | Toni Junkkarinen Basso 3 |
1493 | 8 | 3–1 | 58 % |
| ~11.01.17 | Mikko Nissilä FOX 2 |
1598 | 8 | 0–3 | 52 % |
| ~14.12.16 | Nina Pekkarinen Proffa |
1483 | 8 | 2–3 | 60 % |
| ~07.12.16 | Antti Heilakka Pocket - Bilis ja Meininki |
~1616 | 8 | 3–2 | 42 % |
| ~30.11.16 | Jari "Peku" Viljanen Iloinen Härkä 1 |
1632 | 8 | 2–3 | 44 % |
| ~23.11.16 | Antti Toivonen Bar Koivu 1 |
1680 | 8 | 0–3 | 32 % |
| ~16.11.16 | Aleksi Aaltonen GBilis United |
1498 | 8 | 2–3 | 54 % |
| ~09.11.16 | Jarmo Tirkkonen Basso10 |
~1357 | 8 | 3–2 | 67 % |
| ~02.11.16 | Toni Kallio Pub Mänty 2 |
1585 | 8 | 0–3 | 57 % |
| ~26.10.16 | Juha Hirvonen Moision Olkkari |
1545 | 8 | 1–3 | 65 % |
| ~19.10.16 | Joni Laine Eku bilis |
1461 | 8 | 2–3 | 73 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29