Ranking
Sarjat kauden 2026 mukaan (pelaajan viimeisin joukkue). Luokitus on koko uran ajalta (myös arkiston kaudet 2013–21). 93 alustavaa pelaajaa (alle 10 peliä) piilotettu – näytä.
| # | Pelaaja | Elo | Pelit | Voitto-% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sami Aaltonen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1912 | 75 | 81 % |
| 2 | Johannes Kauhanen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1882 | 64 | 86 % |
| 3 | Kai Keihola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1875 | 89 | 79 % |
| 4 | Sami Jokinen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1871 | 43 | 84 % |
| 5 | Lauri Linden
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1837 | 147 | 74 % |
| 6 | Atte Paloniemi
Talli · 1. divisioona |
1834 | 79 | 75 % |
| 7 | Aki Mundolin
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1832 | 156 | 72 % |
| 8 | Sami Ollila
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1817 | 109 | 68 % |
| 9 | Kristian Mahnala
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1814 | 215 | 75 % |
| 10 | Vesa Sjöblom
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1803 | 64 | 83 % |
| 11 | Tommi Laine
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1790 | 113 | 66 % |
| 12 | Tuomas Timisjärvi
Aura III · 2. divisioona |
1789 | 86 | 71 % |
| 13 | Joona Koivisto
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1783 | 52 | 81 % |
| 14 | Jari "JT" Tamminen
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1776 | 147 | 59 % |
| 15 | Markus Hänninen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1774 | 69 | 68 % |
| 16 | Mika "Mäxä" Mäkilä
Talli · 1. divisioona |
1767 | 137 | 62 % |
| 17 | Jarno Suhonen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1761 | 141 | 67 % |
| 18 | Markus Ylitalo
Satama 1 · 1. divisioona |
1758 | 91 | 66 % |
| 19 | Miikkael "Miksu" Söderlund
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1757 | 106 | 69 % |
| 20 | Tomi Kangas
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1756 | 48 | 71 % |
| 21 | Ernest Legayada
Satama 1 · 1. divisioona |
1756 | 42 | 69 % |
| 22 | Niklas Hörkkö
Satama 1 · 1. divisioona |
1751 | 89 | 70 % |
| 23 | Jussi Laaksonen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1749 | 105 | 78 % |
| 24 | Nuno Francisco
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1744 | 52 | 65 % |
| 25 | Santtu Penttilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1739 | 92 | 64 % |
| 26 | Pertti Muurainen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1738 | 46 | 74 % |
| 27 | Jaakko Ruohisto
Aura III · 2. divisioona |
1737 | 57 | 72 % |
| 28 | Arto Henriksson
Proffa · Mestaruussarja |
1734 | 162 | 59 % |
| 29 | Jari Kakko
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1728 | 138 | 63 % |
| 30 | Torsti Haapio
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1727 | 120 | 74 % |
| 31 | Toni Hannula
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1726 | 94 | 68 % |
| 32 | Jesse Laihonen
Proffa · Mestaruussarja |
1725 | 166 | 66 % |
| 33 | Roni Ruohonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1722 | 105 | 74 % |
| 34 | Henri Tähtinen
OMG! · 1. divisioona |
1721 | 164 | 57 % |
| 35 | Robin Aaltonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1720 | 113 | 63 % |
| 36 | Kalle Uro
Semafori · 3. divisioona |
1718 | 67 | 69 % |
| 37 | Mikko Jokinen
Poimari · 2. divisioona |
1714 | 150 | 51 % |
| 38 | Ari Sinervo
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1711 | 49 | 69 % |
| 39 | Martin Langford
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1706 | 77 | 64 % |
| 40 | Jimi Lehto
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1706 | 71 | 63 % |
| 41 | Markku "Tonni" Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1701 | 136 | 62 % |
| 42 | Petri Lempinen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1701 | 123 | 76 % |
| 43 | Tien "Honkki" Hoang Lam
Basso 3 · Mestaruussarja |
1701 | 67 | 63 % |
| 44 | Tuomas Lindberg
Pirate V · 1. divisioona |
1699 | 99 | 66 % |
| 45 | Erkka Kettunen
Raision Keilis · 3. divisioona |
1699 | 106 | 62 % |
| 46 | Sami Hovi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1697 | 51 | 73 % |
| 47 | Henri Toivonen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1696 | 71 | 66 % |
| 48 | Juho-Antti Uusipere
Proffa · Mestaruussarja |
1695 | 41 | 63 % |
| 49 | Esa Juvala
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1694 | 134 | 72 % |
| 50 | Jesse Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1693 | 171 | 62 % |
| 51 | Marko Palmula
Pulina · 4. divisioona |
1685 | 29 | 86 % |
| 52 | Petteri Räty
Habby Bull · 2. divisioona |
1684 | 55 | 69 % |
| 53 | Xhavit Matoshi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1683 | 46 | 54 % |
| 54 | Tero Loimovuori
Pocket X · 1. divisioona |
1682 | 86 | 69 % |
| 55 | Joonas Lallo
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1681 | 83 | 51 % |
| 56 | Mikko Sinisalo
Proffa 2 · 2. divisioona |
1678 | 105 | 62 % |
| 57 | Henrik Holmroos
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1678 | 100 | 49 % |
| 58 | Mikko Nissilä
O'bass · 3. divisioona |
1677 | 195 | 58 % |
| 59 | Marko Linke
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1676 | 57 | 74 % |
| 60 | Teemu Levonen
Pirate V · 1. divisioona |
1672 | 114 | 67 % |
| 61 | Juho Sipilä
Jams · 3. divisioona |
1671 | 39 | 72 % |
| 62 | Juha Hirvonen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1671 | 80 | 62 % |
| 63 | Lassi Heiskanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1670 | 107 | 74 % |
| 64 | Antti Välilä
OMG! · 1. divisioona |
1670 | 34 | 62 % |
| 65 | Miika Koivikko
Korona 1 · 1. divisioona |
1668 | 165 | 63 % |
| 66 | Janne Järvelä
Flex Pub · 5. divisioona |
1668 | 103 | 52 % |
| 67 | Rami Nurmi
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1665 | 97 | 72 % |
| 68 | Tuomas Salonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1664 | 76 | 63 % |
| 69 | Jesse Mattila
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1662 | 90 | 54 % |
| 70 | Boris Parkkunen
Poimari · 2. divisioona |
1661 | 133 | 62 % |
| 71 | Timo Leiniö
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1660 | 132 | 60 % |
| 72 | Marko Viitanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1660 | 31 | 61 % |
| 73 | Toni Kallio
Korona 2 · 2. divisioona |
1658 | 153 | 58 % |
| 74 | Juho Jalo
Basso 3 · Mestaruussarja |
1657 | 62 | 63 % |
| 75 | Martin Markkanen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1657 | 55 | 64 % |
| 76 | Joni Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1657 | 93 | 57 % |
| 77 | Nico Vuorinen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1657 | 100 | 66 % |
| 78 | Ville Rinkinen
Pocket X · 1. divisioona |
1654 | 31 | 58 % |
| 79 | Iivo Gylden
Satama 1 · 1. divisioona |
1653 | 34 | 68 % |
| 80 | Hannu Moilanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1651 | 95 | 63 % |
| 81 | Jari "Peku" Viljanen
Jams · 3. divisioona |
1649 | 122 | 62 % |
| 82 | Mikael Haapaniemi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1648 | 14 | 86 % |
| 83 | Johan Sjödahl
Par Rocks · Mestaruussarja |
1647 | 127 | 53 % |
| 84 | Johannes Heinävaara
Aura III · 2. divisioona |
1646 | 112 | 56 % |
| 85 | Marko Parkkola
Aura III · 2. divisioona |
1646 | 36 | 67 % |
| 86 | Antti Toivonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1644 | 80 | 59 % |
| 87 | Niklas Elomaa
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1643 | 67 | 64 % |
| 88 | Arttu Wahlström
Talli · 1. divisioona |
1642 | 69 | 70 % |
| 89 | Jesse Huhtanen
Pirate V · 1. divisioona |
1642 | 106 | 60 % |
| 90 | Tony Silvan
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1642 | 83 | 54 % |
| 91 | Ville Rapala
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1639 | 41 | 66 % |
| 92 | Henri Laiho
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1638 | 58 | 72 % |
| 93 | Jarkko Kylander
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1635 | 76 | 57 % |
| 94 | Mikko Korvenala
Par Rocks · Mestaruussarja |
1634 | 12 | 67 % |
| 95 | Toni Finnholm
Cotton 1 · 2. divisioona |
1634 | 125 | 68 % |
| 96 | Jonne Vilja
Empty Pockets · 2. divisioona |
1633 | 91 | 53 % |
| 97 | Marko "Tikko" Hietikko
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1632 | 46 | 59 % |
| 98 | Paavo Vaari
Raision Keilis · 3. divisioona |
1631 | 153 | 64 % |
| 99 | Jussi Salovaara
Pirate V · 1. divisioona |
1631 | 118 | 58 % |
| 100 | Ville Tuomi
O'bass · 3. divisioona |
1630 | 107 | 51 % |
| 101 | Jani Korhonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1628 | 71 | 68 % |
| 102 | Toni Ahlvik
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1628 | 55 | 58 % |
| 103 | Mathias Willstedt
Par Rocks · Mestaruussarja |
1628 | 32 | 62 % |
| 104 | Toni Ojala
Basso 4 · 4. divisioona |
1627 | 48 | 67 % |
| 105 | Mika Tuominen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1623 | 30 | 70 % |
| 106 | Pasi Mettälä
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1623 | 43 | 65 % |
| 107 | Jari Palonen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1622 | 36 | 67 % |
| 108 | Janne Mickelsson
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1622 | 100 | 58 % |
| 109 | Petri Nummi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1617 | 35 | 63 % |
| 110 | Jorma Saari
Satama 2 · 4. divisioona |
1616 | 79 | 61 % |
| 111 | Jan Sarell
Pirates · 5. divisioona |
1616 | 92 | 63 % |
| 112 | Marcus Frimodig
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1615 | 41 | 63 % |
| 113 | Ville Aholainen
Flex Pub · 5. divisioona |
1615 | 75 | 55 % |
| 114 | Jarno Heinonen
Talli · 1. divisioona |
1615 | 49 | 61 % |
| 115 | Mikael Granholm
Raision Keilis · 3. divisioona |
1613 | 140 | 58 % |
| 116 | Niko Manner
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1613 | 14 | 71 % |
| 117 | Eetu Oksanen
Poimari · 2. divisioona |
1610 | 46 | 59 % |
| 118 | Janne "Nalle" Malmberg
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1610 | 27 | 63 % |
| 119 | Juuso Raita
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1610 | 80 | 61 % |
| 120 | Petri Elo
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1608 | 59 | 49 % |
| 121 | Aleksi Sippola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1604 | 17 | 65 % |
| 122 | Antton Laine
Habby Bull · 2. divisioona |
1603 | 95 | 54 % |
| 123 | Elias Kaartosalmi
Poimari · 2. divisioona |
1602 | 63 | 52 % |
| 124 | Joni Louhela
Satama 1 · 1. divisioona |
1602 | 18 | 67 % |
| 125 | Joonas Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1602 | 17 | 65 % |
| 126 | Pasi Haaslahti
OMG! · 1. divisioona |
1600 | 112 | 54 % |
| 127 | Aatu Niemelä
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1600 | 33 | 67 % |
| 128 | Jesse Saajala
OMG! · 1. divisioona |
1600 | 38 | 53 % |
| 129 | Jaakko Lamminpää
Empty Pockets · 2. divisioona |
1600 | 81 | 53 % |
| 130 | Juho Kelhu
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1597 | 105 | 59 % |
| 131 | Sami Nurmela
Höveli 1 · 3. divisioona |
1596 | 65 | 71 % |
| 132 | Reino Sirén
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1596 | 82 | 57 % |
| 133 | Miika Merta
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1593 | 69 | 49 % |
| 134 | Risto Kankaanpää
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1592 | 96 | 53 % |
| 135 | Petteri Forsström
Proffa · Mestaruussarja |
1591 | 90 | 50 % |
| 136 | Manu Randell
Raision Keilis · 3. divisioona |
1588 | 80 | 48 % |
| 137 | Iisko Toivonen
Basso 4 · 4. divisioona |
1587 | 148 | 57 % |
| 138 | Vesa Nieminen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1583 | 29 | 48 % |
| 139 | Jani Lehtonen
OMG! · 1. divisioona |
1583 | 127 | 54 % |
| 140 | Roope Vähätalo
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1582 | 15 | 60 % |
| 141 | Mikko Tuomi
Proffa · Mestaruussarja |
1582 | 30 | 50 % |
| 142 | Juuso Randell
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1580 | 93 | 45 % |
| 143 | Kimmo Lamminen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1580 | 10 | 80 % |
| 144 | Jussi Haapasaari
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1579 | 11 | 64 % |
| 145 | Jami Müller
Proffa · Mestaruussarja |
1579 | 37 | 54 % |
| 146 | Aleksi Kojo
Cotton 1 · 2. divisioona |
1578 | 116 | 55 % |
| 147 | Tony Jaekel
O'bass · 3. divisioona |
1577 | 115 | 63 % |
| 148 | Marko Kolehmainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1576 | 40 | 60 % |
| 149 | Tapio Rivasto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1576 | 20 | 70 % |
| 150 | Rami Tulonen
Aura III · 2. divisioona |
1576 | 93 | 52 % |
| 151 | Henri Lehtonen
Semafori · 3. divisioona |
1575 | 98 | 55 % |
| 152 | Tomi Hämälainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1573 | 114 | 61 % |
| 153 | Jan Saarinen
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1573 | 12 | 67 % |
| 154 | Jarimo Roivas
Korona 1 · 1. divisioona |
1572 | 67 | 52 % |
| 155 | Ville Lintula
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1572 | 40 | 55 % |
| 156 | Juha Linkinen
Piilo · 5. divisioona |
1571 | 58 | 60 % |
| 157 | Esa Järvinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1571 | 96 | 64 % |
| 158 | Niko Leikama
Parakorona · 5. divisioona |
1571 | 29 | 66 % |
| 159 | Miika Laukkanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1569 | 35 | 49 % |
| 160 | Juuso Silfverhuth
Höveli 1 · 3. divisioona |
1567 | 98 | 53 % |
| 161 | Valtteri Rautio
Habby Bull · 2. divisioona |
1564 | 41 | 54 % |
| 162 | Riku Hautamäki
Basso 3 · Mestaruussarja |
1563 | 85 | 49 % |
| 163 | Sami Koskivaara
O'bass · 3. divisioona |
1562 | 22 | 68 % |
| 164 | Jyri Nurmi
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1561 | 139 | 56 % |
| 165 | Niilo Kesälä
Talli · 1. divisioona |
1559 | 28 | 54 % |
| 166 | Niko Karhu
Empty Pockets · 2. divisioona |
1559 | 186 | 46 % |
| 167 | Jesper Jakobsson
Par Rocks · Mestaruussarja |
1558 | 67 | 52 % |
| 168 | Jukka-Pekka Sillanpää
Proffa 2 · 2. divisioona |
1555 | 71 | 58 % |
| 169 | Kimmo Paldanius
O'bass · 3. divisioona |
1555 | 63 | 41 % |
| 170 | Jarek Szymecki
Satama 1 · 1. divisioona |
1555 | 20 | 50 % |
| 171 | Niko Sjölund
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1554 | 24 | 54 % |
| 172 | Jaani Snellman
Eku · 5. divisioona |
1554 | 42 | 50 % |
| 173 | Jouni Tammi
OMG! · 1. divisioona |
1553 | 71 | 51 % |
| 174 | Roni Silvennoinen
Proffa · Mestaruussarja |
1552 | 48 | 46 % |
| 175 | Jani Juutinen
Empty Pockets · 2. divisioona |
1551 | 79 | 51 % |
| 176 | Tuomas Jarva
Jams · 3. divisioona |
1551 | 46 | 57 % |
| 177 | Riku Mattila
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1550 | 124 | 59 % |
| 178 | Jerry Tuominen
Jams · 3. divisioona |
1549 | 77 | 52 % |
| 179 | Lauri Vaininen
Pirate V · 1. divisioona |
1549 | 23 | 43 % |
| 180 | Sami Harjula
Cotton 1 · 2. divisioona |
1548 | 29 | 41 % |
| 181 | Samuli Malka
O'bass · 3. divisioona |
1548 | 30 | 63 % |
| 182 | Sami Aikio
Semafori · 3. divisioona |
1548 | 34 | 50 % |
| 183 | Aleksi Helin
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1548 | 42 | 52 % |
| 184 | Eetu Fromholdt
Pirate V · 1. divisioona |
1547 | 142 | 49 % |
| 185 | Mika Keto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1546 | 76 | 50 % |
| 186 | Harry Vihervirta
Pirate V · 1. divisioona |
1546 | 52 | 50 % |
| 187 | Mikko Nousiainen
Korona 1 · 1. divisioona |
1546 | 153 | 63 % |
| 188 | Markus Kanervo
Talli · 1. divisioona |
1546 | 119 | 51 % |
| 189 | Sami Maisalo
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1544 | 66 | 53 % |
| 190 | Tom Rantanen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1544 | 129 | 66 % |
| 191 | Toni Miettinen
Satama 1 · 1. divisioona |
1544 | 88 | 48 % |
| 192 | Timo Sipilä
Poimari · 2. divisioona |
1543 | 65 | 55 % |
| 193 | Jere Peltonen
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1543 | 12 | 42 % |
| 194 | Niko Mäki
Proffa · Mestaruussarja |
1542 | 65 | 49 % |
| 195 | Ralf Brass
Satama 1 · 1. divisioona |
1541 | 69 | 46 % |
| 196 | Jussi Korhonen
Talli · 1. divisioona |
1539 | 60 | 53 % |
| 197 | Jan Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1539 | 10 | 50 % |
| 198 | Tuomas Rantasalo
Pocket X · 1. divisioona |
1538 | 142 | 49 % |
| 199 | Ari Niemelä
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1538 | 110 | 54 % |
| 200 | Kapa Linden
Pub Jaska · 3. divisioona |
1537 | 11 | 55 % |
| 201 | Antti Jyrkinen
Aura III · 2. divisioona |
1536 | 12 | 50 % |
| 202 | Toni Koski
Höveli 1 · 3. divisioona |
1536 | 33 | 58 % |
| 203 | Arto Sipilä
Basso 3 · Mestaruussarja |
1535 | 50 | 54 % |
| 204 | Make Lintula
Satama 2 · 4. divisioona |
1535 | 55 | 65 % |
| 205 | Jere Lehtilä
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1534 | 68 | 54 % |
| 206 | Jukka Limo
Proffa · Mestaruussarja |
1532 | 27 | 44 % |
| 207 | Niko Fromholdt
Basso 4 · 4. divisioona |
1531 | 21 | 57 % |
| 208 | Timo Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1530 | 56 | 55 % |
| 209 | Jani Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1530 | 14 | 43 % |
| 210 | Juhani Myllyniemi
Eku · 5. divisioona |
1529 | 123 | 48 % |
| 211 | Janne Tolonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1527 | 55 | 53 % |
| 212 | Ari Laakso
Eku · 5. divisioona |
1526 | 20 | 45 % |
| 213 | Timi Teikari
Pub Jaska · 3. divisioona |
1525 | 20 | 55 % |
| 214 | Samuli Siimes
Korona 2 · 2. divisioona |
1524 | 20 | 45 % |
| 215 | Miska Kivimäki
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1523 | 39 | 49 % |
| 216 | Matti Simolin
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1523 | 61 | 46 % |
| 217 | Lauri Randell
Pulina · 4. divisioona |
1519 | 48 | 52 % |
| 218 | Nääki Nieminen
Basso 4 · 4. divisioona |
1516 | 12 | 50 % |
| 219 | Sehmus Örs
Pirates · 5. divisioona |
1514 | 51 | 53 % |
| 220 | Kimmo Passoja
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1514 | 16 | 50 % |
| 221 | Heikki Vihervirta
Eku · 5. divisioona |
1513 | 107 | 44 % |
| 222 | Hannu Idström
Korona 1 · 1. divisioona |
1512 | 96 | 50 % |
| 223 | Panikos Cleanthous
Pirates · 5. divisioona |
1511 | 57 | 54 % |
| 224 | Sami Vanne
Raision Keilis · 3. divisioona |
1510 | 70 | 43 % |
| 225 | Anders Sandell
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1509 | 14 | 43 % |
| 226 | Jonne Rinne
Höveli 2 · 5. divisioona |
1509 | 67 | 52 % |
| 227 | Ahti Sinisalo
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1509 | 92 | 49 % |
| 228 | Antti "Putte" Numminen
Poimari · 2. divisioona |
1506 | 12 | 50 % |
| 229 | Veikka Lundelin
Basso 4 · 4. divisioona |
1506 | 27 | 52 % |
| 230 | Daniel Stenlund
Pocket X · 1. divisioona |
1504 | 28 | 43 % |
| 231 | Antti Nummelin
Pub Jaska · 3. divisioona |
1504 | 84 | 43 % |
| 232 | Mika Hiekkamäki
Eku · 5. divisioona |
1504 | 51 | 45 % |
| 233 | Petri Parkkinen
O'bass · 3. divisioona |
1503 | 24 | 58 % |
| 234 | Teemu Pursiainen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1499 | 88 | 41 % |
| 235 | Tomi Aho
Basso 3 · Mestaruussarja |
1499 | 47 | 51 % |
| 236 | Mika Inermo
Jams · 3. divisioona |
1498 | 30 | 57 % |
| 237 | Juha Vuorenpää
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1498 | 110 | 34 % |
| 238 | Niko Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1497 | 12 | 42 % |
| 239 | Kim Lindstedt
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1496 | 29 | 52 % |
| 240 | Lassi Hujanen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1496 | 38 | 47 % |
| 241 | Kristian Roth
Proffa 2 · 2. divisioona |
1494 | 15 | 40 % |
| 242 | Cim Sundin
Pulina · 4. divisioona |
1493 | 11 | 55 % |
| 243 | Pasi Suominen
Poimari · 2. divisioona |
1493 | 50 | 46 % |
| 244 | Otto Haaki
Proffa 2 · 2. divisioona |
1493 | 27 | 44 % |
| 245 | Olli Enqvist
Piilo · 5. divisioona |
1493 | 22 | 55 % |
| 246 | Esa Oksa
Korona 1 · 1. divisioona |
1492 | 27 | 41 % |
| 247 | Toni Johansson
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1491 | 13 | 38 % |
| 248 | Ville Hiltunen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1491 | 40 | 38 % |
| 249 | Nina Pekkarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1491 | 101 | 52 % |
| 250 | Kasper Suominen
Parakorona · 5. divisioona |
1490 | 23 | 52 % |
| 251 | Mika Miikkulainen
Pulina · 4. divisioona |
1489 | 42 | 50 % |
| 252 | Onni Vaininen
Aura III · 2. divisioona |
1489 | 34 | 41 % |
| 253 | Mika Nguyen
Pocket X · 1. divisioona |
1488 | 22 | 32 % |
| 254 | Jaakko Heino
Proffa 2 · 2. divisioona |
1487 | 48 | 44 % |
| 255 | Ville Sarkki
Satama 1 · 1. divisioona |
1487 | 77 | 48 % |
| 256 | Ilkka Helajärvi
Korona 1 · 1. divisioona |
1487 | 116 | 41 % |
| 257 | Kimmo Pelkonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1486 | 40 | 42 % |
| 258 | Santeri Alanko
Pirate V · 1. divisioona |
1486 | 60 | 33 % |
| 259 | Tuomo "Tumpu" Lehto
Jams · 3. divisioona |
1485 | 10 | 40 % |
| 260 | Kari Koskinen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1483 | 43 | 44 % |
| 261 | Joni Salovaara
Korona 1 · 1. divisioona |
1483 | 104 | 38 % |
| 262 | Ilkka Yliportimo
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1483 | 34 | 38 % |
| 263 | Mikko Kalliomäki
O'bass · 3. divisioona |
1483 | 35 | 37 % |
| 264 | Pertti Vigren
Semafori · 3. divisioona |
1482 | 65 | 43 % |
| 265 | Kristian "Krisu" Stenroos
Habby Bull · 2. divisioona |
1481 | 124 | 44 % |
| 266 | Kimmo Jaakkola
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1481 | 75 | 33 % |
| 267 | Vesa Heiskanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1480 | 53 | 55 % |
| 268 | Jarkko Joensuu
Talli · 1. divisioona |
1478 | 24 | 42 % |
| 269 | Riku Muuriaisniemi
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1475 | 15 | 40 % |
| 270 | Jere Vähänikkilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1475 | 131 | 50 % |
| 271 | Jari Saari
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1475 | 131 | 50 % |
| 272 | Joni Juurinen
OMG! · 1. divisioona |
1475 | 12 | 33 % |
| 273 | Pasi Höök
Höveli 1 · 3. divisioona |
1474 | 49 | 51 % |
| 274 | William Karlsson
Parakorona · 5. divisioona |
1474 | 122 | 50 % |
| 275 | Mikko Jaakola
Proffa 2 · 2. divisioona |
1472 | 19 | 37 % |
| 276 | Petteri Viitanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1472 | 73 | 42 % |
| 277 | Lauri "Lape" Koski
Pirates · 5. divisioona |
1472 | 37 | 51 % |
| 278 | Kasper Grönroos
Empty Pockets · 2. divisioona |
1471 | 15 | 40 % |
| 279 | Mikko Saukkio
OMG! · 1. divisioona |
1469 | 11 | 27 % |
| 280 | Juha Hautakorpi
Pub Jaska · 3. divisioona |
1469 | 86 | 37 % |
| 281 | Ville Kalasniemi
Talli · 1. divisioona |
1467 | 33 | 48 % |
| 282 | Joni Laiho
Pub Jaska · 3. divisioona |
1466 | 122 | 42 % |
| 283 | Mika Lauri
Cotton 1 · 2. divisioona |
1466 | 93 | 37 % |
| 284 | Teemu Loponen
Jams · 3. divisioona |
1465 | 16 | 31 % |
| 285 | Mika "Lepa" Lehtinen
Pirates · 5. divisioona |
1465 | 48 | 38 % |
| 286 | Juha Bergius
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1465 | 80 | 38 % |
| 287 | Nuutti Uusitalo
Pocket X · 1. divisioona |
1464 | 18 | 33 % |
| 288 | Jari Saarinen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1462 | 89 | 38 % |
| 289 | Ville Riihimäki
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1462 | 27 | 37 % |
| 290 | Mudi Al-Dulaimi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1462 | 20 | 35 % |
| 291 | Ville Virtanen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1461 | 14 | 36 % |
| 292 | Marianne Rusi
Pirate V · 1. divisioona |
1461 | 39 | 28 % |
| 293 | Jari Kraft
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1459 | 32 | 28 % |
| 294 | Ninni Heikkilä
Satama 2 · 4. divisioona |
1459 | 20 | 35 % |
| 295 | Joffe Nylund
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1458 | 35 | 51 % |
| 296 | Niko Hörkkö
Poimari · 2. divisioona |
1458 | 35 | 40 % |
| 297 | Miro Leino
Basso 3 · Mestaruussarja |
1458 | 17 | 35 % |
| 298 | Elias Vahala
Empty Pockets · 2. divisioona |
1456 | 15 | 40 % |
| 299 | Reko Suomi
Höveli 1 · 3. divisioona |
1454 | 116 | 54 % |
| 300 | Teemu Ämmälä
Höveli 2 · 5. divisioona |
1454 | 105 | 38 % |
| 301 | Jani Turkki
Pirates · 5. divisioona |
1453 | 12 | 33 % |
| 302 | Eero Mikkonen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1453 | 21 | 43 % |
| 303 | Jussi Nohkola
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1452 | 88 | 43 % |
| 304 | Petri Kalliokorpi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1449 | 67 | 39 % |
| 305 | Joona Ståhlstöm
Korona 2 · 2. divisioona |
1448 | 30 | 33 % |
| 306 | Kari Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1446 | 31 | 42 % |
| 307 | Lauri Salmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1446 | 101 | 43 % |
| 308 | Juho Toivonen
Habby Bull · 2. divisioona |
1445 | 45 | 40 % |
| 309 | Lauri Kauppinen
Cotton 1 · 2. divisioona |
1445 | 95 | 42 % |
| 310 | Ari Lågas
Korona 1 · 1. divisioona |
1444 | 50 | 30 % |
| 311 | Henry Mäkilä
Pulina · 4. divisioona |
1444 | 22 | 41 % |
| 312 | Roope Palmu
Flex Pub · 5. divisioona |
1441 | 99 | 48 % |
| 313 | Janne Ruohonen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1439 | 62 | 44 % |
| 314 | Jesse Strömberg
Habby Bull · 2. divisioona |
1438 | 28 | 25 % |
| 315 | Juuso Kuopila
Talli · 1. divisioona |
1437 | 28 | 29 % |
| 316 | Petri Laurila
Cotton 1 · 2. divisioona |
1435 | 10 | 20 % |
| 317 | Jesper Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1434 | 23 | 17 % |
| 318 | Jouni Kulonen
Satama 2 · 4. divisioona |
1433 | 14 | 29 % |
| 319 | Jani Heikkilä
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1432 | 29 | 38 % |
| 320 | Mats Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1431 | 55 | 24 % |
| 321 | Sami Peltoniemi
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1431 | 12 | 25 % |
| 322 | Valtteri Kulmala
Raision Keilis · 3. divisioona |
1430 | 37 | 30 % |
| 323 | Jami Hurme
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1429 | 10 | 20 % |
| 324 | Olli Kyynäräinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1428 | 60 | 37 % |
| 325 | Jesper Häyrinen
Pirates · 5. divisioona |
1426 | 36 | 39 % |
| 326 | Tony Launilahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1425 | 77 | 43 % |
| 327 | Tuomas Karmisto
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1424 | 36 | 31 % |
| 328 | Timo Huhta
Pub Jaska · 3. divisioona |
1424 | 19 | 32 % |
| 329 | Ari "Arska" Tiistola
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1424 | 14 | 14 % |
| 330 | Joni Rautajoki
Korona 1 · 1. divisioona |
1423 | 17 | 29 % |
| 331 | Mikko Pitkänen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1422 | 11 | 27 % |
| 332 | Santtu Kiviniemi
Pulina · 4. divisioona |
1422 | 13 | 23 % |
| 333 | Juha Thamsen
Pulina · 4. divisioona |
1421 | 18 | 33 % |
| 334 | Jere Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1421 | 135 | 53 % |
| 335 | Teemu Tuparinne
Jams · 3. divisioona |
1420 | 55 | 40 % |
| 336 | Markku Taurula
Eku · 5. divisioona |
1420 | 104 | 39 % |
| 337 | Matti Stenholm
Semafori · 3. divisioona |
1419 | 20 | 35 % |
| 338 | Hannu Roos
Parakorona · 5. divisioona |
1417 | 20 | 40 % |
| 339 | Jouni Ruotsi
Semafori · 3. divisioona |
1417 | 25 | 24 % |
| 340 | Jaakko Numminen
OMG! · 1. divisioona |
1416 | 38 | 26 % |
| 341 | Markus Löf
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
1415 | 58 | 40 % |
| 342 | Tero Konstari
Proffa · Mestaruussarja |
1415 | 31 | 29 % |
| 343 | Karoliina Taipale
Pocket X · 1. divisioona |
1415 | 41 | 34 % |
| 344 | Nico "Hauttis" Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1413 | 39 | 38 % |
| 345 | Teemu Passoja
Proffa 2 · 2. divisioona |
1413 | 24 | 29 % |
| 346 | Samu Lahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1412 | 17 | 24 % |
| 347 | Riku Laine
Basso 4 · 4. divisioona |
1411 | 32 | 34 % |
| 348 | Sami Gyalog
Satama 2 · 4. divisioona |
1410 | 36 | 31 % |
| 349 | Janne Kanerva
Raision Keilis · 3. divisioona |
1410 | 11 | 9 % |
| 350 | Antti Pietola
Pulina · 4. divisioona |
1410 | 10 | 10 % |
| 351 | Silvo Lehto
Höveli 1 · 3. divisioona |
1408 | 22 | 27 % |
| 352 | Mikael Karjalainen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1406 | 34 | 32 % |
| 353 | Ville Koskinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1405 | 28 | 32 % |
| 354 | Antti Veijola
Poimari · 2. divisioona |
1405 | 14 | 21 % |
| 355 | Markus Andersson
Piilo · 5. divisioona |
1404 | 115 | 39 % |
| 356 | Tuomas Manninen
Basso 4 · 4. divisioona |
1404 | 60 | 42 % |
| 357 | Henrik Arnell
Cotton 1 · 2. divisioona |
1403 | 91 | 33 % |
| 358 | Susanna Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1401 | 36 | 33 % |
| 359 | Merike "Meppis" Sorsa
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1398 | 75 | 31 % |
| 360 | Mikko Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1398 | 10 | 0 % |
| 361 | Alex Sjöberg
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1395 | 12 | 17 % |
| 362 | Titta Halonen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1395 | 39 | 36 % |
| 363 | Antti Kallioinen
Proffa · Mestaruussarja |
1394 | 101 | 40 % |
| 364 | Tony Hellström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1393 | 107 | 25 % |
| 365 | Memma Tarvainen
Parakorona · 5. divisioona |
1393 | 20 | 30 % |
| 366 | Henri "Möyne" Vesterinen
Habby Bull · 2. divisioona |
1392 | 54 | 35 % |
| 367 | Markus Kallio
Piilo · 5. divisioona |
1388 | 37 | 30 % |
| 368 | Joonas Grönberg
Semafori · 3. divisioona |
1388 | 111 | 38 % |
| 369 | Roope Hietarinta
Eku · 5. divisioona |
1387 | 22 | 23 % |
| 370 | Ari Jaakkola
Höveli 2 · 5. divisioona |
1386 | 23 | 35 % |
| 371 | Eero Junnila
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1384 | 95 | 25 % |
| 372 | Miia Lausmäki
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1383 | 49 | 29 % |
| 373 | Oiva Nyman
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1383 | 82 | 32 % |
| 374 | Janne Kivimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1383 | 19 | 16 % |
| 375 | Tomi Suominen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1380 | 11 | 9 % |
| 376 | Sanna Grönblom
Pub Jaska · 3. divisioona |
1376 | 13 | 15 % |
| 377 | Mikko Säteri
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1375 | 13 | 8 % |
| 378 | Jari Salakka
Höveli 2 · 5. divisioona |
1372 | 18 | 22 % |
| 379 | Kimi Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1371 | 14 | 14 % |
| 380 | Miro Hepola
Eku · 5. divisioona |
1370 | 32 | 22 % |
| 381 | Toni Nurmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1368 | 105 | 30 % |
| 382 | Jan Rantanen
Parakorona · 5. divisioona |
1367 | 62 | 32 % |
| 383 | Mikko Kaarmela
Satama 1 · 1. divisioona |
1366 | 75 | 35 % |
| 384 | Jani Engblom
Höveli 2 · 5. divisioona |
1366 | 11 | 9 % |
| 385 | Petri Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1364 | 11 | 9 % |
| 386 | Jukka Virtanen
Jams · 3. divisioona |
1363 | 32 | 25 % |
| 387 | Joni Lunko
Parakorona · 5. divisioona |
1362 | 25 | 16 % |
| 388 | Tuire Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1360 | 11 | 9 % |
| 389 | Kari Kuttila
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1359 | 67 | 30 % |
| 390 | Matthias Juan Meyn
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1359 | 14 | 14 % |
| 391 | Aapo Sukava
Parakorona · 5. divisioona |
1356 | 37 | 30 % |
| 392 | Mikko Andersson
Cotton 1 · 2. divisioona |
1355 | 110 | 43 % |
| 393 | Mika Lehtimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1343 | 71 | 30 % |
| 394 | Jarmo Nieminen
Flex Pub · 5. divisioona |
1337 | 56 | 34 % |
| 395 | Tommi Peltonen
Semafori · 3. divisioona |
1337 | 100 | 35 % |
| 396 | Erkki Lotsari
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1337 | 19 | 11 % |
| 397 | Amanda Kauppila
Parakorona · 5. divisioona |
1337 | 14 | 7 % |
| 398 | Sami Ek
Satama 2 · 4. divisioona |
1331 | 19 | 5 % |
| 399 | Teppo Laine
Satama 2 · 4. divisioona |
1331 | 25 | 12 % |
| 400 | Timo Ahokari
Pub Heppari · 5. divisioona |
1322 | 129 | 36 % |
| 401 | Hanna Niemi
Piilo · 5. divisioona |
1318 | 15 | 7 % |
| 402 | Reino Oikelmus
Pub Heppari · 5. divisioona |
1317 | 54 | 28 % |
| 403 | Rabi Rantanen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1305 | 57 | 32 % |
| 404 | Julia Rautsala
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1287 | 44 | 18 % |
| 405 | Jyri Laakso
Pub Jaska · 3. divisioona |
1286 | 84 | 29 % |
| 406 | Sanna Saarinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1257 | 37 | 14 % |
| 407 | Matti Häkkänen
Eku · 5. divisioona |
1252 | 75 | 23 % |
| 408 | Joni Lehtonen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1225 | 28 | 0 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29