Ranking
Sarjat kauden 2026 mukaan (pelaajan viimeisin joukkue). Luokitus on koko uran ajalta (myös arkiston kaudet 2013–21). 77 alustavaa pelaajaa (alle 10 peliä) piilotettu – näytä.
| # | Pelaaja | Elo | Pelit | Voitto-% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sami Jokinen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1995 | 161 | 85 % |
| 2 | Sami Aaltonen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1924 | 80 | 78 % |
| 3 | Mathias Willstedt
Par Rocks · Mestaruussarja |
1919 | 185 | 69 % |
| 4 | Atte Paloniemi
Talli · 1. divisioona |
1919 | 145 | 79 % |
| 5 | Jussi Haapasaari
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1916 | 242 | 69 % |
| 6 | Johannes Kauhanen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1903 | 143 | 83 % |
| 7 | Kai Keihola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1868 | 158 | 79 % |
| 8 | Markus Hänninen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1845 | 90 | 70 % |
| 9 | Lauri Linden
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1838 | 197 | 71 % |
| 10 | Mikko Tuomi
Proffa · Mestaruussarja |
1830 | 147 | 63 % |
| 11 | Sami Ollila
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1829 | 126 | 65 % |
| 12 | Tommi Laine
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1820 | 223 | 63 % |
| 13 | Martin Langford
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1812 | 158 | 64 % |
| 14 | Kristian Mahnala
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1807 | 227 | 75 % |
| 15 | Ernest Legayada
Satama 1 · 1. divisioona |
1806 | 49 | 71 % |
| 16 | Joona Koivisto
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1805 | 128 | 77 % |
| 17 | Aki Mundolin
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1803 | 251 | 70 % |
| 18 | Nuno Francisco
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1800 | 197 | 69 % |
| 19 | Jari "JT" Tamminen
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1787 | 180 | 58 % |
| 20 | Markus Ylitalo
Satama 1 · 1. divisioona |
1782 | 116 | 62 % |
| 21 | Vesa Sjöblom
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1778 | 101 | 65 % |
| 22 | Pertti Muurainen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1776 | 68 | 69 % |
| 23 | Jarno Suhonen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1776 | 157 | 65 % |
| 24 | Juho-Antti Uusipere
Proffa · Mestaruussarja |
1774 | 153 | 69 % |
| 25 | Mika "Mäxä" Mäkilä
Talli · 1. divisioona |
1753 | 197 | 56 % |
| 26 | Tomi Kangas
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1752 | 139 | 66 % |
| 27 | Joonas Lallo
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1742 | 135 | 49 % |
| 28 | Niklas Hörkkö
Satama 1 · 1. divisioona |
1742 | 114 | 65 % |
| 29 | Henrik Holmroos
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1741 | 137 | 50 % |
| 30 | Arto Henriksson
Proffa · Mestaruussarja |
1740 | 181 | 60 % |
| 31 | Sami Hovi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1737 | 63 | 73 % |
| 32 | Miikkael "Miksu" Söderlund
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1732 | 199 | 65 % |
| 33 | Jesse Laihonen
Proffa · Mestaruussarja |
1732 | 218 | 63 % |
| 34 | Aleksi Sippola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1732 | 68 | 69 % |
| 35 | Jussi Laaksonen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1729 | 118 | 75 % |
| 36 | Jesse Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1728 | 212 | 61 % |
| 37 | Iivo Gylden
Satama 1 · 1. divisioona |
1728 | 98 | 63 % |
| 38 | Toni Hannula
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1728 | 135 | 58 % |
| 39 | Timo Leiniö
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1727 | 229 | 59 % |
| 40 | Henri Tähtinen
OMG! · 1. divisioona |
1725 | 178 | 57 % |
| 41 | Tuomas Timisjärvi
Aura III · 2. divisioona |
1725 | 139 | 66 % |
| 42 | Kalle Uro
Semafori · 3. divisioona |
1724 | 76 | 68 % |
| 43 | Kimmo Lamminen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1724 | 46 | 83 % |
| 44 | Lassi Heiskanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1724 | 194 | 68 % |
| 45 | Santtu Penttilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1724 | 175 | 59 % |
| 46 | Jimi Lehto
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1723 | 74 | 64 % |
| 47 | Mikael Haapaniemi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1722 | 21 | 81 % |
| 48 | Mikko Jokinen
Poimari · 2. divisioona |
1719 | 205 | 52 % |
| 49 | Nico Vuorinen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1718 | 135 | 64 % |
| 50 | Robin Aaltonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1717 | 137 | 62 % |
| 51 | Mikko Korvenala
Par Rocks · Mestaruussarja |
1715 | 51 | 53 % |
| 52 | Ari Sinervo
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1714 | 113 | 65 % |
| 53 | Jesse Mattila
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1710 | 141 | 54 % |
| 54 | Marko Linke
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1709 | 65 | 74 % |
| 55 | Jari Kakko
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1709 | 142 | 62 % |
| 56 | Esa Juvala
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1704 | 186 | 68 % |
| 57 | Jonne Vilja
Empty Pockets · 2. divisioona |
1703 | 166 | 61 % |
| 58 | Torsti Haapio
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1700 | 144 | 72 % |
| 59 | Erkka Kettunen
Raision Keilis · 3. divisioona |
1697 | 120 | 60 % |
| 60 | Jaakko Ruohisto
Aura III · 2. divisioona |
1696 | 86 | 66 % |
| 61 | Antti Välilä
OMG! · 1. divisioona |
1687 | 75 | 61 % |
| 62 | Johan Sjödahl
Par Rocks · Mestaruussarja |
1686 | 166 | 56 % |
| 63 | Mika Tuominen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1685 | 42 | 76 % |
| 64 | Tuomas Lindberg
Pirate V · 1. divisioona |
1684 | 153 | 60 % |
| 65 | Vesa Nieminen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1684 | 68 | 57 % |
| 66 | Henri Toivonen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1682 | 100 | 62 % |
| 67 | Petteri Räty
Habby Bull · 2. divisioona |
1681 | 75 | 61 % |
| 68 | Joni Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1679 | 214 | 53 % |
| 69 | Ville Rinkinen
Pocket X · 1. divisioona |
1678 | 82 | 54 % |
| 70 | Juho Kelhu
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1678 | 176 | 59 % |
| 71 | Markku "Tonni" Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1677 | 158 | 59 % |
| 72 | Miika Merta
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1675 | 92 | 50 % |
| 73 | Juha Hirvonen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1674 | 91 | 62 % |
| 74 | Janne Järvelä
Flex Pub · 5. divisioona |
1672 | 141 | 50 % |
| 75 | Toni Kallio
Korona 2 · 2. divisioona |
1672 | 187 | 58 % |
| 76 | Mikko Sinisalo
Proffa 2 · 2. divisioona |
1671 | 121 | 62 % |
| 77 | Tony Silvan
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1670 | 100 | 53 % |
| 78 | Xhavit Matoshi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1669 | 65 | 46 % |
| 79 | Jesse Huhtanen
Pirate V · 1. divisioona |
1669 | 162 | 51 % |
| 80 | Roni Ruohonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1668 | 122 | 72 % |
| 81 | Henri Laiho
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1667 | 72 | 74 % |
| 82 | Tero Loimovuori
Pocket X · 1. divisioona |
1666 | 99 | 66 % |
| 83 | Martin Markkanen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1666 | 59 | 63 % |
| 84 | Antton Laine
Habby Bull · 2. divisioona |
1665 | 125 | 57 % |
| 85 | Arttu Wahlström
Talli · 1. divisioona |
1664 | 88 | 69 % |
| 86 | Boris Parkkunen
Poimari · 2. divisioona |
1663 | 162 | 63 % |
| 87 | Marko Palmula
Pulina · 4. divisioona |
1663 | 33 | 82 % |
| 88 | Tuomas Salonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1662 | 79 | 63 % |
| 89 | Jussi Salovaara
Pirate V · 1. divisioona |
1661 | 222 | 53 % |
| 90 | Miika Koivikko
Korona 1 · 1. divisioona |
1660 | 195 | 61 % |
| 91 | Jari "Peku" Viljanen
Jams · 3. divisioona |
1658 | 141 | 62 % |
| 92 | Juho Sipilä
Jams · 3. divisioona |
1658 | 43 | 67 % |
| 93 | Tien "Honkki" Hoang Lam
Basso 3 · Mestaruussarja |
1657 | 179 | 59 % |
| 94 | Marko Viitanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1657 | 45 | 58 % |
| 95 | Toni Ahlvik
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1656 | 95 | 53 % |
| 96 | Mikko Nissilä
O'bass · 3. divisioona |
1654 | 197 | 58 % |
| 97 | Jani Korhonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1654 | 82 | 67 % |
| 98 | Teemu Levonen
Pirate V · 1. divisioona |
1653 | 148 | 62 % |
| 99 | Manu Randell
Raision Keilis · 3. divisioona |
1653 | 138 | 52 % |
| 100 | Marko Parkkola
Aura III · 2. divisioona |
1648 | 41 | 66 % |
| 101 | Jesper Jakobsson
Par Rocks · Mestaruussarja |
1646 | 149 | 57 % |
| 102 | Linus Weppling
Par Rocks · Mestaruussarja |
1644 | 27 | 67 % |
| 103 | Samuli Siimes
Korona 2 · 2. divisioona |
1644 | 68 | 62 % |
| 104 | Marko "Tikko" Hietikko
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1643 | 55 | 55 % |
| 105 | Jesse Saajala
OMG! · 1. divisioona |
1642 | 85 | 54 % |
| 106 | Niklas Elomaa
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1641 | 67 | 64 % |
| 107 | Jani Juutinen
Empty Pockets · 2. divisioona |
1641 | 136 | 57 % |
| 108 | Ville Aholainen
Flex Pub · 5. divisioona |
1641 | 179 | 52 % |
| 109 | Hannu Moilanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1636 | 126 | 60 % |
| 110 | Jami Müller
Proffa · Mestaruussarja |
1633 | 87 | 48 % |
| 111 | Petri Nummi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1633 | 53 | 64 % |
| 112 | Pasi Mettälä
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1633 | 115 | 58 % |
| 113 | Sami Tähtinen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1629 | 32 | 69 % |
| 114 | Jukka Limo
Proffa · Mestaruussarja |
1629 | 105 | 46 % |
| 115 | Antti Toivonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1628 | 101 | 56 % |
| 116 | Marcus Frimodig
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1628 | 52 | 63 % |
| 117 | Petri Lempinen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1627 | 192 | 68 % |
| 118 | Toni Ojala
Basso 4 · 4. divisioona |
1626 | 67 | 60 % |
| 119 | Johannes Heinävaara
Aura III · 2. divisioona |
1626 | 146 | 56 % |
| 120 | Paavo Vaari
Raision Keilis · 3. divisioona |
1625 | 237 | 62 % |
| 121 | Risto Kankaanpää
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1625 | 181 | 48 % |
| 122 | Elias Kaartosalmi
Poimari · 2. divisioona |
1624 | 84 | 56 % |
| 123 | Joonas Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1621 | 19 | 68 % |
| 124 | Jaakko Lamminpää
Empty Pockets · 2. divisioona |
1620 | 86 | 55 % |
| 125 | Sami Harjula
Cotton 1 · 2. divisioona |
1618 | 50 | 46 % |
| 126 | Riku Hautamäki
Basso 3 · Mestaruussarja |
1618 | 102 | 51 % |
| 127 | Toni Finnholm
Cotton 1 · 2. divisioona |
1616 | 148 | 67 % |
| 128 | Esa Oksa
Korona 1 · 1. divisioona |
1614 | 79 | 54 % |
| 129 | Eetu Oksanen
Poimari · 2. divisioona |
1614 | 54 | 57 % |
| 130 | Miika Laukkanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1613 | 54 | 50 % |
| 131 | Mikael Granholm
Raision Keilis · 3. divisioona |
1613 | 183 | 55 % |
| 132 | Janne Mickelsson
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1613 | 115 | 57 % |
| 133 | Niko Manner
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1611 | 14 | 71 % |
| 134 | Petteri Forsström
Proffa · Mestaruussarja |
1610 | 119 | 52 % |
| 135 | Bryan Dela Cruz
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1610 | 17 | 59 % |
| 136 | Jarimo Roivas
Korona 1 · 1. divisioona |
1610 | 87 | 56 % |
| 137 | Kasper Grönroos
Empty Pockets · 2. divisioona |
1609 | 58 | 53 % |
| 138 | Jarkko Kylander
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1608 | 89 | 53 % |
| 139 | Sami Vanne
Raision Keilis · 3. divisioona |
1607 | 99 | 48 % |
| 140 | Rami Nurmi
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1607 | 149 | 66 % |
| 141 | Anders Sandell
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1605 | 81 | 60 % |
| 142 | Jorma Saari
Satama 2 · 4. divisioona |
1603 | 85 | 61 % |
| 143 | Juuso Raita
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1601 | 88 | 59 % |
| 144 | Aatu Niemelä
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1601 | 60 | 62 % |
| 145 | Sami Koskivaara
O'bass · 3. divisioona |
1601 | 40 | 75 % |
| 146 | Pasi Haaslahti
OMG! · 1. divisioona |
1600 | 156 | 49 % |
| 147 | Roni Silvennoinen
Proffa · Mestaruussarja |
1599 | 95 | 46 % |
| 148 | Sami Aikio
Semafori · 3. divisioona |
1598 | 42 | 57 % |
| 149 | Jere Peltonen
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1598 | 65 | 42 % |
| 150 | Petri Elo
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1597 | 76 | 49 % |
| 151 | Juuso Randell
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1597 | 103 | 44 % |
| 152 | Niko Mäki
Proffa · Mestaruussarja |
1596 | 100 | 50 % |
| 153 | Ville Tuomi
O'bass · 3. divisioona |
1596 | 117 | 52 % |
| 154 | Jari Palonen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1596 | 58 | 53 % |
| 155 | Eetu Fromholdt
Pirate V · 1. divisioona |
1595 | 158 | 48 % |
| 156 | Ville Lintula
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1594 | 80 | 55 % |
| 157 | Niko Leikama
Parakorona · 5. divisioona |
1593 | 55 | 69 % |
| 158 | Janne "Nalle" Malmberg
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1591 | 42 | 52 % |
| 159 | Jan Saarinen
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1591 | 23 | 65 % |
| 160 | Ville Rapala
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1590 | 60 | 53 % |
| 161 | Jan Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1590 | 46 | 43 % |
| 162 | Jani Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1587 | 47 | 53 % |
| 163 | Aleksi Kojo
Cotton 1 · 2. divisioona |
1587 | 133 | 53 % |
| 164 | Rami Tulonen
Aura III · 2. divisioona |
1586 | 108 | 52 % |
| 165 | Tomi Hämälainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1582 | 136 | 58 % |
| 166 | Sami Maisalo
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1582 | 72 | 56 % |
| 167 | Juho Jalo
Basso 3 · Mestaruussarja |
1581 | 105 | 53 % |
| 168 | Joni Louhela
Satama 1 · 1. divisioona |
1581 | 55 | 56 % |
| 169 | Marko Kolehmainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1578 | 82 | 52 % |
| 170 | Jan Sarell
Pirates · 5. divisioona |
1576 | 112 | 60 % |
| 171 | Harry Vihervirta
Pirate V · 1. divisioona |
1573 | 83 | 52 % |
| 172 | Iisko Toivonen
Basso 4 · 4. divisioona |
1570 | 161 | 55 % |
| 173 | Jani Lehtonen
OMG! · 1. divisioona |
1570 | 167 | 54 % |
| 174 | Reino Sirén
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1570 | 92 | 54 % |
| 175 | Niko Sjölund
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1569 | 69 | 46 % |
| 176 | Jarek Szymecki
Satama 1 · 1. divisioona |
1568 | 21 | 52 % |
| 177 | Ilkka Yliportimo
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1566 | 76 | 50 % |
| 178 | Mikko Kalliomäki
O'bass · 3. divisioona |
1565 | 47 | 47 % |
| 179 | Sami Nurmela
Höveli 1 · 3. divisioona |
1565 | 88 | 65 % |
| 180 | Timi Teikari
Pub Jaska · 3. divisioona |
1564 | 57 | 58 % |
| 181 | Roope Vähätalo
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1563 | 43 | 53 % |
| 182 | Henrik Arnell
Cotton 1 · 2. divisioona |
1562 | 141 | 39 % |
| 183 | Jarno Heinonen
Talli · 1. divisioona |
1561 | 121 | 53 % |
| 184 | Riku Mattila
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1559 | 126 | 59 % |
| 185 | Markus Kanervo
Talli · 1. divisioona |
1558 | 170 | 48 % |
| 186 | Timo Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1557 | 58 | 57 % |
| 187 | Tommi Hautanen
Aura III · 2. divisioona |
1557 | 10 | 70 % |
| 188 | Tony Jaekel
O'bass · 3. divisioona |
1557 | 135 | 63 % |
| 189 | Henri Lehtonen
Semafori · 3. divisioona |
1557 | 119 | 53 % |
| 190 | Nääki Nieminen
Basso 4 · 4. divisioona |
1556 | 42 | 62 % |
| 191 | Tuomas Rantasalo
Pocket X · 1. divisioona |
1555 | 162 | 48 % |
| 192 | Lauri Vaininen
Pirate V · 1. divisioona |
1554 | 38 | 42 % |
| 193 | Mikko Nousiainen
Korona 1 · 1. divisioona |
1554 | 218 | 59 % |
| 194 | Kimmo Paldanius
O'bass · 3. divisioona |
1553 | 74 | 45 % |
| 195 | Jaani Snellman
Eku · 5. divisioona |
1552 | 43 | 49 % |
| 196 | Niilo Kesälä
Talli · 1. divisioona |
1551 | 56 | 50 % |
| 197 | Sebastian Jokinen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1551 | 12 | 50 % |
| 198 | Valtteri Rautio
Habby Bull · 2. divisioona |
1549 | 55 | 55 % |
| 199 | Panikos Cleanthous
Pirates · 5. divisioona |
1548 | 84 | 56 % |
| 200 | Juuso Silfverhuth
Höveli 1 · 3. divisioona |
1548 | 101 | 51 % |
| 201 | Miro Leino
Basso 3 · Mestaruussarja |
1546 | 74 | 53 % |
| 202 | Antti Nummelin
Pub Jaska · 3. divisioona |
1545 | 122 | 43 % |
| 203 | Esa Järvinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1544 | 113 | 56 % |
| 204 | Timo Huhta
Pub Jaska · 3. divisioona |
1542 | 89 | 49 % |
| 205 | Samuli Malka
O'bass · 3. divisioona |
1542 | 41 | 61 % |
| 206 | Jukka-Pekka Sillanpää
Proffa 2 · 2. divisioona |
1541 | 89 | 56 % |
| 207 | Lassi Hujanen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1540 | 96 | 50 % |
| 208 | Juho Toivonen
Habby Bull · 2. divisioona |
1540 | 65 | 43 % |
| 209 | Toni Johansson
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1539 | 38 | 34 % |
| 210 | Petri Kalliokorpi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1538 | 106 | 43 % |
| 211 | Olli Enqvist
Piilo · 5. divisioona |
1537 | 39 | 56 % |
| 212 | Aleksi Helin
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1536 | 48 | 50 % |
| 213 | Make Lintula
Satama 2 · 4. divisioona |
1536 | 75 | 60 % |
| 214 | Daniel Stenlund
Pocket X · 1. divisioona |
1534 | 47 | 45 % |
| 215 | Sami Enroth
Aura III · 2. divisioona |
1534 | 10 | 50 % |
| 216 | Timo Sipilä
Poimari · 2. divisioona |
1534 | 127 | 57 % |
| 217 | Juha Linkinen
Piilo · 5. divisioona |
1531 | 71 | 59 % |
| 218 | Kapa Linden
Pub Jaska · 3. divisioona |
1530 | 14 | 50 % |
| 219 | Janne Tolonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1529 | 64 | 52 % |
| 220 | Markus Huhtala
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1528 | 12 | 58 % |
| 221 | Kari Koskinen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1527 | 56 | 46 % |
| 222 | Jouni Tammi
OMG! · 1. divisioona |
1527 | 73 | 49 % |
| 223 | Joni Salovaara
Korona 1 · 1. divisioona |
1525 | 163 | 40 % |
| 224 | Juhani Myllyniemi
Eku · 5. divisioona |
1524 | 128 | 48 % |
| 225 | Niko Fromholdt
Basso 4 · 4. divisioona |
1523 | 28 | 54 % |
| 226 | Petri Parkkinen
O'bass · 3. divisioona |
1523 | 43 | 65 % |
| 227 | Antti "Putte" Numminen
Poimari · 2. divisioona |
1523 | 28 | 54 % |
| 228 | Markus Kallio
Piilo · 5. divisioona |
1521 | 56 | 45 % |
| 229 | Arto Sipilä
Basso 3 · Mestaruussarja |
1517 | 63 | 51 % |
| 230 | Matti Simolin
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1517 | 69 | 45 % |
| 231 | Mika Miikkulainen
Pulina · 4. divisioona |
1516 | 52 | 54 % |
| 232 | Jussi Nohkola
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1516 | 107 | 47 % |
| 233 | Heikki Vainikka
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1515 | 41 | 39 % |
| 234 | Pertti Vigren
Semafori · 3. divisioona |
1515 | 121 | 45 % |
| 235 | Ville Sarkki
Satama 1 · 1. divisioona |
1515 | 113 | 45 % |
| 236 | Ahti Sinisalo
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1515 | 96 | 50 % |
| 237 | Tuomas Jarva
Jams · 3. divisioona |
1514 | 73 | 55 % |
| 238 | Mika Inermo
Jams · 3. divisioona |
1513 | 39 | 59 % |
| 239 | Kimmo Jaakkola
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1513 | 82 | 35 % |
| 240 | Juho Nieminen
Semafori · 3. divisioona |
1511 | 23 | 43 % |
| 241 | Tom Rantanen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1511 | 156 | 62 % |
| 242 | Mika Keto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1511 | 93 | 46 % |
| 243 | Jere Lehtilä
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1511 | 76 | 53 % |
| 244 | Ari "Arska" Tiistola
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1509 | 31 | 42 % |
| 245 | Niko Karhu
Empty Pockets · 2. divisioona |
1508 | 198 | 45 % |
| 246 | Lauri Randell
Pulina · 4. divisioona |
1508 | 51 | 51 % |
| 247 | Miia Keto
Pirates · 5. divisioona |
1507 | 35 | 54 % |
| 248 | Oula Tuomi
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1507 | 29 | 55 % |
| 249 | Kristian "Krisu" Stenroos
Habby Bull · 2. divisioona |
1506 | 159 | 44 % |
| 250 | Jani Heikkilä
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1506 | 59 | 47 % |
| 251 | Kasper Suominen
Parakorona · 5. divisioona |
1506 | 35 | 51 % |
| 252 | Lauri Kauppinen
Cotton 1 · 2. divisioona |
1506 | 149 | 43 % |
| 253 | Ari Laakso
Eku · 5. divisioona |
1505 | 22 | 41 % |
| 254 | Jussi Korhonen
Talli · 1. divisioona |
1505 | 91 | 51 % |
| 255 | Jyri Nurmi
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1505 | 171 | 54 % |
| 256 | Juha Bergius
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1504 | 132 | 39 % |
| 257 | William Karlsson
Parakorona · 5. divisioona |
1503 | 146 | 51 % |
| 258 | Mika Hiekkamäki
Eku · 5. divisioona |
1502 | 69 | 42 % |
| 259 | Jonne Rinne
Höveli 2 · 5. divisioona |
1501 | 81 | 51 % |
| 260 | Nina Pekkarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1501 | 106 | 53 % |
| 261 | Felix Timgren
Habby Bull · 2. divisioona |
1499 | 10 | 40 % |
| 262 | Jussi Mäkinen
Raision Keilis · 3. divisioona |
1497 | 21 | 38 % |
| 263 | Antti Jyrkinen
Aura III · 2. divisioona |
1497 | 26 | 38 % |
| 264 | Heikki Vihervirta
Eku · 5. divisioona |
1497 | 116 | 43 % |
| 265 | Sofia Fagerholm
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1496 | 37 | 54 % |
| 266 | Otto Haaki
Proffa 2 · 2. divisioona |
1494 | 31 | 45 % |
| 267 | Jesse Strömberg
Habby Bull · 2. divisioona |
1493 | 62 | 35 % |
| 268 | Ninni Heikkilä
Satama 2 · 4. divisioona |
1491 | 29 | 45 % |
| 269 | Sehmus Örs
Pirates · 5. divisioona |
1491 | 59 | 51 % |
| 270 | Lauri "Lape" Koski
Pirates · 5. divisioona |
1491 | 47 | 53 % |
| 271 | Robert Isaksson
Proffa 2 · 2. divisioona |
1491 | 13 | 46 % |
| 272 | Pasi Suominen
Poimari · 2. divisioona |
1490 | 51 | 45 % |
| 273 | Santeri Alanko
Pirate V · 1. divisioona |
1489 | 100 | 36 % |
| 274 | Joonas Grönberg
Semafori · 3. divisioona |
1489 | 155 | 41 % |
| 275 | Tero Lindroos
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
1489 | 13 | 46 % |
| 276 | Jerry Tuominen
Jams · 3. divisioona |
1487 | 106 | 48 % |
| 277 | Sauli Rautsala
Cotton 1 · 2. divisioona |
1487 | 13 | 38 % |
| 278 | Ari Lågas
Korona 1 · 1. divisioona |
1486 | 106 | 31 % |
| 279 | Teemu Pursiainen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1486 | 103 | 36 % |
| 280 | Cim Sundin
Pulina · 4. divisioona |
1485 | 42 | 55 % |
| 281 | Juha Vuorenpää
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1484 | 146 | 29 % |
| 282 | Mika Nguyen
Pocket X · 1. divisioona |
1484 | 33 | 33 % |
| 283 | Teemu Loponen
Jams · 3. divisioona |
1483 | 53 | 47 % |
| 284 | Toni Miettinen
Satama 1 · 1. divisioona |
1483 | 140 | 46 % |
| 285 | Perttu Olenius
Höveli 2 · 5. divisioona |
1482 | 14 | 50 % |
| 286 | Jami Hurme
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1480 | 37 | 46 % |
| 287 | Tapio Rivasto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1480 | 69 | 51 % |
| 288 | Niko Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1480 | 50 | 40 % |
| 289 | Miska Kivimäki
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1479 | 54 | 46 % |
| 290 | Jarkko Joensuu
Talli · 1. divisioona |
1477 | 24 | 42 % |
| 291 | Tomi Aho
Basso 3 · Mestaruussarja |
1476 | 51 | 47 % |
| 292 | Mikko Jaakola
Proffa 2 · 2. divisioona |
1476 | 29 | 41 % |
| 293 | Ari Niemelä
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1476 | 191 | 44 % |
| 294 | Mika "Lepa" Lehtinen
Pirates · 5. divisioona |
1475 | 59 | 37 % |
| 295 | Teemu Ämmälä
Höveli 2 · 5. divisioona |
1475 | 125 | 41 % |
| 296 | Jari Kraft
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1475 | 40 | 32 % |
| 297 | Jari Saari
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1474 | 166 | 49 % |
| 298 | Kim Lindstedt
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1474 | 37 | 49 % |
| 299 | Elias Vahala
Empty Pockets · 2. divisioona |
1474 | 20 | 45 % |
| 300 | Jere Vähänikkilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1473 | 160 | 51 % |
| 301 | Vesa Heiskanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1473 | 53 | 55 % |
| 302 | Jaakko Heino
Proffa 2 · 2. divisioona |
1470 | 52 | 42 % |
| 303 | Joni Juurinen
OMG! · 1. divisioona |
1468 | 13 | 31 % |
| 304 | Ralf Brass
Satama 1 · 1. divisioona |
1468 | 163 | 37 % |
| 305 | Kristian Roth
Proffa 2 · 2. divisioona |
1468 | 22 | 36 % |
| 306 | Juha Hautakorpi
Pub Jaska · 3. divisioona |
1466 | 100 | 39 % |
| 307 | Kimmo Pelkonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1466 | 53 | 38 % |
| 308 | Mudi Al-Dulaimi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1465 | 22 | 36 % |
| 309 | Reko Suomi
Höveli 1 · 3. divisioona |
1465 | 134 | 54 % |
| 310 | Ilkka Helajärvi
Korona 1 · 1. divisioona |
1464 | 128 | 39 % |
| 311 | Harto Saarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1463 | 11 | 27 % |
| 312 | Jaakko Laine
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1463 | 18 | 33 % |
| 313 | Ere Ervasti
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1462 | 44 | 48 % |
| 314 | Joffe Nylund
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1462 | 35 | 51 % |
| 315 | Mikko Pitkänen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1462 | 18 | 50 % |
| 316 | Veikka Lundelin
Basso 4 · 4. divisioona |
1462 | 30 | 47 % |
| 317 | Mika Lauri
Cotton 1 · 2. divisioona |
1461 | 95 | 36 % |
| 318 | Jesper Häyrinen
Pirates · 5. divisioona |
1459 | 46 | 43 % |
| 319 | Petteri Viitanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1459 | 75 | 41 % |
| 320 | Tuomo "Tumpu" Lehto
Jams · 3. divisioona |
1458 | 13 | 31 % |
| 321 | Lauri Salmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1457 | 103 | 43 % |
| 322 | Mika Laine
Flex Pub · 5. divisioona |
1456 | 18 | 50 % |
| 323 | Ville Riihimäki
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1453 | 30 | 33 % |
| 324 | Antti Kallioinen
Proffa · Mestaruussarja |
1453 | 133 | 39 % |
| 325 | Jani Turkki
Pirates · 5. divisioona |
1453 | 12 | 33 % |
| 326 | Jari Saarinen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1452 | 92 | 38 % |
| 327 | Ville Hiltunen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1452 | 82 | 37 % |
| 328 | Jere Gröndahl
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1451 | 35 | 43 % |
| 329 | Joni Laiho
Pub Jaska · 3. divisioona |
1451 | 171 | 44 % |
| 330 | Roope Palmu
Flex Pub · 5. divisioona |
1450 | 106 | 48 % |
| 331 | Matti Stenholm
Semafori · 3. divisioona |
1448 | 30 | 43 % |
| 332 | Ville Kalasniemi
Talli · 1. divisioona |
1447 | 46 | 39 % |
| 333 | Mikko Laukkanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1446 | 19 | 42 % |
| 334 | Mats Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1445 | 59 | 24 % |
| 335 | Jarmo Nieminen
Flex Pub · 5. divisioona |
1445 | 79 | 43 % |
| 336 | Onni Vaininen
Aura III · 2. divisioona |
1445 | 79 | 48 % |
| 337 | Markus Andersson
Piilo · 5. divisioona |
1445 | 154 | 45 % |
| 338 | Hannu Idström
Korona 1 · 1. divisioona |
1444 | 136 | 43 % |
| 339 | Jouni Ruotsi
Semafori · 3. divisioona |
1444 | 60 | 43 % |
| 340 | Henry Mäkilä
Pulina · 4. divisioona |
1443 | 22 | 41 % |
| 341 | Jani "Kantsa" Kallio
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1442 | 28 | 39 % |
| 342 | Petri Laurila
Cotton 1 · 2. divisioona |
1442 | 13 | 23 % |
| 343 | Teemu Tuparinne
Jams · 3. divisioona |
1440 | 80 | 44 % |
| 344 | Joona Ståhlstöm
Korona 2 · 2. divisioona |
1440 | 46 | 33 % |
| 345 | Nico "Hauttis" Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1440 | 56 | 43 % |
| 346 | Mikko Saukkio
OMG! · 1. divisioona |
1439 | 35 | 34 % |
| 347 | Jani Engblom
Höveli 2 · 5. divisioona |
1437 | 64 | 44 % |
| 348 | Riku Muuriaisniemi
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1437 | 20 | 35 % |
| 349 | Toni Koski
Höveli 1 · 3. divisioona |
1435 | 59 | 53 % |
| 350 | Niko Hörkkö
Poimari · 2. divisioona |
1434 | 56 | 38 % |
| 351 | Kalle Viljanen
Flex Pub · 5. divisioona |
1434 | 13 | 31 % |
| 352 | Tony Launilahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1433 | 113 | 48 % |
| 353 | Jaakko Numminen
OMG! · 1. divisioona |
1433 | 60 | 30 % |
| 354 | Janne Kivimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1432 | 34 | 32 % |
| 355 | Joni Peippo
Poimari · 2. divisioona |
1432 | 44 | 39 % |
| 356 | Tomi Pyhäranta
Höveli 2 · 5. divisioona |
1432 | 16 | 38 % |
| 357 | Janne Ruohonen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1431 | 91 | 44 % |
| 358 | Markus Löf
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
1431 | 60 | 42 % |
| 359 | Hannu Roos
Parakorona · 5. divisioona |
1430 | 37 | 49 % |
| 360 | Kimmo Passoja
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1429 | 33 | 33 % |
| 361 | Ville Virtanen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1428 | 33 | 33 % |
| 362 | Jesper Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1427 | 28 | 18 % |
| 363 | Eero Mikkonen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1425 | 36 | 44 % |
| 364 | Oiva Nyman
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1424 | 125 | 34 % |
| 365 | Markku Taurula
Eku · 5. divisioona |
1424 | 105 | 40 % |
| 366 | Tero Konstari
Proffa · Mestaruussarja |
1423 | 74 | 36 % |
| 367 | Valtteri Kulmala
Raision Keilis · 3. divisioona |
1423 | 38 | 29 % |
| 368 | Anni Vartiainen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1422 | 15 | 33 % |
| 369 | Marianne Rusi
Pirate V · 1. divisioona |
1422 | 53 | 23 % |
| 370 | Juuso Kuopila
Talli · 1. divisioona |
1420 | 54 | 33 % |
| 371 | Milla Aaltonen
O'bass · 3. divisioona |
1417 | 31 | 42 % |
| 372 | Joni Rautajoki
Korona 1 · 1. divisioona |
1416 | 36 | 25 % |
| 373 | Sami Gyalog
Satama 2 · 4. divisioona |
1413 | 41 | 32 % |
| 374 | Ville Koskinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1412 | 36 | 33 % |
| 375 | Pasi Höök
Höveli 1 · 3. divisioona |
1412 | 62 | 44 % |
| 376 | Miia Lausmäki
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1412 | 75 | 35 % |
| 377 | Jere Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1410 | 164 | 52 % |
| 378 | Jenna Lehto
Raision Keilis · 3. divisioona |
1410 | 26 | 27 % |
| 379 | Janne Kanerva
Raision Keilis · 3. divisioona |
1410 | 14 | 14 % |
| 380 | Rabi Rantanen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1408 | 77 | 43 % |
| 381 | Antti Veijola
Poimari · 2. divisioona |
1407 | 22 | 27 % |
| 382 | Santtu Kiviniemi
Pulina · 4. divisioona |
1407 | 14 | 21 % |
| 383 | Nuutti Uusitalo
Pocket X · 1. divisioona |
1403 | 49 | 33 % |
| 384 | Tommi Peltonen
Semafori · 3. divisioona |
1401 | 123 | 38 % |
| 385 | Kari Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1398 | 62 | 37 % |
| 386 | Alex Sjöberg
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1398 | 16 | 25 % |
| 387 | Eero Junnila
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1398 | 130 | 25 % |
| 388 | Mikael Karjalainen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1397 | 42 | 33 % |
| 389 | Anna Saukkoriipi
Raision Keilis · 3. divisioona |
1397 | 12 | 8 % |
| 390 | Tony Hellström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1396 | 132 | 26 % |
| 391 | Mika Lehtimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1396 | 85 | 31 % |
| 392 | Henri "Möyne" Vesterinen
Habby Bull · 2. divisioona |
1394 | 73 | 34 % |
| 393 | Tuomas Karmisto
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1394 | 57 | 32 % |
| 394 | Janne Valsta
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1393 | 30 | 37 % |
| 395 | Jan Rantanen
Parakorona · 5. divisioona |
1390 | 75 | 35 % |
| 396 | Susanna Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1390 | 37 | 32 % |
| 397 | Roope Hietarinta
Eku · 5. divisioona |
1390 | 22 | 23 % |
| 398 | Tuomas Manninen
Basso 4 · 4. divisioona |
1389 | 78 | 44 % |
| 399 | Juha Thamsen
Pulina · 4. divisioona |
1389 | 48 | 40 % |
| 400 | Kari Kuttila
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1388 | 80 | 32 % |
| 401 | Mikko Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1387 | 30 | 27 % |
| 402 | Kalle Karhunen
Semafori · 3. divisioona |
1387 | 21 | 29 % |
| 403 | Mikko Säteri
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1386 | 34 | 32 % |
| 404 | Riku Laine
Basso 4 · 4. divisioona |
1386 | 34 | 32 % |
| 405 | Memma Tarvainen
Parakorona · 5. divisioona |
1385 | 50 | 40 % |
| 406 | Sanna Grönblom
Pub Jaska · 3. divisioona |
1385 | 13 | 15 % |
| 407 | Ari Jaakkola
Höveli 2 · 5. divisioona |
1385 | 26 | 38 % |
| 408 | Tommi Eräpuro
Eku · 5. divisioona |
1384 | 64 | 36 % |
| 409 | Jouni Kulonen
Satama 2 · 4. divisioona |
1384 | 19 | 26 % |
| 410 | Sami Peltoniemi
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1383 | 19 | 21 % |
| 411 | Teemu Passoja
Proffa 2 · 2. divisioona |
1382 | 27 | 26 % |
| 412 | Karoliina Taipale
Pocket X · 1. divisioona |
1382 | 46 | 30 % |
| 413 | Lotta Myreen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1381 | 30 | 33 % |
| 414 | Matti Häkkänen
Eku · 5. divisioona |
1381 | 105 | 28 % |
| 415 | Tomi Suominen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1380 | 17 | 24 % |
| 416 | Toni Nurmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1380 | 111 | 30 % |
| 417 | Joni Lunko
Parakorona · 5. divisioona |
1380 | 26 | 19 % |
| 418 | Silvo Lehto
Höveli 1 · 3. divisioona |
1378 | 37 | 30 % |
| 419 | Olli Kyynäräinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1373 | 75 | 35 % |
| 420 | Merike "Meppis" Sorsa
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1373 | 93 | 27 % |
| 421 | Miro Hepola
Eku · 5. divisioona |
1371 | 38 | 24 % |
| 422 | Kim Laakso
Habby Bull · 2. divisioona |
1370 | 19 | 16 % |
| 423 | Antti Pietola
Pulina · 4. divisioona |
1370 | 27 | 22 % |
| 424 | Vesa Lahtinen
Pulina · 4. divisioona |
1367 | 47 | 34 % |
| 425 | Maarit Vanne
Höveli 2 · 5. divisioona |
1366 | 13 | 15 % |
| 426 | Juha Salonen
Flex Pub · 5. divisioona |
1364 | 22 | 27 % |
| 427 | Juha Jokinen
Korona 2 · 2. divisioona |
1363 | 42 | 26 % |
| 428 | Titta Halonen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1361 | 44 | 34 % |
| 429 | Mikko Andersson
Cotton 1 · 2. divisioona |
1357 | 127 | 43 % |
| 430 | Katrin Harakka
Pub Heppari · 5. divisioona |
1357 | 20 | 25 % |
| 431 | Samu Lahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1355 | 36 | 22 % |
| 432 | Jari Salakka
Höveli 2 · 5. divisioona |
1355 | 29 | 24 % |
| 433 | Mikko Kaarmela
Satama 1 · 1. divisioona |
1352 | 78 | 33 % |
| 434 | Jukka Virtanen
Jams · 3. divisioona |
1350 | 36 | 25 % |
| 435 | Aapo Sukava
Parakorona · 5. divisioona |
1337 | 43 | 30 % |
| 436 | Petri Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1334 | 15 | 7 % |
| 437 | Kimi Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1332 | 30 | 23 % |
| 438 | Teppo Laine
Satama 2 · 4. divisioona |
1332 | 25 | 12 % |
| 439 | Reino Oikelmus
Pub Heppari · 5. divisioona |
1330 | 67 | 34 % |
| 440 | Timo Ahokari
Pub Heppari · 5. divisioona |
1329 | 137 | 38 % |
| 441 | Matthias Juan Meyn
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1327 | 16 | 12 % |
| 442 | Jani Hyyryläinen
Eku · 5. divisioona |
1313 | 15 | 0 % |
| 443 | Sami Ek
Satama 2 · 4. divisioona |
1310 | 37 | 14 % |
| 444 | Amanda Kauppila
Parakorona · 5. divisioona |
1304 | 21 | 14 % |
| 445 | Erkki Lotsari
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1300 | 22 | 9 % |
| 446 | Julia Rautsala
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1282 | 45 | 18 % |
| 447 | Hanna Niemi
Piilo · 5. divisioona |
1280 | 41 | 20 % |
| 448 | Sanna Saarinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1253 | 54 | 17 % |
| 449 | Jyri Laakso
Pub Jaska · 3. divisioona |
1248 | 105 | 29 % |
| 450 | Tuire Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1159 | 56 | 12 % |
| 451 | Joni Lehtonen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1111 | 78 | 8 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29