Eero Junnila
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1425
130 peliä
8-pallo
1408
95 peliä
9-pallo
~1456
17 peliä
10-pallo
~1391
14 peliä
Ura
Pelit
130
Voitto-%
25 %
32–98
Erä-%
36 %
193–340
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVVHHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
1 | 0 % | 0 % | 1425 |
| 2025 Moision Olkkari 1 1. divisioona |
7 | 29 % | 42 % | 1425 |
| 2024 Moision Olkkari 1 2. divisioona |
6 | 33 % | 46 % | 1424 |
| 2023 Moision Olkkari 3. divisioona |
11 | 36 % | 43 % | 1421 |
| 2022 Pocket X 1. divisioona |
5 | 20 % | 33 % | 1418 |
| 2020–21 Moision Rokkari I-Divisioona |
11 | 18 % | 30 % | 1414 |
| 2019–20 Moision Olkkari 1 Mestaruussarja |
17 | 18 % | 29 % | 1414 |
| 2018–19 Moision Olkkari I-Divisioona |
9 | 33 % | 39 % | 1413 |
| 2017–18 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
12 | 25 % | 38 % | 1410 |
| 2016–17 Moision Olkkari I-Divisioona |
15 | 33 % | 41 % | 1406 |
| 2015–16 Moision Olkkari 1 I-Divisioona |
10 | 30 % | 34 % | 1397 |
| 2014–15 Moision Olkkari 2 II-Divisioona |
22 | 18 % | 34 % | 1388 |
| 2013–14 Moision Olkkari I-Divisioona |
4 | 0 % | 25 % | ~1388 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| Laji ei tiedossa | 4 | 0 % | 25 % | |
| 8-pallo | 95 | 25 % | 36 % | 1408 |
| 9-pallo | 17 | 29 % | 40 % | ~1456 |
| 10-pallo | 14 | 21 % | 34 % | ~1391 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~20.11.19 | Rami Nurmi Bar Koivu 1 |
1724 | 8 | 1–3 | 9 % |
| ~13.11.19 | Sami Jokinen Pocket 1 |
2027 | 10 | 1–3 | 2 % |
| ~06.11.19 | Jussi Haapasaari Galaxie |
1883 | 10 | 0–3 | 6 % |
| ~30.10.19 | Tero Konstari Proffa |
1593 | 10 | 2–3 | 20 % |
| ~23.10.19 | Iivo Gylden Härkä2 |
1820 | 10 | 1–3 | 5 % |
| ~16.10.19 | Kai Keihola Jaska 1 |
1954 | 8 | 0–3 | 2 % |
| ~09.10.19 | Janne Kuusisto Basso1 |
1637 | 8 | 1–3 | 17 % |
| ~02.10.19 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1611 | 8 | 1–3 | 20 % |
| ~10.04.19 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1681 | 8 | 1–3 | 19 % |
| ~03.04.19 | Markus Ylitalo Pocket X |
1660 | 8 | 3–2 | 21 % |
| ~13.02.19 | Markus Ylitalo Pocket X |
1660 | 10 | 2–3 | 21 % |
| ~06.02.19 | Teemu Pursiainen Satama 1 |
1419 | 8 | 3–2 | 39 % |
| ~30.01.19 | Janne Niskanen Iloinen Härkä 1 |
1510 | 10 | 3–1 | 30 % |
| ~28.11.18 | Rickard Malm Par Rocks |
1503 | 10 | 1–3 | 38 % |
| ~14.11.18 | Antti Toivonen Bar Koivu 2 |
1677 | 8 | 1–3 | 15 % |
| ~31.10.18 | Tuomas Rantasalo Pocket X |
1544 | 8 | 1–3 | 34 % |
| ~10.10.18 | Mika Hilpilä HV1 |
~1478 | 8 | 0–3 | 37 % |
| ~21.03.18 | Santtu Penttilä Pub Jaska 2 |
1752 | 8 | 0–3 | 10 % |
| ~14.03.18 | Petri Vahtera Bar Koivu2 |
1391 | 8 | 0–3 | 55 % |
| ~07.03.18 | Markku "Tonni" Mäkelä Pocket X |
1680 | 8 | 0–3 | 20 % |
| ~28.02.18 | Petteri Räty korona1 |
1687 | 8 | 3–0 | 21 % |
| ~14.02.18 | Paavo Vaari Team Apaja |
1706 | 8 | 3–2 | 13 % |
| ~31.01.18 | Jari Kakko GBilis |
1645 | 8 | 2–3 | 14 % |
| ~17.01.18 | Atte Paloniemi Tapper`s Inn |
1836 | 10 | 2–3 | 14 % |
| ~29.11.17 | Lauri Linden Pub Jaska 2 |
1765 | 8 | 1–3 | 11 % |
| ~15.11.17 | Karoliina Taipale Pocket X |
1358 | 8 | 3–0 | 47 % |
| ~01.11.17 | Paavo Vaari Team Apaja |
1708 | 8 | 2–3 | 10 % |
| ~18.10.17 | Mika Malmlund GBilis |
1548 | 8 | 2–3 | 25 % |
| ~04.10.17 | Mika "Mäxä" Mäkilä Tapper`s Inn |
1632 | 8 | 0–3 | 23 % |
| ~05.04.17 | Veikko Lehtinen Iloinen Härkä 1 |
1319 | 8 | 3–0 | 39 % |
| ~29.03.17 | Jesse Laihonen Iloinen Härkä 1 |
1783 | 8 | 0–3 | 8 % |
| ~15.03.17 | Pasi Haaslahti Iloinen Härkä 1 |
1551 | 8 | 3–1 | 25 % |
| ~01.03.17 | Robin Aaltonen Basso 3 |
1599 | 8 | 3–0 | 22 % |
| ~22.02.17 | Sami Maisalo FOX 2 |
1528 | 8 | 2–3 | 22 % |
| ~08.02.17 | Kristian Mahnala Pocket - Bilis ja Meininki |
1859 | 8 | 3–1 | 6 % |
| ~01.02.17 | Samuli Laakso Cotton Pub |
1638 | 8 | 0–3 | 15 % |
| ~18.01.17 | Mikko Nieminen GBilis United |
1571 | 8 | 0–3 | 23 % |
| ~14.12.16 | Miika Koivikko Pub Mänty 2 |
1604 | 8 | 0–3 | 22 % |
| ~07.12.16 | Jarkko Kylander Iloinen Härkä 1 |
1689 | 8 | 2–3 | 13 % |
| ~16.11.16 | Tony Jaekel FOX 2 |
1629 | 8 | 1–3 | 9 % |
| ~02.11.16 | Tero Konstari Pocket - Bilis ja Meininki |
1613 | 8 | 2–3 | 8 % |
| ~19.10.16 | Jarno Suhonen Bar Koivu 1 |
1683 | 8 | 0–3 | 11 % |
| ~12.10.16 | Jari Kakko GBilis United |
1653 | 8 | 2–3 | 14 % |
| ~05.10.16 | Kimi Toivonen Basso10 |
1377 | 8 | 3–2 | 35 % |
| ~16.03.16 | Joni Aaltonen Aura B |
1635 | 8 | 0–3 | 15 % |
| ~24.02.16 | Pihla Korvenranta Team Cassu |
1373 | 8 | 3–0 | 36 % |
| ~17.02.16 | Esa "Essi" Aho Iloinen Härkä 2 |
1548 | 8 | 1–3 | 23 % |
| ~10.02.16 | Jari "Peku" Viljanen Iloinen Härkä 1 |
1629 | 8 | 1–3 | 18 % |
| ~03.02.16 | Lauri Kauppinen Cotton pub |
1486 | 8 | 3–2 | 20 % |
| ~25.11.15 | Iisko Toivonen Basso 2 |
1551 | 8 | 0–3 | 23 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29