Hannu Idström
Kaudet 2013–21 arkistosta (~ = päivä arvioitu viikosta).
Yleinen
1486
136 peliä
8-pallo
1516
96 peliä
9-pallo
~1432
20 peliä
10-pallo
~1413
20 peliä
Ura
Pelit
136
Voitto-%
43 %
58–78
Erä-%
45 %
236–290
Vire (10 viimeisintä)
HHHHVHVHHH
Kausittain
| Kausi | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 2026 Korona 1 1. divisioona |
1 | 0 % | 40 % | 1486 |
| 2025 Korona 1 Mestaruussarja |
9 | 22 % | 29 % | 1486 |
| 2024 Korona 1 1. divisioona |
10 | 50 % | 46 % | 1490 |
| 2023 Korona 1 1. divisioona |
13 | 46 % | 46 % | 1492 |
| 2022 Korona 1 Mestaruussarja |
15 | 20 % | 35 % | 1496 |
| 2020–21 Korona 1 II-Divisioona |
8 | 38 % | 40 % | 1495 |
| 2019–20 korona 1 I-Divisioona |
8 | 38 % | 45 % | 1496 |
| 2018–19 korona 1 Mestaruussarja |
16 | 12 % | 27 % | 1498 |
| 2017–18 korona1 I-Divisioona |
16 | 50 % | 52 % | 1504 |
| 2016–17 Korona 1 II-Divisioona |
13 | 69 % | 62 % | 1506 |
| 2015–16 Bar Korona 1 III-Divisioona A-lohko |
15 | 60 % | 61 % | 1506 |
| 2014–15 Ihan vaan pubi 2 III-Divisioona |
12 | 67 % | 60 % | ~1504 |
Pelimuodoittain
| Peli | Pelit | Voitto-% | Erä-% | Luokitus |
|---|---|---|---|---|
| 8-pallo | 96 | 50 % | 49 % | 1516 |
| 9-pallo | 20 | 15 % | 34 % | ~1432 |
| 10-pallo | 20 | 35 % | 43 % | ~1413 |
Pelihistoria
| Pvm | Vastustaja | Vast. luok. | Peli | Erät | Ennuste |
|---|---|---|---|---|---|
| ~20.01.21 | Jaani Snellman Eku |
1478 | 8 | 3–1 | 53 % |
| ~18.11.20 | Iisko Toivonen Basso 3 |
1527 | 8 | 0–3 | 45 % |
| ~04.11.20 | Olli-Pekka Vaimala Eku |
1396 | 8 | 3–0 | 65 % |
| ~28.10.20 | Jesse Laine Raision Keilis |
1692 | 8 | 2–3 | 24 % |
| ~21.10.20 | Tero Loimovuori Bar Koivu 2 |
1693 | 8 | 0–3 | 25 % |
| ~30.09.20 | Juho Jalo Basso 3 |
1586 | 8 | 3–2 | 38 % |
| ~11.03.20 | Reko Suomi Härkä V |
1500 | 8 | 3–1 | 45 % |
| ~04.03.20 | Janne Valtonen Raision Keilis |
1713 | 10 | 0–3 | 23 % |
| ~22.01.20 | Mats Lindström Par Rocks |
1487 | 8 | 0–3 | 51 % |
| ~15.01.20 | Rami Tulonen Aura III |
1582 | 8 | 3–1 | 54 % |
| ~27.11.19 | Timo Huhta Jaska2 |
1521 | 10 | 2–3 | 50 % |
| ~13.11.19 | Manu Randell Raision Keilis |
1589 | 10 | 1–3 | 45 % |
| ~06.11.19 | Mika "Mäxä" Mäkilä Poimari 1 |
1644 | 10 | 3–0 | 32 % |
| ~23.10.19 | Timo Leiniö Pocket X |
1672 | 8 | 2–3 | 31 % |
| ~10.04.19 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1648 | 8 | 1–3 | 27 % |
| ~03.04.19 | Risto Kankaanpää Bar Koivu 1 |
1632 | 8 | 2–3 | 33 % |
| ~27.03.19 | Ari Niemelä Bar Koivu 1 |
1648 | 10 | 0–3 | 29 % |
| ~20.03.19 | Jani Jokiniemi Bar Koivu 1 |
~1590 | 10 | 0–3 | 43 % |
| ~13.03.19 | Ville Rinkinen Pocket 1 |
1723 | 10 | 0–3 | 24 % |
| ~06.03.19 | Hannu Moilanen Bilis ja Meininki |
1662 | 10 | 2–3 | 33 % |
| ~27.02.19 | Juho-Antti Uusipere Proffa |
1866 | 10 | 0–3 | 9 % |
| ~13.02.19 | Iivo Gylden Härkä2 |
1820 | 10 | 1–3 | 15 % |
| ~30.01.19 | Pötkö Väisänen Gbilis |
~1631 | 10 | 3–2 | 31 % |
| ~23.01.19 | Tien "Hani" Hoan Lam Basso1 |
1733 | 10 | 2–3 | 20 % |
| ~28.11.18 | Juha Bergius Bar Koivu 1 |
1614 | 8 | 0–3 | 36 % |
| ~21.11.18 | Rasmus Kordelin Pocket 1 |
1685 | 8 | 0–3 | 33 % |
| ~07.11.18 | Niko Tuominen Proffa |
~1650 | 10 | 1–3 | 40 % |
| ~24.10.18 | Jussi Haapasaari Galaxie 1 |
1877 | 10 | 2–3 | 14 % |
| ~17.10.18 | Heikki Vainikka Gbilis |
1607 | 10 | 3–2 | 24 % |
| ~03.10.18 | Henri Tähtinen Jaska1 |
1708 | 8 | 0–3 | 21 % |
| ~11.04.18 | Erkka Kettunen Iloinen Härkä 1 |
1658 | 10 | 3–0 | 35 % |
| ~04.04.18 | Jari "Peku" Viljanen Iloinen Härkä 1 |
1628 | 8 | 1–3 | 31 % |
| ~28.03.18 | Jari "Peku" Viljanen Iloinen Härkä 1 |
1628 | 10 | 3–1 | 28 % |
| ~21.03.18 | Petri Vahtera Bar Koivu2 |
1391 | 8 | 3–0 | 67 % |
| ~14.03.18 | Miika Merta Pocket X |
1616 | 8 | 2–3 | 36 % |
| ~07.03.18 | Jussi Lehto Team Apaja |
~1321 | 10 | 3–0 | 69 % |
| ~14.02.18 | Jani Lehtonen Iloinen Härkä 1 |
1623 | 8 | 3–2 | 32 % |
| ~07.02.18 | Mikko Nieminen GBilis |
1574 | 10 | 3–1 | 41 % |
| ~31.01.18 | Mikko Andersson Cotton |
1452 | 8 | 1–3 | 57 % |
| ~22.11.17 | Miika Merta Pocket X |
1616 | 8 | 1–3 | 42 % |
| ~15.11.17 | Janne Valtonen Team Apaja |
1708 | 8 | 0–3 | 30 % |
| ~08.11.17 | Juha Hirvonen Moision Olkkari 1 |
1550 | 8 | 2–3 | 56 % |
| ~01.11.17 | Jaakko Numminen Iloinen Härkä 1 |
1392 | 8 | 1–3 | 58 % |
| ~25.10.17 | Janne Vulli GBilis |
1676 | 8 | 1–3 | 31 % |
| ~11.10.17 | Henri Laaksonen Tapper`s Inn |
1451 | 8 | 3–0 | 60 % |
| ~04.10.17 | Joni Laiho Pub Jaska 2 |
1471 | 8 | 3–2 | 57 % |
| ~12.04.17 | Tomy Salo Höveli2 |
1418 | 8 | 3–0 | 59 % |
| ~05.04.17 | Tomy Salo Höveli2 |
1418 | 8 | 1–3 | 63 % |
| ~22.03.17 | Erkko Lehtonen Old Smuggler |
1419 | 8 | 3–2 | 69 % |
| ~08.03.17 | Marko Poikolainen Pub Jaska 2 |
1538 | 8 | 3–2 | 48 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29