Ranking
Sarjat kauden 2026 mukaan (pelaajan viimeisin joukkue). Luokitus on koko uran ajalta (myös arkiston kaudet 2013–21).
| # | Pelaaja | Luokitus | Pelit | Voitto-% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atte Paloniemi | 1876 | 145 | 79 % |
| 2 | Lauri Linden | 1815 | 197 | 71 % |
| 3 | Iivo Gylden | 1806 | 98 | 63 % |
| 4 | Ernest Legayada | 1758 | 49 | 71 % |
| 5 | Tuomas Lindberg | 1753 | 153 | 60 % |
| 6 | Esa Juvala | 1745 | 186 | 68 % |
| 7 | Santtu Penttilä | 1740 | 175 | 59 % |
| 8 | Ville Rinkinen | 1720 | 82 | 54 % |
| 9 | Niklas Hörkkö | 1720 | 114 | 65 % |
| 10 | Arttu Wahlström | 1720 | 88 | 69 % |
| 11 | Teemu Levonen | 1713 | 148 | 62 % |
| 12 | Markus Ylitalo | 1699 | 116 | 62 % |
| 13 | Jussi Salovaara | 1697 | 222 | 53 % |
| 14 | Jesse Huhtanen | 1697 | 162 | 51 % |
| 15 | Mika "Mäxä" Mäkilä | 1690 | 197 | 56 % |
| 16 | Jussi Laaksonen | 1687 | 118 | 75 % |
| 17 | Henri Tähtinen | 1685 | 178 | 57 % |
| 18 | Sami Hovi | 1680 | 63 | 73 % |
| 19 | Markku "Tonni" Mäkelä | 1678 | 158 | 59 % |
| 20 | Antti Välilä | 1666 | 75 | 61 % |
| 21 | Tero Loimovuori | 1661 | 99 | 66 % |
| 22 | Mikko Nousiainen | 1660 | 218 | 59 % |
| 23 | Esa Oksa | 1658 | 79 | 54 % |
| 24 | Joni Louhela | 1651 | 55 | 56 % |
| 25 | Jere Peltonen | 1648 | 65 | 42 % |
| 26 | Eetu Fromholdt | 1633 | 158 | 48 % |
| 27 | Tomi Hämälainen | 1629 | 136 | 58 % |
| 28 | Miika Koivikko | 1627 | 195 | 61 % |
| 29 | Jesse Saajala | 1620 | 85 | 54 % |
| 30 | Toni Ahlvik | 1613 | 95 | 53 % |
| 31 | Marko Kolehmainen | 1603 | 82 | 52 % |
| 32 | Jani Lehtonen | 1602 | 167 | 54 % |
| 33 | Harry Vihervirta | 1601 | 83 | 52 % |
| 34 | Lauri Vaininen | 1592 | 38 | 42 % |
| 35 | Heikki Vainikka | 1585 | 41 | 39 % |
| 36 | Petri Nummi | 1580 | 53 | 64 % |
| 37 | Niko Mäkelä | 1579 | 50 | 40 % |
| 38 | Pasi Haaslahti | 1577 | 156 | 49 % |
| 39 | Tuomas Rantasalo | 1577 | 162 | 48 % |
| 40 | Markus Kanervo | 1577 | 170 | 48 % |
| 41 | Jarno Heinonen | 1574 | 121 | 53 % |
| 42 | Jan Salminen | 1572 | 46 | 43 % |
| 43 | Juuso Randell | 1572 | 103 | 44 % |
| 44 | Marko "Tikko" Hietikko | 1570 | 55 | 55 % |
| 45 | Aleksi Helin | 1565 | 48 | 50 % |
| 46 | Jarek Szymecki | ~1561 | 21 | 52 % |
| 47 | Santeri Alanko | 1558 | 100 | 36 % |
| 48 | Jani Rautio | 1558 | 47 | 53 % |
| 49 | Joni Salovaara | 1544 | 163 | 40 % |
| 50 | Risto "Geeli" Aunio | ~1543 | 4 | 75 % |
| 51 | Jussi Korhonen | 1542 | 91 | 51 % |
| 52 | Toni Miettinen | 1541 | 140 | 46 % |
| 53 | Ville Sarkki | 1527 | 113 | 45 % |
| 54 | Jarimo Roivas | 1523 | 87 | 56 % |
| 55 | Harri Soini | ~1519 | 2 | 50 % |
| 56 | Petri Kalliokorpi | 1503 | 106 | 43 % |
| 57 | Jouni Tammi | 1502 | 73 | 49 % |
| 58 | Jere Salminen | 1500 | 164 | 52 % |
| 59 | Mika Nguyen | 1493 | 33 | 33 % |
| 60 | Jere Vähänikkilä | 1493 | 160 | 51 % |
| 61 | Hannu Idström | 1486 | 136 | 43 % |
| 62 | Ilkka Helajärvi | 1459 | 128 | 39 % |
| 63 | Ari Lågas | 1450 | 106 | 31 % |
| 64 | Joni Juurinen | ~1448 | 13 | 31 % |
| 65 | Ralf Brass | 1443 | 163 | 37 % |
| 66 | Niilo Kesälä | 1441 | 56 | 50 % |
| 67 | Daniel Stenlund | 1437 | 47 | 45 % |
| 68 | Jari Saarinen | 1432 | 92 | 38 % |
| 69 | Jarkko Joensuu | ~1416 | 24 | 42 % |
| 70 | Marianne Rusi | 1410 | 53 | 23 % |
| 71 | Jaakko Numminen | 1404 | 60 | 30 % |
| 72 | Nuutti Uusitalo | 1398 | 49 | 33 % |
| 73 | Mikko Saukkio | 1394 | 35 | 34 % |
| 74 | Mikko Kaarmela | 1385 | 78 | 33 % |
| 75 | Joni Rautajoki | 1385 | 36 | 25 % |
| 76 | Ville Kalasniemi | 1380 | 46 | 39 % |
| 77 | Mikko Rautio | 1374 | 30 | 27 % |
| 78 | Karoliina Taipale | 1354 | 46 | 30 % |
| 79 | Juuso Kuopila | 1353 | 54 | 33 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29