Ranking
Sarjat kauden 2026 mukaan (pelaajan viimeisin joukkue). Luokitus on koko uran ajalta (myös arkiston kaudet 2013–21). Listalla pelaajat, jotka ovat pelanneet kaudella 2022 tai myöhemmin. 180 alustavaa pelaajaa (alle 10 peliä) piilotettu – näytä.
| # | Pelaaja | Elo | Pelit | Voitto-% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sami Jokinen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1995 | 161 | 85 % |
| 2 | Sami Aaltonen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1924 | 80 | 78 % |
| 3 | Mathias Willstedt
Par Rocks · Mestaruussarja |
1919 | 185 | 69 % |
| 4 | Atte Paloniemi
Talli · 1. divisioona |
1919 | 145 | 79 % |
| 5 | Jussi Haapasaari
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1916 | 242 | 69 % |
| 6 | Johannes Kauhanen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1903 | 143 | 83 % |
| 7 | Kai Keihola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1868 | 158 | 79 % |
| 8 | Kim Laaksonen
Pocket 1 |
1868 | 45 | 93 % |
| 9 | Jouko Hiltunen
Flex |
1865 | 108 | 76 % |
| 10 | Aku Nordblom
Galaxie 13 |
1845 | 60 | 78 % |
| 11 | Markus Hänninen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1845 | 90 | 70 % |
| 12 | Lauri Linden
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1838 | 197 | 71 % |
| 13 | Jonas Masalin
Poimari |
1835 | 44 | 93 % |
| 14 | Kari Johansson
Galaxie 1 |
1834 | 140 | 78 % |
| 15 | Mikko Tuomi
Proffa · Mestaruussarja |
1830 | 147 | 63 % |
| 16 | Sami Ollila
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1829 | 126 | 65 % |
| 17 | Tommi Laine
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1820 | 223 | 63 % |
| 18 | Martin Langford
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1812 | 158 | 64 % |
| 19 | Kristian Mahnala
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1807 | 227 | 75 % |
| 20 | Ernest Legayada
Satama 1 · 1. divisioona |
1806 | 49 | 71 % |
| 21 | Joona Koivisto
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1805 | 128 | 77 % |
| 22 | Aki Mundolin
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1803 | 251 | 70 % |
| 23 | Nuno Francisco
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1800 | 197 | 69 % |
| 24 | Jouni Tähti
Korona 1 |
1797 | 99 | 81 % |
| 25 | Jari "JT" Tamminen
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1787 | 180 | 58 % |
| 26 | Markus Ylitalo
Satama 1 · 1. divisioona |
1782 | 116 | 62 % |
| 27 | Hannu Pekkanen
Härkä 2 |
1779 | 116 | 75 % |
| 28 | Vesa Sjöblom
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1778 | 101 | 65 % |
| 29 | Pertti Muurainen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1776 | 68 | 69 % |
| 30 | Jarno Suhonen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1776 | 157 | 65 % |
| 31 | Juho-Antti Uusipere
Proffa · Mestaruussarja |
1774 | 153 | 69 % |
| 32 | Antti Kuopio
Iloinen Härkä |
1768 | 96 | 76 % |
| 33 | Henri "Pötkö" Väisänen
Galaxie 13 |
1766 | 69 | 78 % |
| 34 | Minh Su Tran
Basson pelimiehet |
1757 | 98 | 59 % |
| 35 | Mika "Mäxä" Mäkilä
Talli · 1. divisioona |
1753 | 197 | 56 % |
| 36 | Tomi Kangas
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1752 | 139 | 66 % |
| 37 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz
Pirates |
1750 | 68 | 72 % |
| 38 | Joonas Lallo
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1742 | 135 | 49 % |
| 39 | Niklas Hörkkö
Satama 1 · 1. divisioona |
1742 | 114 | 65 % |
| 40 | Henrik Holmroos
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1741 | 137 | 50 % |
| 41 | Arto Henriksson
Proffa · Mestaruussarja |
1740 | 181 | 60 % |
| 42 | Sami Hovi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1737 | 63 | 73 % |
| 43 | Miikkael "Miksu" Söderlund
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1732 | 199 | 65 % |
| 44 | Jesse Laihonen
Proffa · Mestaruussarja |
1732 | 218 | 63 % |
| 45 | Aleksi Sippola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1732 | 68 | 69 % |
| 46 | Jussi Laaksonen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1729 | 118 | 75 % |
| 47 | Jesse Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1728 | 212 | 61 % |
| 48 | Iivo Gylden
Satama 1 · 1. divisioona |
1728 | 98 | 63 % |
| 49 | Toni Hannula
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1728 | 135 | 58 % |
| 50 | Timo Leiniö
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1727 | 229 | 59 % |
| 51 | Henri Tähtinen
OMG! · 1. divisioona |
1725 | 178 | 57 % |
| 52 | Tuomas Timisjärvi
Aura III · 2. divisioona |
1725 | 139 | 66 % |
| 53 | Kalle Uro
Semafori · 3. divisioona |
1724 | 76 | 68 % |
| 54 | Kimmo Lamminen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1724 | 46 | 83 % |
| 55 | Lassi Heiskanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1724 | 194 | 68 % |
| 56 | Santtu Penttilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1724 | 175 | 59 % |
| 57 | Jimi Lehto
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1723 | 74 | 64 % |
| 58 | Mikael Haapaniemi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1722 | 21 | 81 % |
| 59 | Marko Nurmi
Fox 2 |
1721 | 181 | 69 % |
| 60 | Paavo Laihonen
Galaxie 1 |
1721 | 35 | 63 % |
| 61 | Petri "Tami" Tamminen
Härkä 2 |
1720 | 72 | 64 % |
| 62 | Mikko Jokinen
Poimari · 2. divisioona |
1719 | 205 | 52 % |
| 63 | Nico Vuorinen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1718 | 135 | 64 % |
| 64 | Robin Aaltonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1717 | 137 | 62 % |
| 65 | Mikko Korvenala
Par Rocks · Mestaruussarja |
1715 | 51 | 53 % |
| 66 | Ari Sinervo
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1714 | 113 | 65 % |
| 67 | Kristian Aaltonen
Par Rocks 2 |
1713 | 82 | 60 % |
| 68 | Denis Kazistov
Phoenix |
1711 | 39 | 82 % |
| 69 | Tomi Salminen
Talli |
1710 | 81 | 56 % |
| 70 | Samppa Kemppinen
Proffa 2 |
1710 | 70 | 63 % |
| 71 | Jesse Mattila
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1710 | 141 | 54 % |
| 72 | Marko Linke
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1709 | 65 | 74 % |
| 73 | Jari Kakko
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1709 | 142 | 62 % |
| 74 | Esa Juvala
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1704 | 186 | 68 % |
| 75 | Jonne Vilja
Empty Pockets · 2. divisioona |
1703 | 166 | 61 % |
| 76 | Torsti Haapio
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1700 | 144 | 72 % |
| 77 | Jimmy Wikman
Iloinen Härkä |
1698 | 23 | 70 % |
| 78 | Erkka Kettunen
Raision Keilis · 3. divisioona |
1697 | 120 | 60 % |
| 79 | Jaakko Ruohisto
Aura III · 2. divisioona |
1696 | 86 | 66 % |
| 80 | Tien "Hani" Hoan Lam
Basso 3 |
1689 | 164 | 58 % |
| 81 | Antti Välilä
OMG! · 1. divisioona |
1687 | 75 | 61 % |
| 82 | Johan Sjödahl
Par Rocks · Mestaruussarja |
1686 | 166 | 56 % |
| 83 | Mika Tuominen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1685 | 42 | 76 % |
| 84 | Tuomas Lindberg
Pirate V · 1. divisioona |
1684 | 153 | 60 % |
| 85 | Vesa Nieminen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1684 | 68 | 57 % |
| 86 | Henri Toivonen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1682 | 100 | 62 % |
| 87 | Petteri Räty
Habby Bull · 2. divisioona |
1681 | 75 | 61 % |
| 88 | Joni Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1679 | 214 | 53 % |
| 89 | Ville Rinkinen
Pocket X · 1. divisioona |
1678 | 82 | 54 % |
| 90 | Juho Kelhu
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1678 | 176 | 59 % |
| 91 | Markku "Tonni" Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1677 | 158 | 59 % |
| 92 | Miika Merta
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1675 | 92 | 50 % |
| 93 | Juha Hirvonen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1674 | 91 | 62 % |
| 94 | Janne Järvelä
Flex Pub · 5. divisioona |
1672 | 141 | 50 % |
| 95 | Toni Kallio
Korona 2 · 2. divisioona |
1672 | 187 | 58 % |
| 96 | Mikko Sinisalo
Proffa 2 · 2. divisioona |
1671 | 121 | 62 % |
| 97 | Tony Silvan
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1670 | 100 | 53 % |
| 98 | Rasmus Kordelin
Pocket X |
1669 | 103 | 50 % |
| 99 | Xhavit Matoshi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1669 | 65 | 46 % |
| 100 | Jesse Huhtanen
Pirate V · 1. divisioona |
1669 | 162 | 51 % |
| 101 | Roni Ruohonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1668 | 122 | 72 % |
| 102 | Henri Laiho
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1667 | 72 | 74 % |
| 103 | Tero Loimovuori
Pocket X · 1. divisioona |
1666 | 99 | 66 % |
| 104 | Martin Markkanen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1666 | 59 | 63 % |
| 105 | Antton Laine
Habby Bull · 2. divisioona |
1665 | 125 | 57 % |
| 106 | Arttu Wahlström
Talli · 1. divisioona |
1664 | 88 | 69 % |
| 107 | Boris Parkkunen
Poimari · 2. divisioona |
1663 | 162 | 63 % |
| 108 | Marko Palmula
Pulina · 4. divisioona |
1663 | 33 | 82 % |
| 109 | Tuomas Salonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1662 | 79 | 63 % |
| 110 | Jussi Salovaara
Pirate V · 1. divisioona |
1661 | 222 | 53 % |
| 111 | Miika Koivikko
Korona 1 · 1. divisioona |
1660 | 195 | 61 % |
| 112 | Sammy Järnström
Proffa |
1659 | 44 | 68 % |
| 113 | Jari "Peku" Viljanen
Jams · 3. divisioona |
1658 | 141 | 62 % |
| 114 | Juho Sipilä
Jams · 3. divisioona |
1658 | 43 | 67 % |
| 115 | Janne Valtonen
Pocket 1 |
1657 | 128 | 62 % |
| 116 | Tien "Honkki" Hoang Lam
Basso 3 · Mestaruussarja |
1657 | 179 | 59 % |
| 117 | Marko Viitanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1657 | 45 | 58 % |
| 118 | Toni Ahlvik
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1656 | 95 | 53 % |
| 119 | Mikko Nissilä
O'bass · 3. divisioona |
1654 | 197 | 58 % |
| 120 | Jani Korhonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1654 | 82 | 67 % |
| 121 | Teemu Levonen
Pirate V · 1. divisioona |
1653 | 148 | 62 % |
| 122 | Manu Randell
Raision Keilis · 3. divisioona |
1653 | 138 | 52 % |
| 123 | Henrik Hartikka
Aura III |
1653 | 35 | 71 % |
| 124 | Marko Parkkola
Aura III · 2. divisioona |
1648 | 41 | 66 % |
| 125 | Olli-Pekka Virho
Korona 1 |
1648 | 22 | 77 % |
| 126 | Jesper Jakobsson
Par Rocks · Mestaruussarja |
1646 | 149 | 57 % |
| 127 | Linus Weppling
Par Rocks · Mestaruussarja |
1644 | 27 | 67 % |
| 128 | Samuli Siimes
Korona 2 · 2. divisioona |
1644 | 68 | 62 % |
| 129 | Marko "Tikko" Hietikko
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1643 | 55 | 55 % |
| 130 | Jesse Saajala
OMG! · 1. divisioona |
1642 | 85 | 54 % |
| 131 | Niklas Elomaa
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1641 | 67 | 64 % |
| 132 | Jani Juutinen
Empty Pockets · 2. divisioona |
1641 | 136 | 57 % |
| 133 | Ville Aholainen
Flex Pub · 5. divisioona |
1641 | 179 | 52 % |
| 134 | Niko Virta
Iloinen Härkä |
1640 | 49 | 55 % |
| 135 | Saku Tuominen
Pub Mänty |
1638 | 108 | 67 % |
| 136 | Mikko Nieminen
Bar Koivu |
1637 | 88 | 58 % |
| 137 | Sami Laaksonen
Habby Bull |
1637 | 97 | 56 % |
| 138 | Hannu Moilanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1636 | 126 | 60 % |
| 139 | Jami Müller
Proffa · Mestaruussarja |
1633 | 87 | 48 % |
| 140 | Petri Nummi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1633 | 53 | 64 % |
| 141 | Jens Eriksson
Par Rocks |
1633 | 78 | 55 % |
| 142 | Pasi Mettälä
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1633 | 115 | 58 % |
| 143 | Joni Hautamäki
Bar Koivu 3 |
1633 | 148 | 65 % |
| 144 | Sami Tähtinen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1629 | 32 | 69 % |
| 145 | Jukka Limo
Proffa · Mestaruussarja |
1629 | 105 | 46 % |
| 146 | Antti Toivonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1628 | 101 | 56 % |
| 147 | Marcus Frimodig
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1628 | 52 | 63 % |
| 148 | Petri Lempinen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1627 | 192 | 68 % |
| 149 | Toni Ojala
Basso 4 · 4. divisioona |
1626 | 67 | 60 % |
| 150 | Johannes Heinävaara
Aura III · 2. divisioona |
1626 | 146 | 56 % |
| 151 | Paavo Vaari
Raision Keilis · 3. divisioona |
1625 | 237 | 62 % |
| 152 | Risto Kankaanpää
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1625 | 181 | 48 % |
| 153 | Elias Kaartosalmi
Poimari · 2. divisioona |
1624 | 84 | 56 % |
| 154 | Jouni Niemelä
Flex |
1624 | 114 | 48 % |
| 155 | Veli-Pekka Heinonen
Pocket 1 |
1622 | 76 | 53 % |
| 156 | Antti Koivula
Bar Koivu |
1622 | 66 | 65 % |
| 157 | Joonas Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1621 | 19 | 68 % |
| 158 | Jaakko Lamminpää
Empty Pockets · 2. divisioona |
1620 | 86 | 55 % |
| 159 | Jussi Helkkala
Iloinen Härkä 3 |
1619 | 148 | 56 % |
| 160 | Sami Harjula
Cotton 1 · 2. divisioona |
1618 | 50 | 46 % |
| 161 | Mika Lavi
Fox 1 |
1618 | 161 | 63 % |
| 162 | Riku Hautamäki
Basso 3 · Mestaruussarja |
1618 | 102 | 51 % |
| 163 | Toni Finnholm
Cotton 1 · 2. divisioona |
1616 | 148 | 67 % |
| 164 | Esa Oksa
Korona 1 · 1. divisioona |
1614 | 79 | 54 % |
| 165 | Eetu Oksanen
Poimari · 2. divisioona |
1614 | 54 | 57 % |
| 166 | Miika Laukkanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1613 | 54 | 50 % |
| 167 | Mikael Granholm
Raision Keilis · 3. divisioona |
1613 | 183 | 55 % |
| 168 | Janne Mickelsson
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1613 | 115 | 57 % |
| 169 | Teijo Heikkinen
Pub Linnunrata 1 |
1611 | 116 | 67 % |
| 170 | Niko Manner
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1611 | 14 | 71 % |
| 171 | Petteri Forsström
Proffa · Mestaruussarja |
1610 | 119 | 52 % |
| 172 | Bryan Dela Cruz
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1610 | 17 | 59 % |
| 173 | Jarimo Roivas
Korona 1 · 1. divisioona |
1610 | 87 | 56 % |
| 174 | Kasper Grönroos
Empty Pockets · 2. divisioona |
1609 | 58 | 53 % |
| 175 | Joni "Pocket" Aaltonen
PocketPapat |
1609 | 15 | 80 % |
| 176 | Tero Närvälä
Basso 3 |
1608 | 28 | 71 % |
| 177 | Jarkko Kylander
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1608 | 89 | 53 % |
| 178 | Tommi Oksanen
Pirates |
1608 | 32 | 59 % |
| 179 | Sami Vanne
Raision Keilis · 3. divisioona |
1607 | 99 | 48 % |
| 180 | Rami Nurmi
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1607 | 149 | 66 % |
| 181 | Janne Wiss
Korona 1 |
1606 | 53 | 57 % |
| 182 | Anders Sandell
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1605 | 81 | 60 % |
| 183 | Jorma Saari
Satama 2 · 4. divisioona |
1603 | 85 | 61 % |
| 184 | Juuso Raita
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1601 | 88 | 59 % |
| 185 | Aatu Niemelä
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1601 | 60 | 62 % |
| 186 | Sami Koskivaara
O'bass · 3. divisioona |
1601 | 40 | 75 % |
| 187 | Pasi Haaslahti
OMG! · 1. divisioona |
1600 | 156 | 49 % |
| 188 | Roni Silvennoinen
Proffa · Mestaruussarja |
1599 | 95 | 46 % |
| 189 | Sami Aikio
Semafori · 3. divisioona |
1598 | 42 | 57 % |
| 190 | Jere Peltonen
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1598 | 65 | 42 % |
| 191 | Ilir Durmishaj
Viskibassot |
1598 | 96 | 57 % |
| 192 | Petri Elo
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1597 | 76 | 49 % |
| 193 | Juuso Randell
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1597 | 103 | 44 % |
| 194 | Niko Mäki
Proffa · Mestaruussarja |
1596 | 100 | 50 % |
| 195 | Kai Laine
Höveli 1 |
1596 | 71 | 69 % |
| 196 | Ville Tuomi
O'bass · 3. divisioona |
1596 | 117 | 52 % |
| 197 | Jari Palonen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1596 | 58 | 53 % |
| 198 | Eetu Fromholdt
Pirate V · 1. divisioona |
1595 | 158 | 48 % |
| 199 | Esa Kasanen
Pub Linnunrata 1 |
1595 | 48 | 62 % |
| 200 | Andreas Lindström
Par Rocks |
1594 | 29 | 45 % |
| 201 | Jani Suokas
Taimon Krouvi |
1594 | 46 | 52 % |
| 202 | Ville Lintula
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1594 | 80 | 55 % |
| 203 | Henri Huurre
Basso 3 |
1593 | 43 | 56 % |
| 204 | Jesse Laine
Empty Pockets |
1593 | 95 | 59 % |
| 205 | Heikki "Hopo" Mäkinen
PocketPapat |
1593 | 52 | 71 % |
| 206 | Niko Leikama
Parakorona · 5. divisioona |
1593 | 55 | 69 % |
| 207 | Hayder AL-Sammarraie
Pocket X |
1592 | 12 | 58 % |
| 208 | Janne "Nalle" Malmberg
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1591 | 42 | 52 % |
| 209 | Jan Saarinen
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1591 | 23 | 65 % |
| 210 | Ville Rapala
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1590 | 60 | 53 % |
| 211 | Jan Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1590 | 46 | 43 % |
| 212 | Taneli Hotanen
Semafori |
1589 | 25 | 68 % |
| 213 | Kenneth Nyman
Aura III |
1588 | 67 | 60 % |
| 214 | Jani Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1587 | 47 | 53 % |
| 215 | Aleksi Kojo
Cotton 1 · 2. divisioona |
1587 | 133 | 53 % |
| 216 | Rami Tulonen
Aura III · 2. divisioona |
1586 | 108 | 52 % |
| 217 | Marko "Sälli" Järvinen
Poimari II |
1584 | 20 | 70 % |
| 218 | Teemu Vastamäki
Jams |
1584 | 22 | 64 % |
| 219 | Tomi Hämälainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1582 | 136 | 58 % |
| 220 | Sami Maisalo
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1582 | 72 | 56 % |
| 221 | Juho Jalo
Basso 3 · Mestaruussarja |
1581 | 105 | 53 % |
| 222 | Joni Louhela
Satama 1 · 1. divisioona |
1581 | 55 | 56 % |
| 223 | Teppo Veikkanen
Raision Keilis 2 |
1579 | 22 | 55 % |
| 224 | Jussi Laakso
Pirate V |
1579 | 110 | 64 % |
| 225 | Marko Kolehmainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1578 | 82 | 52 % |
| 226 | Jeremi "dj" Roivas
Bar Koivu 3 |
1578 | 72 | 54 % |
| 227 | Jan Sarell
Pirates · 5. divisioona |
1576 | 112 | 60 % |
| 228 | Toni Junkkarinen
Pub Linnunrata 1 |
1573 | 103 | 50 % |
| 229 | Harry Vihervirta
Pirate V · 1. divisioona |
1573 | 83 | 52 % |
| 230 | Sami Vuorisalo
Talli |
1572 | 106 | 57 % |
| 231 | Hanna Sokajärvi
PocketPapat |
1572 | 54 | 59 % |
| 232 | Petri Lehto
Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 104 | 62 % |
| 233 | Iisko Toivonen
Basso 4 · 4. divisioona |
1570 | 161 | 55 % |
| 234 | Juha Jääskeläinen
Poimari |
1570 | 70 | 56 % |
| 235 | Jani Lehtonen
OMG! · 1. divisioona |
1570 | 167 | 54 % |
| 236 | Reino Sirén
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1570 | 92 | 54 % |
| 237 | Niko Sjölund
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1569 | 69 | 46 % |
| 238 | Jarek Szymecki
Satama 1 · 1. divisioona |
1568 | 21 | 52 % |
| 239 | Ilkka Yliportimo
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1566 | 76 | 50 % |
| 240 | Mikko Kalliomäki
O'bass · 3. divisioona |
1565 | 47 | 47 % |
| 241 | Sami Nurmela
Höveli 1 · 3. divisioona |
1565 | 88 | 65 % |
| 242 | Timi Teikari
Pub Jaska · 3. divisioona |
1564 | 57 | 58 % |
| 243 | Roope Vähätalo
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1563 | 43 | 53 % |
| 244 | Henrik Arnell
Cotton 1 · 2. divisioona |
1562 | 141 | 39 % |
| 245 | Jarno Heinonen
Talli · 1. divisioona |
1561 | 121 | 53 % |
| 246 | Tomi Niemi
Galaxie Shooters |
1560 | 151 | 56 % |
| 247 | Santeri Kallio
Korona 2 |
1560 | 14 | 57 % |
| 248 | Axel Weppling
Par Rocks 2 |
1559 | 21 | 62 % |
| 249 | Riku Mattila
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1559 | 126 | 59 % |
| 250 | Markus Kanervo
Talli · 1. divisioona |
1558 | 170 | 48 % |
| 251 | Timo Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1557 | 58 | 57 % |
| 252 | Tommi Hautanen
Aura III · 2. divisioona |
1557 | 10 | 70 % |
| 253 | Matti Finnholm
Cotton II |
1557 | 34 | 56 % |
| 254 | Tony Jaekel
O'bass · 3. divisioona |
1557 | 135 | 63 % |
| 255 | Henri Lehtonen
Semafori · 3. divisioona |
1557 | 119 | 53 % |
| 256 | Nääki Nieminen
Basso 4 · 4. divisioona |
1556 | 42 | 62 % |
| 257 | Tuomas Rantasalo
Pocket X · 1. divisioona |
1555 | 162 | 48 % |
| 258 | Lauri Vaininen
Pirate V · 1. divisioona |
1554 | 38 | 42 % |
| 259 | Mikko Nousiainen
Korona 1 · 1. divisioona |
1554 | 218 | 59 % |
| 260 | Kimmo Paldanius
O'bass · 3. divisioona |
1553 | 74 | 45 % |
| 261 | Jaani Snellman
Eku · 5. divisioona |
1552 | 43 | 49 % |
| 262 | Jerry Lastunen
Taimon Krouvi |
1551 | 16 | 44 % |
| 263 | Niilo Kesälä
Talli · 1. divisioona |
1551 | 56 | 50 % |
| 264 | Sebastian Jokinen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1551 | 12 | 50 % |
| 265 | Oskari Päiviö
Galaxie 1 |
1549 | 65 | 46 % |
| 266 | Valtteri Rautio
Habby Bull · 2. divisioona |
1549 | 55 | 55 % |
| 267 | Panikos Cleanthous
Pirates · 5. divisioona |
1548 | 84 | 56 % |
| 268 | Jani Hallikas
Talli |
1548 | 44 | 48 % |
| 269 | Juuso Silfverhuth
Höveli 1 · 3. divisioona |
1548 | 101 | 51 % |
| 270 | Miro Leino
Basso 3 · Mestaruussarja |
1546 | 74 | 53 % |
| 271 | Simo Hattara
Galaxie 3 |
1546 | 11 | 73 % |
| 272 | Erkki Stockfelt
PocketPapat |
1546 | 47 | 55 % |
| 273 | Antti Nummelin
Pub Jaska · 3. divisioona |
1545 | 122 | 43 % |
| 274 | Esa Järvinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1544 | 113 | 56 % |
| 275 | Jarno Heikkilä
Satama 1 |
1543 | 78 | 62 % |
| 276 | Timo Huhta
Pub Jaska · 3. divisioona |
1542 | 89 | 49 % |
| 277 | Samuli Malka
O'bass · 3. divisioona |
1542 | 41 | 61 % |
| 278 | Jukka-Pekka Sillanpää
Proffa 2 · 2. divisioona |
1541 | 89 | 56 % |
| 279 | Lenni Laheila
Poimari II |
1540 | 14 | 64 % |
| 280 | Lassi Hujanen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1540 | 96 | 50 % |
| 281 | Juho Toivonen
Habby Bull · 2. divisioona |
1540 | 65 | 43 % |
| 282 | Toni Johansson
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1539 | 38 | 34 % |
| 283 | Jouko Heikkinen
Eku |
1539 | 99 | 60 % |
| 284 | Petri Kalliokorpi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1538 | 106 | 43 % |
| 285 | Olli Enqvist
Piilo · 5. divisioona |
1537 | 39 | 56 % |
| 286 | Aleksi Helin
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1536 | 48 | 50 % |
| 287 | Make Lintula
Satama 2 · 4. divisioona |
1536 | 75 | 60 % |
| 288 | Ville Sirkelä
Cotton 1 |
1536 | 21 | 62 % |
| 289 | Daniel Stenlund
Pocket X · 1. divisioona |
1534 | 47 | 45 % |
| 290 | Sami Enroth
Aura III · 2. divisioona |
1534 | 10 | 50 % |
| 291 | Rami Elmeranta
Galaxie Shooters |
1534 | 73 | 58 % |
| 292 | Timo Sipilä
Poimari · 2. divisioona |
1534 | 127 | 57 % |
| 293 | Veli-Matti Ahia
Talli |
1533 | 88 | 59 % |
| 294 | Esa "Essi" Aho
Habby Bull |
1532 | 97 | 43 % |
| 295 | Jamo Kuusisto
Tarkkis |
1532 | 24 | 58 % |
| 296 | Miika Kaunisto
Moision Olkkari 1 |
1532 | 124 | 48 % |
| 297 | Juha Linkinen
Piilo · 5. divisioona |
1531 | 71 | 59 % |
| 298 | Janne Haltia
Basso 3 |
1531 | 149 | 50 % |
| 299 | Kapa Linden
Pub Jaska · 3. divisioona |
1530 | 14 | 50 % |
| 300 | Janne Tolonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1529 | 64 | 52 % |
| 301 | Niko Laakso
Aura III |
1529 | 15 | 47 % |
| 302 | Markus Huhtala
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1528 | 12 | 58 % |
| 303 | Jarkko Vehviläinen
Semafori |
1527 | 105 | 56 % |
| 304 | Kari Koskinen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1527 | 56 | 46 % |
| 305 | Jouni Tammi
OMG! · 1. divisioona |
1527 | 73 | 49 % |
| 306 | Joni Salovaara
Korona 1 · 1. divisioona |
1525 | 163 | 40 % |
| 307 | Santeri Nieminen
GalaX |
1525 | 80 | 54 % |
| 308 | Juhani Myllyniemi
Eku · 5. divisioona |
1524 | 128 | 48 % |
| 309 | Tuomo Lehto
Tarkkis |
1524 | 71 | 49 % |
| 310 | Niko Fromholdt
Basso 4 · 4. divisioona |
1523 | 28 | 54 % |
| 311 | Petri Parkkinen
O'bass · 3. divisioona |
1523 | 43 | 65 % |
| 312 | Antti "Putte" Numminen
Poimari · 2. divisioona |
1523 | 28 | 54 % |
| 313 | Markus Poikonen
Habby Bull |
1522 | 153 | 59 % |
| 314 | Tero Honko
Cotton 1 |
1521 | 62 | 47 % |
| 315 | Markus Kallio
Piilo · 5. divisioona |
1521 | 56 | 45 % |
| 316 | Simo "simppa" Sainio
Moision Olkkari 1 |
1519 | 27 | 48 % |
| 317 | Juho-Pekka Hakala
Talli 2 |
1519 | 12 | 50 % |
| 318 | Arto Sipilä
Basso 3 · Mestaruussarja |
1517 | 63 | 51 % |
| 319 | Marko Savolainen
Korona 2 |
1517 | 116 | 51 % |
| 320 | Matti Simolin
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1517 | 69 | 45 % |
| 321 | Tommi Kankare
Jams |
1516 | 72 | 51 % |
| 322 | Mika Miikkulainen
Pulina · 4. divisioona |
1516 | 52 | 54 % |
| 323 | Jussi Nohkola
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1516 | 107 | 47 % |
| 324 | Olli-Pekka Lehtinen
Pocket 1 |
1515 | 98 | 47 % |
| 325 | Tony Lundman
Koivu 3 |
1515 | 22 | 55 % |
| 326 | Heikki Vainikka
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1515 | 41 | 39 % |
| 327 | Pertti Vigren
Semafori · 3. divisioona |
1515 | 121 | 45 % |
| 328 | Ville Sarkki
Satama 1 · 1. divisioona |
1515 | 113 | 45 % |
| 329 | Ahti Sinisalo
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1515 | 96 | 50 % |
| 330 | Tuomas Jarva
Jams · 3. divisioona |
1514 | 73 | 55 % |
| 331 | Mika Inermo
Jams · 3. divisioona |
1513 | 39 | 59 % |
| 332 | Jesse "pappa" Aaltonen
Taimon Krouvi |
1513 | 37 | 35 % |
| 333 | Kimmo Jaakkola
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1513 | 82 | 35 % |
| 334 | Sebastian Hämäläinen
Akselintupa |
1512 | 26 | 54 % |
| 335 | Jani Toivanen
Korona 1 |
1512 | 25 | 52 % |
| 336 | Juho Nieminen
Semafori · 3. divisioona |
1511 | 23 | 43 % |
| 337 | Tom Rantanen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1511 | 156 | 62 % |
| 338 | Chi an Nguyen
Basson pelimiehet |
1511 | 10 | 40 % |
| 339 | Mika Keto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1511 | 93 | 46 % |
| 340 | Jere Lehtilä
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1511 | 76 | 53 % |
| 341 | Santeri Hyppönen
Pocket X |
1510 | 36 | 56 % |
| 342 | Ari "Arska" Tiistola
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1509 | 31 | 42 % |
| 343 | Niko Karhu
Empty Pockets · 2. divisioona |
1508 | 198 | 45 % |
| 344 | Eero Vuorinen
PocketPapat |
1508 | 122 | 54 % |
| 345 | Lauri Randell
Pulina · 4. divisioona |
1508 | 51 | 51 % |
| 346 | Miia Keto
Pirates · 5. divisioona |
1507 | 35 | 54 % |
| 347 | Oula Tuomi
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1507 | 29 | 55 % |
| 348 | Kristian "Krisu" Stenroos
Habby Bull · 2. divisioona |
1506 | 159 | 44 % |
| 349 | Jani Heikkilä
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1506 | 59 | 47 % |
| 350 | Kasper Suominen
Parakorona · 5. divisioona |
1506 | 35 | 51 % |
| 351 | Lauri Kauppinen
Cotton 1 · 2. divisioona |
1506 | 149 | 43 % |
| 352 | Juho Lehto
Poimari II |
1505 | 96 | 60 % |
| 353 | Ari Laakso
Eku · 5. divisioona |
1505 | 22 | 41 % |
| 354 | Jussi Korhonen
Talli · 1. divisioona |
1505 | 91 | 51 % |
| 355 | Mika Malmlund
Bar Koivu |
1505 | 82 | 45 % |
| 356 | Jyri Nurmi
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1505 | 171 | 54 % |
| 357 | Tatu Kuusisto
Galaxie 3 |
1505 | 17 | 53 % |
| 358 | Teemu Hietarinta
Empty Pockets |
1505 | 128 | 52 % |
| 359 | Juha Bergius
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1504 | 132 | 39 % |
| 360 | Pekka Lindholm
Fox |
1503 | 55 | 51 % |
| 361 | William Karlsson
Parakorona · 5. divisioona |
1503 | 146 | 51 % |
| 362 | Mika Hiekkamäki
Eku · 5. divisioona |
1502 | 69 | 42 % |
| 363 | Teemu Hämäläinen
Pirates |
1502 | 130 | 48 % |
| 364 | Jouni Wallin
Parakorona |
1501 | 23 | 52 % |
| 365 | Juha Soronen
Poimari II |
1501 | 21 | 48 % |
| 366 | Niklas Alke
Koivu 3 |
1501 | 14 | 50 % |
| 367 | Jonne Rinne
Höveli 2 · 5. divisioona |
1501 | 81 | 51 % |
| 368 | Nina Pekkarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1501 | 106 | 53 % |
| 369 | Felix Timgren
Habby Bull · 2. divisioona |
1499 | 10 | 40 % |
| 370 | Joni Hongisto
Pocket X |
1498 | 42 | 52 % |
| 371 | Atte Pekkarinen
Talli 2 |
1498 | 21 | 48 % |
| 372 | Jussi Mäkinen
Raision Keilis · 3. divisioona |
1497 | 21 | 38 % |
| 373 | Antti Jyrkinen
Aura III · 2. divisioona |
1497 | 26 | 38 % |
| 374 | Heikki Vihervirta
Eku · 5. divisioona |
1497 | 116 | 43 % |
| 375 | Sofia Fagerholm
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1496 | 37 | 54 % |
| 376 | Joakim Von Frese
OMG! |
1495 | 51 | 45 % |
| 377 | Topias Lehtovaara
Taimon Krouvi |
1494 | 69 | 32 % |
| 378 | Otto Haaki
Proffa 2 · 2. divisioona |
1494 | 31 | 45 % |
| 379 | Rickard Malm
Par Rocks |
1493 | 108 | 30 % |
| 380 | Jaakko Koivula
Empty Pockets |
1493 | 93 | 39 % |
| 381 | Jesse Strömberg
Habby Bull · 2. divisioona |
1493 | 62 | 35 % |
| 382 | Ilmari Siltala
Pub Mänty |
1492 | 34 | 38 % |
| 383 | Larri Sankari
Höveli 2 |
1491 | 46 | 48 % |
| 384 | Ninni Heikkilä
Satama 2 · 4. divisioona |
1491 | 29 | 45 % |
| 385 | Sehmus Örs
Pirates · 5. divisioona |
1491 | 59 | 51 % |
| 386 | Kristian Karvia
Höveli 2 |
1491 | 16 | 56 % |
| 387 | Lauri "Lape" Koski
Pirates · 5. divisioona |
1491 | 47 | 53 % |
| 388 | Aleksi Aaltonen
GalaX |
1491 | 49 | 51 % |
| 389 | Robert Isaksson
Proffa 2 · 2. divisioona |
1491 | 13 | 46 % |
| 390 | Pasi Suominen
Poimari · 2. divisioona |
1490 | 51 | 45 % |
| 391 | Timo Vihersaari
PocketPapat |
1489 | 47 | 55 % |
| 392 | Santeri Alanko
Pirate V · 1. divisioona |
1489 | 100 | 36 % |
| 393 | Joonas Grönberg
Semafori · 3. divisioona |
1489 | 155 | 41 % |
| 394 | Tero Lindroos
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
1489 | 13 | 46 % |
| 395 | Jesse Savo
Höveli 2 |
1488 | 14 | 43 % |
| 396 | Jerry Tuominen
Jams · 3. divisioona |
1487 | 106 | 48 % |
| 397 | Sauli Rautsala
Cotton 1 · 2. divisioona |
1487 | 13 | 38 % |
| 398 | Timo Mikkonen
Cotton II |
1487 | 78 | 38 % |
| 399 | Tua Krusell
Basso 3 |
1487 | 19 | 53 % |
| 400 | Ari Lågas
Korona 1 · 1. divisioona |
1486 | 106 | 31 % |
| 401 | Teemu Pursiainen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1486 | 103 | 36 % |
| 402 | Sami Pirhonen
Cotton 1 |
1485 | 39 | 38 % |
| 403 | Cim Sundin
Pulina · 4. divisioona |
1485 | 42 | 55 % |
| 404 | Juha Vuorenpää
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1484 | 146 | 29 % |
| 405 | Mika Nguyen
Pocket X · 1. divisioona |
1484 | 33 | 33 % |
| 406 | Mathias Okko
Korona 2 |
1484 | 13 | 38 % |
| 407 | Teemu Loponen
Jams · 3. divisioona |
1483 | 53 | 47 % |
| 408 | Toni Miettinen
Satama 1 · 1. divisioona |
1483 | 140 | 46 % |
| 409 | Perttu Olenius
Höveli 2 · 5. divisioona |
1482 | 14 | 50 % |
| 410 | Jami Hurme
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1480 | 37 | 46 % |
| 411 | Tapio Rivasto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1480 | 69 | 51 % |
| 412 | Tapio Kuusela
Galaxie 1 |
1480 | 42 | 38 % |
| 413 | Niko Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1480 | 50 | 40 % |
| 414 | Nora Räbinä
Iloinen Härkä 3 |
1479 | 61 | 48 % |
| 415 | Miska Kivimäki
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1479 | 54 | 46 % |
| 416 | Marko Sihvonen
Parakorona |
1478 | 10 | 50 % |
| 417 | Mikko Ollikainen
Aura III |
1478 | 65 | 37 % |
| 418 | Jarkko Joensuu
Talli · 1. divisioona |
1477 | 24 | 42 % |
| 419 | Jussi Heikkonen
Linnunpönttö |
1477 | 12 | 42 % |
| 420 | Hannu Santaluoto
Cantina Pirate |
1476 | 105 | 48 % |
| 421 | Tomi Aho
Basso 3 · Mestaruussarja |
1476 | 51 | 47 % |
| 422 | Mikko Jaakola
Proffa 2 · 2. divisioona |
1476 | 29 | 41 % |
| 423 | Ari Niemelä
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1476 | 191 | 44 % |
| 424 | Mika "Lepa" Lehtinen
Pirates · 5. divisioona |
1475 | 59 | 37 % |
| 425 | Teemu Ämmälä
Höveli 2 · 5. divisioona |
1475 | 125 | 41 % |
| 426 | Jari Kraft
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1475 | 40 | 32 % |
| 427 | Jari Saari
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1474 | 166 | 49 % |
| 428 | Kim Lindstedt
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1474 | 37 | 49 % |
| 429 | Elias Vahala
Empty Pockets · 2. divisioona |
1474 | 20 | 45 % |
| 430 | Esa Kovanen
O'bass |
1473 | 18 | 44 % |
| 431 | Jere Vähänikkilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1473 | 160 | 51 % |
| 432 | Heikki "Mestariampuja" Ranne
PocketPapat |
1473 | 113 | 54 % |
| 433 | Vesa Heiskanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1473 | 53 | 55 % |
| 434 | Dani Lintervo
Flex Kakkonen |
1473 | 39 | 46 % |
| 435 | Eero Kaunisto
Galaxie 3 |
1473 | 37 | 54 % |
| 436 | Kai Saarnio
Akselintupa |
1473 | 22 | 41 % |
| 437 | Marko Vienonen
Tarkkis |
1471 | 19 | 42 % |
| 438 | Jaakko Heino
Proffa 2 · 2. divisioona |
1470 | 52 | 42 % |
| 439 | Teemu Santonen
Bar Koivu 3 |
1469 | 40 | 48 % |
| 440 | Seppo Toivio
Iloinen Härkä 3 |
1469 | 64 | 47 % |
| 441 | Joni Juurinen
OMG! · 1. divisioona |
1468 | 13 | 31 % |
| 442 | Ralf Brass
Satama 1 · 1. divisioona |
1468 | 163 | 37 % |
| 443 | Kristian Roth
Proffa 2 · 2. divisioona |
1468 | 22 | 36 % |
| 444 | Katrin Ekstrand
Galaxie 3 |
1468 | 15 | 47 % |
| 445 | Ville Kyynäräinen
Aura III |
1468 | 83 | 46 % |
| 446 | Jesse Kärki
Flex 2 |
1467 | 13 | 38 % |
| 447 | Jasper Kujala
Cantina 5 |
1467 | 15 | 47 % |
| 448 | Juha Hautakorpi
Pub Jaska · 3. divisioona |
1466 | 100 | 39 % |
| 449 | Kimmo Pelkonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1466 | 53 | 38 % |
| 450 | Mudi Al-Dulaimi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1465 | 22 | 36 % |
| 451 | Juha Iltanen
Akselintupa |
1465 | 68 | 38 % |
| 452 | Reko Suomi
Höveli 1 · 3. divisioona |
1465 | 134 | 54 % |
| 453 | Ilkka Helajärvi
Korona 1 · 1. divisioona |
1464 | 128 | 39 % |
| 454 | Harto Saarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1463 | 11 | 27 % |
| 455 | Jaakko Laine
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1463 | 18 | 33 % |
| 456 | Janne Hämäläinen
Pirates |
1462 | 28 | 46 % |
| 457 | Ere Ervasti
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1462 | 44 | 48 % |
| 458 | Joffe Nylund
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1462 | 35 | 51 % |
| 459 | Mikko Pitkänen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1462 | 18 | 50 % |
| 460 | Veikka Lundelin
Basso 4 · 4. divisioona |
1462 | 30 | 47 % |
| 461 | Teijo "Tepi" Holmsten
PocketPapat |
1461 | 62 | 55 % |
| 462 | Dennis Hellström
Par Rocks |
1461 | 144 | 36 % |
| 463 | Mika Lauri
Cotton 1 · 2. divisioona |
1461 | 95 | 36 % |
| 464 | Mattias Bäck
Par Rocks |
1460 | 61 | 44 % |
| 465 | Jesper Häyrinen
Pirates · 5. divisioona |
1459 | 46 | 43 % |
| 466 | Petteri Viitanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1459 | 75 | 41 % |
| 467 | Janne Rantanen
Semafori |
1458 | 68 | 49 % |
| 468 | Erik Wihervuori
Raision Keilis 2 |
1458 | 24 | 33 % |
| 469 | Tuomo "Tumpu" Lehto
Jams · 3. divisioona |
1458 | 13 | 31 % |
| 470 | Alex Himberg
Iloinen Härkä 3 |
1458 | 22 | 41 % |
| 471 | Jonne Stenlund
Talli |
1457 | 63 | 40 % |
| 472 | Lauri Salmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1457 | 103 | 43 % |
| 473 | Mika Laine
Flex Pub · 5. divisioona |
1456 | 18 | 50 % |
| 474 | Erkki Purola
Korona 1 |
1456 | 33 | 39 % |
| 475 | Jesse Kiviniemi
Empty Pockets |
1455 | 10 | 30 % |
| 476 | Nico Vierikko
Pirates |
1454 | 39 | 44 % |
| 477 | Ville Riihimäki
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1453 | 30 | 33 % |
| 478 | Antti Kallioinen
Proffa · Mestaruussarja |
1453 | 133 | 39 % |
| 479 | Jani Turkki
Pirates · 5. divisioona |
1453 | 12 | 33 % |
| 480 | Jari Saarinen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1452 | 92 | 38 % |
| 481 | Ville Hiltunen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1452 | 82 | 37 % |
| 482 | Jere Gröndahl
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1451 | 35 | 43 % |
| 483 | Joni Laiho
Pub Jaska · 3. divisioona |
1451 | 171 | 44 % |
| 484 | J-p Ylikännö
Phoenix |
1451 | 21 | 33 % |
| 485 | Roope Palmu
Flex Pub · 5. divisioona |
1450 | 106 | 48 % |
| 486 | Kari Roth
Semafori |
1450 | 31 | 42 % |
| 487 | Tomi Vasama
Taurus Iloinen Härkä |
1450 | 11 | 27 % |
| 488 | Matti Stenholm
Semafori · 3. divisioona |
1448 | 30 | 43 % |
| 489 | Ari Nieminen
Iloinen Härkä 3 |
1448 | 69 | 46 % |
| 490 | Ville Kalasniemi
Talli · 1. divisioona |
1447 | 46 | 39 % |
| 491 | Jarkko Mäki-Arvela
Höveli 2 |
1446 | 14 | 36 % |
| 492 | Deniz Uzunkodalak
Cantina 5 |
1446 | 13 | 38 % |
| 493 | Mikko Laukkanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1446 | 19 | 42 % |
| 494 | Mats Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1445 | 59 | 24 % |
| 495 | Jarmo Nieminen
Flex Pub · 5. divisioona |
1445 | 79 | 43 % |
| 496 | Onni Vaininen
Aura III · 2. divisioona |
1445 | 79 | 48 % |
| 497 | Kasper Stormbom
Akselintupa |
1445 | 11 | 27 % |
| 498 | Markus Andersson
Piilo · 5. divisioona |
1445 | 154 | 45 % |
| 499 | Hannu Idström
Korona 1 · 1. divisioona |
1444 | 136 | 43 % |
| 500 | Jouni Ruotsi
Semafori · 3. divisioona |
1444 | 60 | 43 % |
| 501 | Kari Sinisalo
Basso 3 |
1443 | 84 | 35 % |
| 502 | Pasi Huila
Bar Koivu 2 |
1443 | 21 | 43 % |
| 503 | Henry Mäkilä
Pulina · 4. divisioona |
1443 | 22 | 41 % |
| 504 | Aleksi Vyyryläinen
Galaxie Shooters |
1443 | 81 | 48 % |
| 505 | Henri Laaksonen
Talli |
1442 | 66 | 42 % |
| 506 | Jani "Kantsa" Kallio
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1442 | 28 | 39 % |
| 507 | Petri Laurila
Cotton 1 · 2. divisioona |
1442 | 13 | 23 % |
| 508 | Toni Kanerva
Phoenix |
1442 | 10 | 30 % |
| 509 | Hanna Iivonen
Galaxie 3 |
1441 | 54 | 37 % |
| 510 | Petri Vahtera
Bar Koivu 2 |
1441 | 53 | 38 % |
| 511 | Teemu Tuparinne
Jams · 3. divisioona |
1440 | 80 | 44 % |
| 512 | Joona Ståhlstöm
Korona 2 · 2. divisioona |
1440 | 46 | 33 % |
| 513 | Nico "Hauttis" Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1440 | 56 | 43 % |
| 514 | Sami Saksi
Proffa 2 |
1440 | 51 | 41 % |
| 515 | Mikko Saukkio
OMG! · 1. divisioona |
1439 | 35 | 34 % |
| 516 | Tomy Salo
Höveli 1 |
1439 | 126 | 45 % |
| 517 | Remoun Shenouda
Phoenix |
1438 | 15 | 33 % |
| 518 | Jarno Saarinen
Akselintupa |
1438 | 18 | 39 % |
| 519 | Juha Tasanko
Parakorona |
1438 | 25 | 32 % |
| 520 | Robert Arlen
Bar Koivu |
1438 | 23 | 35 % |
| 521 | Jani Engblom
Höveli 2 · 5. divisioona |
1437 | 64 | 44 % |
| 522 | Riku Muuriaisniemi
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1437 | 20 | 35 % |
| 523 | Teppo Lappalainen
Semafori |
1436 | 11 | 18 % |
| 524 | Van Do Nguyen
Basson pelimiehet |
1435 | 11 | 18 % |
| 525 | Toni Koski
Höveli 1 · 3. divisioona |
1435 | 59 | 53 % |
| 526 | Niko Hörkkö
Poimari · 2. divisioona |
1434 | 56 | 38 % |
| 527 | Khanh Hoang
Basson pelimiehet |
1434 | 15 | 20 % |
| 528 | Kalle Viljanen
Flex Pub · 5. divisioona |
1434 | 13 | 31 % |
| 529 | Jouni Huhtinen
Korona 2 |
1433 | 56 | 48 % |
| 530 | Minna Nurmi
Eku |
1433 | 10 | 30 % |
| 531 | Tony Launilahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1433 | 113 | 48 % |
| 532 | Jaakko Numminen
OMG! · 1. divisioona |
1433 | 60 | 30 % |
| 533 | Jesse Murtomäki
Galaxie Shooters |
1433 | 42 | 33 % |
| 534 | Anssi Virtanen
Cotton II |
1432 | 34 | 35 % |
| 535 | Janne Kivimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1432 | 34 | 32 % |
| 536 | Ville Nieminen
Poimari |
1432 | 17 | 35 % |
| 537 | Joni Peippo
Poimari · 2. divisioona |
1432 | 44 | 39 % |
| 538 | Tomi Pyhäranta
Höveli 2 · 5. divisioona |
1432 | 16 | 38 % |
| 539 | Janne Ruohonen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1431 | 91 | 44 % |
| 540 | Jori Pajander
Phoenix |
1431 | 34 | 41 % |
| 541 | Ahmet Baysal
Höveli 2 |
1431 | 19 | 32 % |
| 542 | Markus Löf
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
1431 | 60 | 42 % |
| 543 | Hannu Roos
Parakorona · 5. divisioona |
1430 | 37 | 49 % |
| 544 | Joona Savolainen
Korona 2 |
1430 | 15 | 20 % |
| 545 | Tony Tuomi
Fox |
1429 | 12 | 17 % |
| 546 | Kimmo Passoja
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1429 | 33 | 33 % |
| 547 | Ville Virtanen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1428 | 33 | 33 % |
| 548 | Ville Hilemaa
Heppari |
1428 | 12 | 25 % |
| 549 | Jesper Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1427 | 28 | 18 % |
| 550 | Eero Mikkonen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1425 | 36 | 44 % |
| 551 | Oiva Nyman
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1424 | 125 | 34 % |
| 552 | Markku Taurula
Eku · 5. divisioona |
1424 | 105 | 40 % |
| 553 | Teijo Kivelä
Fox 2 |
1424 | 30 | 33 % |
| 554 | Tero Konstari
Proffa · Mestaruussarja |
1423 | 74 | 36 % |
| 555 | Valtteri Kulmala
Raision Keilis · 3. divisioona |
1423 | 38 | 29 % |
| 556 | Anni Vartiainen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1422 | 15 | 33 % |
| 557 | Atte Sundqvist
Par Rocks 2 |
1422 | 15 | 33 % |
| 558 | Petri Mäkilä
Phoenix |
1422 | 19 | 32 % |
| 559 | Marianne Rusi
Pirate V · 1. divisioona |
1422 | 53 | 23 % |
| 560 | Juuso Kuopila
Talli · 1. divisioona |
1420 | 54 | 33 % |
| 561 | Perttu Potinkara
Eku |
1418 | 39 | 33 % |
| 562 | Milla Aaltonen
O'bass · 3. divisioona |
1417 | 31 | 42 % |
| 563 | Elisa Tolppanen
Viskibassot |
1416 | 35 | 26 % |
| 564 | Veikko Lehtinen
Tuopin Bilis |
1416 | 37 | 27 % |
| 565 | Joni Rautajoki
Korona 1 · 1. divisioona |
1416 | 36 | 25 % |
| 566 | Mikko Vairinen
Pulina |
1414 | 17 | 29 % |
| 567 | Miikka "Miki" Salonen
Pub Linnunrata 1 |
1413 | 42 | 36 % |
| 568 | Jani Savolainen
Höveli 1 |
1413 | 44 | 36 % |
| 569 | Sami Gyalog
Satama 2 · 4. divisioona |
1413 | 41 | 32 % |
| 570 | Ville Koskinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1412 | 36 | 33 % |
| 571 | Pasi Höök
Höveli 1 · 3. divisioona |
1412 | 62 | 44 % |
| 572 | Miia Lausmäki
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1412 | 75 | 35 % |
| 573 | Jimi Yli-Pohja
Galaxie 13 |
1412 | 71 | 38 % |
| 574 | Jouni Reinikainen
Iloinen Härkä 3 |
1411 | 93 | 42 % |
| 575 | Jere Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1410 | 164 | 52 % |
| 576 | Kristian Larikka
Heppari |
1410 | 14 | 29 % |
| 577 | Jenna Lehto
Raision Keilis · 3. divisioona |
1410 | 26 | 27 % |
| 578 | Pasi Terävä
Empty Pockets |
1410 | 125 | 34 % |
| 579 | Janne Kanerva
Raision Keilis · 3. divisioona |
1410 | 14 | 14 % |
| 580 | Rabi Rantanen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1408 | 77 | 43 % |
| 581 | Antti Veijola
Poimari · 2. divisioona |
1407 | 22 | 27 % |
| 582 | Sami Laitervo
Taurus Iloinen Härkä |
1407 | 81 | 37 % |
| 583 | Santtu Kiviniemi
Pulina · 4. divisioona |
1407 | 14 | 21 % |
| 584 | Tien Hoa Lam
Basson pelimiehet |
1406 | 10 | 10 % |
| 585 | Minna Kouvonen
Poimari II |
1405 | 61 | 38 % |
| 586 | Matias Sutinen
Parakorona |
1405 | 11 | 18 % |
| 587 | Nuutti Uusitalo
Pocket X · 1. divisioona |
1403 | 49 | 33 % |
| 588 | Niko "Jallu" Jalonen
GalaX |
1403 | 21 | 24 % |
| 589 | Tommi Seppälä
Taurus Iloinen Härkä |
1402 | 12 | 8 % |
| 590 | Kai Salonen
Semafori |
1402 | 40 | 38 % |
| 591 | Tommi Peltonen
Semafori · 3. divisioona |
1401 | 123 | 38 % |
| 592 | Teemu Tanninen
Linnunpönttö |
1400 | 85 | 35 % |
| 593 | Kari Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1398 | 62 | 37 % |
| 594 | Alex Sjöberg
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1398 | 16 | 25 % |
| 595 | Eero Junnila
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1398 | 130 | 25 % |
| 596 | Mikael Karjalainen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1397 | 42 | 33 % |
| 597 | Jari Nieminen
Pub Linnunrata 1 |
1397 | 23 | 30 % |
| 598 | Niko Salonen
Flex 2 |
1397 | 28 | 32 % |
| 599 | Anna Saukkoriipi
Raision Keilis · 3. divisioona |
1397 | 12 | 8 % |
| 600 | Lars Ehrnstén
Phoenix |
1396 | 10 | 10 % |
| 601 | Tony Hellström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1396 | 132 | 26 % |
| 602 | Mika Lehtimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1396 | 85 | 31 % |
| 603 | Toni Kokkonen
Poimari II |
1396 | 55 | 33 % |
| 604 | Henri "Möyne" Vesterinen
Habby Bull · 2. divisioona |
1394 | 73 | 34 % |
| 605 | Tuomas Karmisto
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1394 | 57 | 32 % |
| 606 | Janne Valsta
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1393 | 30 | 37 % |
| 607 | Rami Arvola
Pocket X |
1392 | 27 | 30 % |
| 608 | Marko Kallio
Jaska |
1391 | 87 | 34 % |
| 609 | Jan Rantanen
Parakorona · 5. divisioona |
1390 | 75 | 35 % |
| 610 | Susanna Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1390 | 37 | 32 % |
| 611 | Jari Hassel
Iloinen Härkä 3 |
1390 | 30 | 30 % |
| 612 | Roope Hietarinta
Eku · 5. divisioona |
1390 | 22 | 23 % |
| 613 | Tuomas Manninen
Basso 4 · 4. divisioona |
1389 | 78 | 44 % |
| 614 | Juha Thamsen
Pulina · 4. divisioona |
1389 | 48 | 40 % |
| 615 | Kari Kuttila
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1388 | 80 | 32 % |
| 616 | Mikko Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1387 | 30 | 27 % |
| 617 | Miikka Fälden
Semafori |
1387 | 17 | 18 % |
| 618 | Kalle Karhunen
Semafori · 3. divisioona |
1387 | 21 | 29 % |
| 619 | Tino Villman
Flex 2 |
1386 | 25 | 32 % |
| 620 | Oskari Kirjonen
Talli |
1386 | 18 | 22 % |
| 621 | Mikko Säteri
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1386 | 34 | 32 % |
| 622 | Riku Laine
Basso 4 · 4. divisioona |
1386 | 34 | 32 % |
| 623 | Memma Tarvainen
Parakorona · 5. divisioona |
1385 | 50 | 40 % |
| 624 | Sanna Grönblom
Pub Jaska · 3. divisioona |
1385 | 13 | 15 % |
| 625 | Aaron Kykkänen
Phoenix |
1385 | 18 | 28 % |
| 626 | Ari Jaakkola
Höveli 2 · 5. divisioona |
1385 | 26 | 38 % |
| 627 | Tommi Eräpuro
Eku · 5. divisioona |
1384 | 64 | 36 % |
| 628 | Jouni Kulonen
Satama 2 · 4. divisioona |
1384 | 19 | 26 % |
| 629 | Mika Välimäki
Pub Heppari |
1384 | 18 | 22 % |
| 630 | Jaakko Aro
Höveli 1 |
1384 | 21 | 29 % |
| 631 | Sami Peltoniemi
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1383 | 19 | 21 % |
| 632 | Teemu Passoja
Proffa 2 · 2. divisioona |
1382 | 27 | 26 % |
| 633 | Karoliina Taipale
Pocket X · 1. divisioona |
1382 | 46 | 30 % |
| 634 | Kristian Putkonen
Höveli 2 |
1381 | 33 | 30 % |
| 635 | Lotta Myreen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1381 | 30 | 33 % |
| 636 | Matti Häkkänen
Eku · 5. divisioona |
1381 | 105 | 28 % |
| 637 | Tomi Suominen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1380 | 17 | 24 % |
| 638 | Toni Nurmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1380 | 111 | 30 % |
| 639 | Joni Lunko
Parakorona · 5. divisioona |
1380 | 26 | 19 % |
| 640 | Silvo Lehto
Höveli 1 · 3. divisioona |
1378 | 37 | 30 % |
| 641 | Jonne Aaltonen
Moision Olkkari 1 |
1377 | 32 | 25 % |
| 642 | Johanna Salonen
Parakorona |
1377 | 18 | 28 % |
| 643 | Teppo Malmikankare
Galaxie 3 |
1374 | 56 | 41 % |
| 644 | Olli Kyynäräinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1373 | 75 | 35 % |
| 645 | Merike "Meppis" Sorsa
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1373 | 93 | 27 % |
| 646 | Heikki Virta
Poimari |
1372 | 74 | 35 % |
| 647 | Miro Hepola
Eku · 5. divisioona |
1371 | 38 | 24 % |
| 648 | Vesa Katajamäki
Bar Koivu 2 |
1371 | 34 | 24 % |
| 649 | Kim Laakso
Habby Bull · 2. divisioona |
1370 | 19 | 16 % |
| 650 | Antti Pietola
Pulina · 4. divisioona |
1370 | 27 | 22 % |
| 651 | Anton "Anza" Koivisto
Empty Pockets |
1369 | 31 | 29 % |
| 652 | Vesa Lahtinen
Pulina · 4. divisioona |
1367 | 47 | 34 % |
| 653 | Maarit Vanne
Höveli 2 · 5. divisioona |
1366 | 13 | 15 % |
| 654 | Kalle Hurme
Jaska |
1365 | 39 | 31 % |
| 655 | Juha Salonen
Flex Pub · 5. divisioona |
1364 | 22 | 27 % |
| 656 | Juha Jokinen
Korona 2 · 2. divisioona |
1363 | 42 | 26 % |
| 657 | Titta Halonen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1361 | 44 | 34 % |
| 658 | Mikko Andersson
Cotton 1 · 2. divisioona |
1357 | 127 | 43 % |
| 659 | Katrin Harakka
Pub Heppari · 5. divisioona |
1357 | 20 | 25 % |
| 660 | Jonne Järvi
Viskibassot |
1357 | 57 | 28 % |
| 661 | Samu Lahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1355 | 36 | 22 % |
| 662 | Jari Salakka
Höveli 2 · 5. divisioona |
1355 | 29 | 24 % |
| 663 | Anni Puikkonen
Basso 3 |
1354 | 62 | 31 % |
| 664 | Mikko Kaarmela
Satama 1 · 1. divisioona |
1352 | 78 | 33 % |
| 665 | Miikka Laine
Basso 3 |
1352 | 36 | 28 % |
| 666 | Harri Moisala
Proffa |
1352 | 45 | 20 % |
| 667 | Juho Mikkonen
Höveli 2 |
1351 | 14 | 7 % |
| 668 | Jukka Virtanen
Jams · 3. divisioona |
1350 | 36 | 25 % |
| 669 | Linda Joutsijärvi
Heppari |
1349 | 53 | 36 % |
| 670 | Hannu Kurttila
Iloinen Härkä 3 |
1348 | 20 | 15 % |
| 671 | Elmo Johansson
Iloinen Härkä 3 |
1343 | 69 | 32 % |
| 672 | Joni Raudasoja
Jaska |
1343 | 32 | 19 % |
| 673 | Mika Juvonen
Cantina 5 |
1339 | 43 | 26 % |
| 674 | Aapo Sukava
Parakorona · 5. divisioona |
1337 | 43 | 30 % |
| 675 | Petri Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1334 | 15 | 7 % |
| 676 | Kimi Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1332 | 30 | 23 % |
| 677 | Teppo Laine
Satama 2 · 4. divisioona |
1332 | 25 | 12 % |
| 678 | Ville Ehrlund
Galaxie Shooters |
1331 | 16 | 6 % |
| 679 | Reino Oikelmus
Pub Heppari · 5. divisioona |
1330 | 67 | 34 % |
| 680 | Timo Ahokari
Pub Heppari · 5. divisioona |
1329 | 137 | 38 % |
| 681 | Toni Luotonen
Bar Koivu |
1328 | 24 | 4 % |
| 682 | Pekka Törnqvist
Galaxie 3 |
1327 | 47 | 30 % |
| 683 | Matthias Juan Meyn
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1327 | 16 | 12 % |
| 684 | Noora Hännikkälä
Proffa 2 |
1324 | 20 | 10 % |
| 685 | Sari Luusua
Cotton 1 |
1316 | 30 | 17 % |
| 686 | Jani Hyyryläinen
Eku · 5. divisioona |
1313 | 15 | 0 % |
| 687 | Sami Ek
Satama 2 · 4. divisioona |
1310 | 37 | 14 % |
| 688 | Amanda Kauppila
Parakorona · 5. divisioona |
1304 | 21 | 14 % |
| 689 | Tepi Lehto
Jams |
1303 | 42 | 21 % |
| 690 | Erkki Lotsari
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1300 | 22 | 9 % |
| 691 | Olli Kilpiä
Empty Pockets |
1297 | 42 | 19 % |
| 692 | Maarit Schulte
Talli 2 |
1289 | 20 | 5 % |
| 693 | Julia Rautsala
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1282 | 45 | 18 % |
| 694 | Hanna Niemi
Piilo · 5. divisioona |
1280 | 41 | 20 % |
| 695 | Marko Myllymäki
Heppari |
1254 | 26 | 8 % |
| 696 | Sanna Saarinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1253 | 54 | 17 % |
| 697 | Jyri Laakso
Pub Jaska · 3. divisioona |
1248 | 105 | 29 % |
| 698 | Sanna Hautamäki
Höveli 2 |
1208 | 41 | 5 % |
| 699 | Tuire Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1159 | 56 | 12 % |
| 700 | Joni Lehtonen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1111 | 78 | 8 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29