Ranking
Sarjat kauden 2026 mukaan (pelaajan viimeisin joukkue). Luokitus on koko uran ajalta (myös arkiston kaudet 2013–21).
| # | Pelaaja | Luokitus | Pelit | Voitto-% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sami Jokinen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
2024 | 161 | 85 % |
| 2 | Johannes Kauhanen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1999 | 143 | 83 % |
| 3 | Sami Aaltonen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1956 | 80 | 78 % |
| 4 | Mikael Haapaniemi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
~1936 | 21 | 81 % |
| 5 | Kai Keihola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1930 | 158 | 79 % |
| 6 | Jussi Haapasaari
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1916 | 242 | 69 % |
| 7 | Mathias Willstedt
Par Rocks · Mestaruussarja |
1890 | 185 | 69 % |
| 8 | Nuno Francisco
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1879 | 197 | 69 % |
| 9 | Kristian Mahnala
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1877 | 227 | 75 % |
| 10 | Atte Paloniemi
Talli · 1. divisioona |
1876 | 145 | 79 % |
| 11 | Pertti Muurainen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1855 | 68 | 69 % |
| 12 | Tommi Laine
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1854 | 223 | 63 % |
| 13 | Juho-Antti Uusipere
Proffa · Mestaruussarja |
1850 | 153 | 69 % |
| 14 | Martin Langford
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1847 | 158 | 64 % |
| 15 | Tomi Kangas
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1846 | 139 | 66 % |
| 16 | Aki Mundolin
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1845 | 251 | 70 % |
| 17 | Mikko Tuomi
Proffa · Mestaruussarja |
1833 | 147 | 63 % |
| 18 | Aleksi Sippola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1817 | 68 | 69 % |
| 19 | Joona Koivisto
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1816 | 128 | 77 % |
| 20 | Lauri Linden
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1815 | 197 | 71 % |
| 21 | Jari "JT" Tamminen
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1814 | 180 | 58 % |
| 22 | Mikko Korvenala
Par Rocks · Mestaruussarja |
1809 | 51 | 53 % |
| 23 | Iivo Gylden
Satama 1 · 1. divisioona |
1806 | 98 | 63 % |
| 24 | Lassi Heiskanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1805 | 194 | 68 % |
| 25 | Markus Hänninen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1796 | 90 | 70 % |
| 26 | Ari Sinervo
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1791 | 113 | 65 % |
| 27 | Torsti Haapio
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1788 | 144 | 72 % |
| 28 | Jesse Laihonen
Proffa · Mestaruussarja |
1783 | 218 | 63 % |
| 29 | Arto Henriksson
Proffa · Mestaruussarja |
1775 | 181 | 60 % |
| 30 | Sami Ollila
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1775 | 126 | 65 % |
| 31 | Ernest Legayada
Satama 1 · 1. divisioona |
1758 | 49 | 71 % |
| 32 | Tuomas Lindberg
Pirate V · 1. divisioona |
1753 | 153 | 60 % |
| 33 | Jaakko Ruohisto
Aura III · 2. divisioona |
1745 | 86 | 66 % |
| 34 | Tony Silvan
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1745 | 100 | 53 % |
| 35 | Esa Juvala
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1745 | 186 | 68 % |
| 36 | Santtu Penttilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1740 | 175 | 59 % |
| 37 | Tuomas Timisjärvi
Aura III · 2. divisioona |
1739 | 139 | 66 % |
| 38 | Jesse Mattila
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1738 | 141 | 54 % |
| 39 | Jukka Limo
Proffa · Mestaruussarja |
1733 | 105 | 46 % |
| 40 | Joonas Lallo
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1728 | 135 | 49 % |
| 41 | Jesper Jakobsson
Par Rocks · Mestaruussarja |
1725 | 149 | 57 % |
| 42 | Timo Leiniö
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1723 | 229 | 59 % |
| 43 | Vesa Sjöblom
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1723 | 101 | 65 % |
| 44 | Ville Rinkinen
Pocket X · 1. divisioona |
1720 | 82 | 54 % |
| 45 | Vesa Nieminen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1720 | 68 | 57 % |
| 46 | Niklas Hörkkö
Satama 1 · 1. divisioona |
1720 | 114 | 65 % |
| 47 | Arttu Wahlström
Talli · 1. divisioona |
1720 | 88 | 69 % |
| 48 | Petri Lempinen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1719 | 192 | 68 % |
| 49 | Tien "Honkki" Hoang Lam
Basso 3 · Mestaruussarja |
1717 | 179 | 59 % |
| 50 | Marko Linke
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1715 | 65 | 74 % |
| 51 | Pasi Mettälä
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1714 | 115 | 58 % |
| 52 | Petteri Räty
Habby Bull · 2. divisioona |
1714 | 75 | 61 % |
| 53 | Teemu Levonen
Pirate V · 1. divisioona |
1713 | 148 | 62 % |
| 54 | Jani Korhonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1712 | 82 | 67 % |
| 55 | Xhavit Matoshi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1710 | 65 | 46 % |
| 56 | Lauri Raittio
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
~1708 | 4 | 50 % |
| 57 | Juho Kelhu
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1707 | 176 | 59 % |
| 58 | Jami Müller
Proffa · Mestaruussarja |
1705 | 87 | 48 % |
| 59 | Henrik Holmroos
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1704 | 137 | 50 % |
| 60 | Johan Sjödahl
Par Rocks · Mestaruussarja |
1704 | 166 | 56 % |
| 61 | Ville Lintula
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1702 | 80 | 55 % |
| 62 | Jesse Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1702 | 212 | 61 % |
| 63 | Jarno Suhonen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1701 | 157 | 65 % |
| 64 | Markus Ylitalo
Satama 1 · 1. divisioona |
1699 | 116 | 62 % |
| 65 | Jussi Salovaara
Pirate V · 1. divisioona |
1697 | 222 | 53 % |
| 66 | Jesse Huhtanen
Pirate V · 1. divisioona |
1697 | 162 | 51 % |
| 67 | Bryan Dela Cruz
Pocket 1 · Mestaruussarja |
~1692 | 17 | 59 % |
| 68 | Toni Hannula
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1692 | 135 | 58 % |
| 69 | Mika "Mäxä" Mäkilä
Talli · 1. divisioona |
1690 | 197 | 56 % |
| 70 | Miikkael "Miksu" Söderlund
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1688 | 199 | 65 % |
| 71 | Jussi Laaksonen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1687 | 118 | 75 % |
| 72 | Henri Tähtinen
OMG! · 1. divisioona |
1685 | 178 | 57 % |
| 73 | Petteri Forsström
Proffa · Mestaruussarja |
1681 | 119 | 52 % |
| 74 | Sami Hovi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1680 | 63 | 73 % |
| 75 | Markku "Tonni" Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1678 | 158 | 59 % |
| 76 | Henri Toivonen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1677 | 100 | 62 % |
| 77 | Rami Nurmi
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1677 | 149 | 66 % |
| 78 | Miika Merta
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1673 | 92 | 50 % |
| 79 | Jarkko Kylander
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1670 | 89 | 53 % |
| 80 | Ville Aholainen
Flex Pub · 5. divisioona |
1670 | 179 | 52 % |
| 81 | Joni Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1666 | 214 | 53 % |
| 82 | Antti Välilä
OMG! · 1. divisioona |
1666 | 75 | 61 % |
| 83 | Paavo Vaari
Raision Keilis · 3. divisioona |
1665 | 237 | 62 % |
| 84 | Roni Ruohonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1664 | 122 | 72 % |
| 85 | Tero Loimovuori
Pocket X · 1. divisioona |
1661 | 99 | 66 % |
| 86 | Mikko Nousiainen
Korona 1 · 1. divisioona |
1660 | 218 | 59 % |
| 87 | Roni Silvennoinen
Proffa · Mestaruussarja |
1660 | 95 | 46 % |
| 88 | Janne Järvelä
Flex Pub · 5. divisioona |
1660 | 141 | 50 % |
| 89 | Esa Oksa
Korona 1 · 1. divisioona |
1658 | 79 | 54 % |
| 90 | Boris Parkkunen
Poimari · 2. divisioona |
1657 | 162 | 63 % |
| 91 | Antti Toivonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1656 | 101 | 56 % |
| 92 | Marko Parkkola
Aura III · 2. divisioona |
1654 | 41 | 66 % |
| 93 | Erkka Kettunen
Raision Keilis · 3. divisioona |
1654 | 120 | 60 % |
| 94 | Joni Louhela
Satama 1 · 1. divisioona |
1651 | 55 | 56 % |
| 95 | Robin Aaltonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1648 | 137 | 62 % |
| 96 | Hannu Moilanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1648 | 126 | 60 % |
| 97 | Jere Peltonen
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1648 | 65 | 42 % |
| 98 | Sebastian Jokinen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
~1646 | 12 | 50 % |
| 99 | Kimmo Lamminen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1644 | 46 | 83 % |
| 100 | Mikko Jokinen
Poimari · 2. divisioona |
1642 | 205 | 52 % |
| 101 | Jussi Rautiainen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
~1642 | 3 | 100 % |
| 102 | Jonne Vilja
Empty Pockets · 2. divisioona |
1638 | 166 | 61 % |
| 103 | Nico Vuorinen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1634 | 135 | 64 % |
| 104 | Tuomas Salonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1634 | 79 | 63 % |
| 105 | Tom Rantanen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1634 | 156 | 62 % |
| 106 | Juho Sipilä
Jams · 3. divisioona |
1633 | 43 | 67 % |
| 107 | Eetu Fromholdt
Pirate V · 1. divisioona |
1633 | 158 | 48 % |
| 108 | Jari Palonen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1631 | 58 | 53 % |
| 109 | Johannes Heinävaara
Aura III · 2. divisioona |
1630 | 146 | 56 % |
| 110 | Risto Kankaanpää
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1630 | 181 | 48 % |
| 111 | Tomi Hämälainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1629 | 136 | 58 % |
| 112 | Jari "Peku" Viljanen
Jams · 3. divisioona |
1629 | 141 | 62 % |
| 113 | Miika Koivikko
Korona 1 · 1. divisioona |
1627 | 195 | 61 % |
| 114 | Mikael Granholm
Raision Keilis · 3. divisioona |
1626 | 183 | 55 % |
| 115 | Jesse Saajala
OMG! · 1. divisioona |
1620 | 85 | 54 % |
| 116 | Marko Palmula
Pulina · 4. divisioona |
1619 | 33 | 82 % |
| 117 | Mikko Nissilä
O'bass · 3. divisioona |
1619 | 197 | 58 % |
| 118 | Tommi Hautanen
Aura III · 2. divisioona |
~1619 | 10 | 70 % |
| 119 | Manu Randell
Raision Keilis · 3. divisioona |
1618 | 138 | 52 % |
| 120 | Toni Johansson
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1617 | 38 | 34 % |
| 121 | Toni Finnholm
Cotton 1 · 2. divisioona |
1616 | 148 | 67 % |
| 122 | Kalle Uro
Semafori · 3. divisioona |
1616 | 76 | 68 % |
| 123 | Niko Mäki
Proffa · Mestaruussarja |
1615 | 100 | 50 % |
| 124 | Toni Ahlvik
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1613 | 95 | 53 % |
| 125 | Niko Manner
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1612 | 14 | 71 % |
| 126 | Miika Laukkanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1612 | 54 | 50 % |
| 127 | Mikko Sinisalo
Proffa 2 · 2. divisioona |
1612 | 121 | 62 % |
| 128 | Jari Kakko
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1611 | 142 | 62 % |
| 129 | Janne Mickelsson
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1608 | 115 | 57 % |
| 130 | Ari Niemelä
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1605 | 191 | 44 % |
| 131 | Roope Vähätalo
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1604 | 43 | 53 % |
| 132 | Marko Kolehmainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1603 | 82 | 52 % |
| 133 | Jani Lehtonen
OMG! · 1. divisioona |
1602 | 167 | 54 % |
| 134 | Jaakko Lamminpää
Empty Pockets · 2. divisioona |
1601 | 86 | 55 % |
| 135 | Harry Vihervirta
Pirate V · 1. divisioona |
1601 | 83 | 52 % |
| 136 | Toni Kallio
Korona 2 · 2. divisioona |
1599 | 187 | 58 % |
| 137 | Jimi Lehto
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1599 | 74 | 64 % |
| 138 | Niko Sjölund
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1599 | 69 | 46 % |
| 139 | Matias Harjuhahto
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
~1596 | 2 | 0 % |
| 140 | Marko Viitanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1595 | 45 | 58 % |
| 141 | Juha Bergius
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1593 | 132 | 39 % |
| 142 | Antton Laine
Habby Bull · 2. divisioona |
1593 | 125 | 57 % |
| 143 | Lauri Vaininen
Pirate V · 1. divisioona |
1592 | 38 | 42 % |
| 144 | Juha Hirvonen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1592 | 91 | 62 % |
| 145 | Jesse Strömberg
Habby Bull · 2. divisioona |
1592 | 62 | 35 % |
| 146 | Jani Juutinen
Empty Pockets · 2. divisioona |
1585 | 136 | 57 % |
| 147 | Heikki Vainikka
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1585 | 41 | 39 % |
| 148 | Janne Tolonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1583 | 64 | 52 % |
| 149 | Tero Konstari
Proffa · Mestaruussarja |
1583 | 74 | 36 % |
| 150 | Petri Nummi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1580 | 53 | 64 % |
| 151 | Tony Jaekel
O'bass · 3. divisioona |
1579 | 135 | 63 % |
| 152 | Sami Tähtinen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1579 | 32 | 69 % |
| 153 | Niko Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1579 | 50 | 40 % |
| 154 | Rami Tulonen
Aura III · 2. divisioona |
1578 | 108 | 52 % |
| 155 | Pasi Haaslahti
OMG! · 1. divisioona |
1577 | 156 | 49 % |
| 156 | Toni Ojala
Basso 4 · 4. divisioona |
1577 | 67 | 60 % |
| 157 | Tuomas Rantasalo
Pocket X · 1. divisioona |
1577 | 162 | 48 % |
| 158 | Eetu Oksanen
Poimari · 2. divisioona |
1577 | 54 | 57 % |
| 159 | Markus Kanervo
Talli · 1. divisioona |
1577 | 170 | 48 % |
| 160 | Jarno Heinonen
Talli · 1. divisioona |
1574 | 121 | 53 % |
| 161 | Onni Vaininen
Aura III · 2. divisioona |
1573 | 79 | 48 % |
| 162 | Jan Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1572 | 46 | 43 % |
| 163 | Juuso Randell
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1572 | 103 | 44 % |
| 164 | Aleksi Kojo
Cotton 1 · 2. divisioona |
1571 | 133 | 53 % |
| 165 | Juho Jalo
Basso 3 · Mestaruussarja |
1571 | 105 | 53 % |
| 166 | Elias Kaartosalmi
Poimari · 2. divisioona |
1571 | 84 | 56 % |
| 167 | Marko "Tikko" Hietikko
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1570 | 55 | 55 % |
| 168 | Aleksi Helin
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1565 | 48 | 50 % |
| 169 | Mika Tuominen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1564 | 42 | 76 % |
| 170 | Jarek Szymecki
Satama 1 · 1. divisioona |
~1561 | 21 | 52 % |
| 171 | Sami Koskivaara
O'bass · 3. divisioona |
1559 | 40 | 75 % |
| 172 | Santeri Alanko
Pirate V · 1. divisioona |
1558 | 100 | 36 % |
| 173 | Jani Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1558 | 47 | 53 % |
| 174 | Henri Laiho
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1554 | 72 | 74 % |
| 175 | Ilkka Yliportimo
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1552 | 76 | 50 % |
| 176 | Jukka-Pekka Sillanpää
Proffa 2 · 2. divisioona |
1547 | 89 | 56 % |
| 177 | Samuli Siimes
Korona 2 · 2. divisioona |
1547 | 68 | 62 % |
| 178 | Joni Salovaara
Korona 1 · 1. divisioona |
1544 | 163 | 40 % |
| 179 | Risto "Geeli" Aunio
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
~1543 | 4 | 75 % |
| 180 | Jussi Korhonen
Talli · 1. divisioona |
1542 | 91 | 51 % |
| 181 | Toni Miettinen
Satama 1 · 1. divisioona |
1541 | 140 | 46 % |
| 182 | Riku Hautamäki
Basso 3 · Mestaruussarja |
1541 | 102 | 51 % |
| 183 | Miro Leino
Basso 3 · Mestaruussarja |
1540 | 74 | 53 % |
| 184 | Niklas Elomaa
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1539 | 67 | 64 % |
| 185 | Marcus Frimodig
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1539 | 52 | 63 % |
| 186 | Juho Toivonen
Habby Bull · 2. divisioona |
1538 | 65 | 43 % |
| 187 | Sami Vanne
Raision Keilis · 3. divisioona |
1538 | 99 | 48 % |
| 188 | Arto Sipilä
Basso 3 · Mestaruussarja |
1537 | 63 | 51 % |
| 189 | Antti Kallioinen
Proffa · Mestaruussarja |
1535 | 133 | 39 % |
| 190 | Timo Sipilä
Poimari · 2. divisioona |
1532 | 127 | 57 % |
| 191 | Sami Maisalo
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1531 | 72 | 56 % |
| 192 | Ville Sarkki
Satama 1 · 1. divisioona |
1527 | 113 | 45 % |
| 193 | Juuso Raita
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1526 | 88 | 59 % |
| 194 | Joonas Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1525 | 19 | 68 % |
| 195 | Jarimo Roivas
Korona 1 · 1. divisioona |
1523 | 87 | 56 % |
| 196 | Timo Huhta
Pub Jaska · 3. divisioona |
1523 | 89 | 49 % |
| 197 | Sami Harjula
Cotton 1 · 2. divisioona |
1522 | 50 | 46 % |
| 198 | Henri Lehtonen
Semafori · 3. divisioona |
1519 | 119 | 53 % |
| 199 | Harri Soini
Satama 1 · 1. divisioona |
~1519 | 2 | 50 % |
| 200 | Iisko Toivonen
Basso 4 · 4. divisioona |
1517 | 161 | 55 % |
| 201 | Sami Nurmela
Höveli 1 · 3. divisioona |
1516 | 88 | 65 % |
| 202 | Ville Rapala
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1516 | 60 | 53 % |
| 203 | Matti Simolin
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1506 | 69 | 45 % |
| 204 | Ville Riihimäki
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1506 | 30 | 33 % |
| 205 | Sami Enroth
Aura III · 2. divisioona |
~1505 | 10 | 50 % |
| 206 | Kari Koskinen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1505 | 56 | 46 % |
| 207 | Juuso Silfverhuth
Höveli 1 · 3. divisioona |
1504 | 101 | 51 % |
| 208 | Petri Kalliokorpi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1503 | 106 | 43 % |
| 209 | Linus Weppling
Par Rocks · Mestaruussarja |
1503 | 27 | 67 % |
| 210 | Jouni Tammi
OMG! · 1. divisioona |
1502 | 73 | 49 % |
| 211 | Jan Sarell
Pirates · 5. divisioona |
1502 | 112 | 60 % |
| 212 | Jere Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1500 | 164 | 52 % |
| 213 | Kristian "Krisu" Stenroos
Habby Bull · 2. divisioona |
1498 | 159 | 44 % |
| 214 | Antti Jyrkinen
Aura III · 2. divisioona |
1496 | 26 | 38 % |
| 215 | Kasper Grönroos
Empty Pockets · 2. divisioona |
1496 | 58 | 53 % |
| 216 | Sami Aikio
Semafori · 3. divisioona |
1495 | 42 | 57 % |
| 217 | Tero Kangasjärvi
Korona 2 · 2. divisioona |
~1494 | 5 | 60 % |
| 218 | Petri Elo
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1493 | 76 | 49 % |
| 219 | Wang Tianen
Galaxie 3 · 4. divisioona |
~1493 | 5 | 100 % |
| 220 | Mika Nguyen
Pocket X · 1. divisioona |
1493 | 33 | 33 % |
| 221 | Tomi Aho
Basso 3 · Mestaruussarja |
1493 | 51 | 47 % |
| 222 | Jere Vähänikkilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1493 | 160 | 51 % |
| 223 | Niko Leikama
Parakorona · 5. divisioona |
1489 | 55 | 69 % |
| 224 | Tuomas Jarva
Jams · 3. divisioona |
1489 | 73 | 55 % |
| 225 | Jorma Saari
Satama 2 · 4. divisioona |
1489 | 85 | 61 % |
| 226 | Martin Markkanen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1489 | 59 | 63 % |
| 227 | Valtteri Rautio
Habby Bull · 2. divisioona |
1489 | 55 | 55 % |
| 228 | Anders Sandell
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1488 | 81 | 60 % |
| 229 | Hannu Idström
Korona 1 · 1. divisioona |
1486 | 136 | 43 % |
| 230 | Jaani Snellman
Eku · 5. divisioona |
1486 | 43 | 49 % |
| 231 | Make Lintula
Satama 2 · 4. divisioona |
1485 | 75 | 60 % |
| 232 | Mats Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1485 | 59 | 24 % |
| 233 | Henrik Arnell
Cotton 1 · 2. divisioona |
1484 | 141 | 39 % |
| 234 | Jerry Tuominen
Jams · 3. divisioona |
1483 | 106 | 48 % |
| 235 | Niko Karhu
Empty Pockets · 2. divisioona |
1482 | 198 | 45 % |
| 236 | Timo Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1482 | 58 | 57 % |
| 237 | Otto Haaki
Proffa 2 · 2. divisioona |
1480 | 31 | 45 % |
| 238 | Mika Inermo
Jams · 3. divisioona |
1479 | 39 | 59 % |
| 239 | Janne "Nalle" Malmberg
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1478 | 42 | 52 % |
| 240 | Panikos Cleanthous
Pirates · 5. divisioona |
1475 | 84 | 56 % |
| 241 | Esa Järvinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1475 | 113 | 56 % |
| 242 | Tony Hellström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1474 | 132 | 26 % |
| 243 | Lauri Kauppinen
Cotton 1 · 2. divisioona |
1474 | 149 | 43 % |
| 244 | Aatu Niemelä
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1473 | 60 | 62 % |
| 245 | Reino Sirén
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1472 | 92 | 54 % |
| 246 | Ville Tuomi
O'bass · 3. divisioona |
1470 | 117 | 52 % |
| 247 | Jan Saarinen
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
~1469 | 23 | 65 % |
| 248 | Juhani Myllyniemi
Eku · 5. divisioona |
1469 | 128 | 48 % |
| 249 | Roope Palmu
Flex Pub · 5. divisioona |
1468 | 106 | 48 % |
| 250 | Timi Teikari
Pub Jaska · 3. divisioona |
1467 | 57 | 58 % |
| 251 | Ville Virtanen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1463 | 33 | 33 % |
| 252 | Lassi Hujanen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1463 | 96 | 50 % |
| 253 | Vesa Heiskanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1462 | 53 | 55 % |
| 254 | Felix Timgren
Habby Bull · 2. divisioona |
~1462 | 10 | 40 % |
| 255 | Pertti Vigren
Semafori · 3. divisioona |
1461 | 121 | 45 % |
| 256 | Nina Pekkarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1460 | 106 | 53 % |
| 257 | Antti Nummelin
Pub Jaska · 3. divisioona |
1460 | 122 | 43 % |
| 258 | Samuli Malka
O'bass · 3. divisioona |
1459 | 41 | 61 % |
| 259 | Ilkka Helajärvi
Korona 1 · 1. divisioona |
1459 | 128 | 39 % |
| 260 | Jere Lehtilä
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1458 | 76 | 53 % |
| 261 | Jaakko Heino
Proffa 2 · 2. divisioona |
1458 | 52 | 42 % |
| 262 | Juho Nieminen
Semafori · 3. divisioona |
~1458 | 23 | 43 % |
| 263 | Tony Launilahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1457 | 113 | 48 % |
| 264 | Riku Mattila
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1457 | 126 | 59 % |
| 265 | Reko Suomi
Höveli 1 · 3. divisioona |
1456 | 134 | 54 % |
| 266 | Joni Laiho
Pub Jaska · 3. divisioona |
1456 | 171 | 44 % |
| 267 | Kimmo Pelkonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1455 | 53 | 38 % |
| 268 | Petri Parkkinen
O'bass · 3. divisioona |
1451 | 43 | 65 % |
| 269 | Ari Lågas
Korona 1 · 1. divisioona |
1450 | 106 | 31 % |
| 270 | Mika Keto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1448 | 93 | 46 % |
| 271 | Joni Juurinen
OMG! · 1. divisioona |
~1448 | 13 | 31 % |
| 272 | Jyri Nurmi
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1446 | 171 | 54 % |
| 273 | Joona Ståhlstöm
Korona 2 · 2. divisioona |
1446 | 46 | 33 % |
| 274 | Niko Hörkkö
Poimari · 2. divisioona |
1446 | 56 | 38 % |
| 275 | Ralf Brass
Satama 1 · 1. divisioona |
1443 | 163 | 37 % |
| 276 | Jesper Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1443 | 28 | 18 % |
| 277 | Niilo Kesälä
Talli · 1. divisioona |
1441 | 56 | 50 % |
| 278 | Daniel Stenlund
Pocket X · 1. divisioona |
1437 | 47 | 45 % |
| 279 | Joonas Grönberg
Semafori · 3. divisioona |
1437 | 155 | 41 % |
| 280 | Juha Linkinen
Piilo · 5. divisioona |
1435 | 71 | 59 % |
| 281 | Ninni Heikkilä
Satama 2 · 4. divisioona |
1432 | 29 | 45 % |
| 282 | Jari Saarinen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1432 | 92 | 38 % |
| 283 | Jeremi Karhu
Korona 2 · 2. divisioona |
~1431 | 1 | 0 % |
| 284 | Henri "Möyne" Vesterinen
Habby Bull · 2. divisioona |
1430 | 73 | 34 % |
| 285 | Nääki Nieminen
Basso 4 · 4. divisioona |
1429 | 42 | 62 % |
| 286 | Ahti Sinisalo
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1429 | 96 | 50 % |
| 287 | Heikki Vihervirta
Eku · 5. divisioona |
1428 | 116 | 43 % |
| 288 | Lake Heinonen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1428 | 3 | 100 % |
| 289 | Teemu Pursiainen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1428 | 103 | 36 % |
| 290 | Eero Junnila
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1425 | 130 | 25 % |
| 291 | Jussi Nohkola
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1424 | 107 | 47 % |
| 292 | Mika Miikkulainen
Pulina · 4. divisioona |
1424 | 52 | 54 % |
| 293 | Jonne Rinne
Höveli 2 · 5. divisioona |
1419 | 81 | 51 % |
| 294 | Mikko Jaakola
Proffa 2 · 2. divisioona |
1419 | 29 | 41 % |
| 295 | Pasi Suominen
Poimari · 2. divisioona |
1418 | 51 | 45 % |
| 296 | Jari Saari
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1418 | 166 | 49 % |
| 297 | Sehmus Örs
Pirates · 5. divisioona |
1417 | 59 | 51 % |
| 298 | Jarkko Joensuu
Talli · 1. divisioona |
~1416 | 24 | 42 % |
| 299 | Kimmo Paldanius
O'bass · 3. divisioona |
1414 | 74 | 45 % |
| 300 | Robert Isaksson
Proffa 2 · 2. divisioona |
~1413 | 13 | 46 % |
| 301 | Jussi Mäkinen
Raision Keilis · 3. divisioona |
~1413 | 21 | 38 % |
| 302 | Markus Huhtala
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1412 | 12 | 58 % |
| 303 | Lauri Salmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1412 | 103 | 43 % |
| 304 | Jouni Lassander
Satama 2 · 4. divisioona |
~1412 | 4 | 50 % |
| 305 | Lauri "Lape" Koski
Pirates · 5. divisioona |
1412 | 47 | 53 % |
| 306 | Mikko Kalliomäki
O'bass · 3. divisioona |
1412 | 47 | 47 % |
| 307 | Tommi Peltonen
Semafori · 3. divisioona |
1410 | 123 | 38 % |
| 308 | Marianne Rusi
Pirate V · 1. divisioona |
1410 | 53 | 23 % |
| 309 | Ville Hiltunen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1409 | 82 | 37 % |
| 310 | Teemu Tuparinne
Jams · 3. divisioona |
1409 | 80 | 44 % |
| 311 | Jukka Liukkonen
Höveli 1 · 3. divisioona |
~1407 | 1 | 100 % |
| 312 | Antti "Putte" Numminen
Poimari · 2. divisioona |
1406 | 28 | 54 % |
| 313 | Jani Heikkilä
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1405 | 59 | 47 % |
| 314 | Jouni Ruotsi
Semafori · 3. divisioona |
1405 | 60 | 43 % |
| 315 | Kimmo Passoja
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1405 | 33 | 33 % |
| 316 | Jaakko Numminen
OMG! · 1. divisioona |
1404 | 60 | 30 % |
| 317 | Mika Hiekkamäki
Eku · 5. divisioona |
1404 | 69 | 42 % |
| 318 | Teemu Loponen
Jams · 3. divisioona |
1402 | 53 | 47 % |
| 319 | Kalle Lahtinen
Pulina · 4. divisioona |
~1402 | 6 | 50 % |
| 320 | Toni Koski
Höveli 1 · 3. divisioona |
1401 | 59 | 53 % |
| 321 | Tuomo "Tumpu" Lehto
Jams · 3. divisioona |
~1400 | 13 | 31 % |
| 322 | Ola Pohjola
Flex Pub · 5. divisioona |
~1399 | 3 | 100 % |
| 323 | Kimmo Jaakkola
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1399 | 82 | 35 % |
| 324 | Nuutti Uusitalo
Pocket X · 1. divisioona |
1398 | 49 | 33 % |
| 325 | Atte Weppling
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
~1396 | 3 | 100 % |
| 326 | Tuomas Manninen
Basso 4 · 4. divisioona |
1395 | 78 | 44 % |
| 327 | Mikko Andersson
Cotton 1 · 2. divisioona |
1395 | 127 | 43 % |
| 328 | Mikko Saukkio
OMG! · 1. divisioona |
1394 | 35 | 34 % |
| 329 | Janne Kivimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1394 | 34 | 32 % |
| 330 | Tapio Rivasto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1394 | 69 | 51 % |
| 331 | William Karlsson
Parakorona · 5. divisioona |
1394 | 146 | 51 % |
| 332 | Jarmo Katajamäki
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1393 | 3 | 100 % |
| 333 | Fransic Jay de Leon
Cotton 1 · 2. divisioona |
~1393 | 4 | 50 % |
| 334 | Kristian Roth
Proffa 2 · 2. divisioona |
~1393 | 22 | 36 % |
| 335 | Sami Röntynen
Empty Pockets · 2. divisioona |
~1393 | 5 | 0 % |
| 336 | Olli Manninen
Basso 4 · 4. divisioona |
~1392 | 3 | 67 % |
| 337 | Juha Vuorenpää
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1392 | 146 | 29 % |
| 338 | Mudi Al-Dulaimi
Empty Pockets · 2. divisioona |
~1389 | 22 | 36 % |
| 339 | Ari Laakso
Eku · 5. divisioona |
~1388 | 22 | 41 % |
| 340 | Lauri Randell
Pulina · 4. divisioona |
1387 | 51 | 51 % |
| 341 | Mikko Kaarmela
Satama 1 · 1. divisioona |
1385 | 78 | 33 % |
| 342 | Joni Rautajoki
Korona 1 · 1. divisioona |
1385 | 36 | 25 % |
| 343 | Miska Kivimäki
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1384 | 54 | 46 % |
| 344 | Niko Fromholdt
Basso 4 · 4. divisioona |
1384 | 28 | 54 % |
| 345 | Niko Marjunen
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1383 | 4 | 100 % |
| 346 | Jari Piira
Basso 4 · 4. divisioona |
~1382 | 1 | 100 % |
| 347 | Kapa Linden
Pub Jaska · 3. divisioona |
~1380 | 14 | 50 % |
| 348 | Ville Kalasniemi
Talli · 1. divisioona |
1380 | 46 | 39 % |
| 349 | Jari Salonen
Pirates · 5. divisioona |
~1379 | 2 | 100 % |
| 350 | Matti Stenholm
Semafori · 3. divisioona |
1378 | 30 | 43 % |
| 351 | Joni Peippo
Poimari · 2. divisioona |
1377 | 44 | 39 % |
| 352 | Kristian Ahonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
~1377 | 9 | 44 % |
| 353 | Toni Nurmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1376 | 111 | 30 % |
| 354 | Mikko Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1374 | 30 | 27 % |
| 355 | Markus Kallio
Piilo · 5. divisioona |
1372 | 56 | 45 % |
| 356 | Ari "Arska" Tiistola
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1370 | 31 | 42 % |
| 357 | Ere Ervasti
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1370 | 44 | 48 % |
| 358 | Mika Lauri
Cotton 1 · 2. divisioona |
1368 | 95 | 36 % |
| 359 | Oula Tuomi
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1368 | 29 | 55 % |
| 360 | Markku Taurula
Eku · 5. divisioona |
1365 | 105 | 40 % |
| 361 | Sauli Rautsala
Cotton 1 · 2. divisioona |
~1365 | 13 | 38 % |
| 362 | Kari Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1364 | 62 | 37 % |
| 363 | Markus Andersson
Piilo · 5. divisioona |
1363 | 154 | 45 % |
| 364 | Cim Sundin
Pulina · 4. divisioona |
1363 | 42 | 55 % |
| 365 | Veikka Lundelin
Basso 4 · 4. divisioona |
1361 | 30 | 47 % |
| 366 | Nico "Hauttis" Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1361 | 56 | 43 % |
| 367 | Olli Enqvist
Piilo · 5. divisioona |
1360 | 39 | 56 % |
| 368 | Janne Rusi
Basso 4 · 4. divisioona |
~1359 | 6 | 17 % |
| 369 | Janne Ruohonen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1358 | 91 | 44 % |
| 370 | Valtteri Kulmala
Raision Keilis · 3. divisioona |
1357 | 38 | 29 % |
| 371 | Mikael Karjalainen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1356 | 42 | 33 % |
| 372 | Mika Lehtimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1356 | 85 | 31 % |
| 373 | Karoliina Taipale
Pocket X · 1. divisioona |
1354 | 46 | 30 % |
| 374 | Elias Vahala
Empty Pockets · 2. divisioona |
~1353 | 20 | 45 % |
| 375 | Robert Nuberg
Galaxie 3 · 4. divisioona |
~1353 | 1 | 0 % |
| 376 | Juuso Kuopila
Talli · 1. divisioona |
1353 | 54 | 33 % |
| 377 | Jami Hurme
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1352 | 37 | 46 % |
| 378 | Riku Muuriaisniemi
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
~1351 | 20 | 35 % |
| 379 | Teemu Ämmälä
Höveli 2 · 5. divisioona |
1351 | 125 | 41 % |
| 380 | Mika Väihkönen
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1351 | 9 | 44 % |
| 381 | Petri Laurila
Cotton 1 · 2. divisioona |
~1349 | 13 | 23 % |
| 382 | Jan Rantanen
Parakorona · 5. divisioona |
1349 | 75 | 35 % |
| 383 | Jari Kraft
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1348 | 40 | 32 % |
| 384 | Juha Hautakorpi
Pub Jaska · 3. divisioona |
1348 | 100 | 39 % |
| 385 | Markus Löf
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
1346 | 60 | 42 % |
| 386 | Jani "Kantsa" Kallio
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1344 | 28 | 39 % |
| 387 | Kim Lindstedt
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1341 | 37 | 49 % |
| 388 | Happy Virtanen
Jams · 3. divisioona |
~1341 | 9 | 33 % |
| 389 | Anton J Laine
Korona 2 · 2. divisioona |
~1340 | 1 | 0 % |
| 390 | Petteri Lax
Piilo · 5. divisioona |
~1340 | 2 | 100 % |
| 391 | Kasper Suominen
Parakorona · 5. divisioona |
1340 | 35 | 51 % |
| 392 | Pasi Höök
Höveli 1 · 3. divisioona |
1340 | 62 | 44 % |
| 393 | Sami Kivimäki
Satama 2 · 4. divisioona |
~1339 | 9 | 33 % |
| 394 | Jaakko Laine
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
~1338 | 18 | 33 % |
| 395 | Kai Alanko
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1336 | 2 | 100 % |
| 396 | Harto Saarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
~1336 | 11 | 27 % |
| 397 | Joffe Nylund
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1335 | 35 | 51 % |
| 398 | Tomi Iivonen
Piilo · 5. divisioona |
~1335 | 1 | 100 % |
| 399 | Mikko Heikniemi
Cotton 1 · 2. divisioona |
~1332 | 2 | 0 % |
| 400 | Petteri Viitanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1330 | 75 | 41 % |
| 401 | Jari Sipilä
Satama 2 · 4. divisioona |
~1330 | 3 | 33 % |
| 402 | Jenna Lehto
Raision Keilis · 3. divisioona |
1329 | 26 | 27 % |
| 403 | Timo Moberg
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1328 | 2 | 100 % |
| 404 | Mika P. Natri
Flex Pub · 5. divisioona |
~1327 | 2 | 100 % |
| 405 | Silvo Lehto
Höveli 1 · 3. divisioona |
1325 | 37 | 30 % |
| 406 | Kalle Karhunen
Semafori · 3. divisioona |
~1321 | 21 | 29 % |
| 407 | Roope Hietarinta
Eku · 5. divisioona |
~1321 | 22 | 23 % |
| 408 | Joni Suominen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1320 | 1 | 100 % |
| 409 | Jarmo Nieminen
Flex Pub · 5. divisioona |
1316 | 79 | 43 % |
| 410 | Riku Laine
Basso 4 · 4. divisioona |
1314 | 34 | 32 % |
| 411 | Tero Lindroos
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1313 | 13 | 46 % |
| 412 | Tuomas Karmisto
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1311 | 57 | 32 % |
| 413 | Kert Mäesoo
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1309 | 2 | 50 % |
| 414 | Jere Gröndahl
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1307 | 35 | 43 % |
| 415 | Teemu Passoja
Proffa 2 · 2. divisioona |
1306 | 27 | 26 % |
| 416 | Henry Mäkilä
Pulina · 4. divisioona |
~1306 | 22 | 41 % |
| 417 | Sami Ek
Satama 2 · 4. divisioona |
1306 | 37 | 14 % |
| 418 | Eero Kanerva
Raision Keilis · 3. divisioona |
~1305 | 8 | 12 % |
| 419 | Tommi Eräpuro
Eku · 5. divisioona |
1305 | 64 | 36 % |
| 420 | Kimmo Keskikastari
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1304 | 6 | 50 % |
| 421 | Janne Valsta
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1303 | 30 | 37 % |
| 422 | Kari Liikanen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
~1303 | 1 | 0 % |
| 423 | Kim Laakso
Habby Bull · 2. divisioona |
~1302 | 19 | 16 % |
| 424 | Markku Ali-Keskikylä
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
~1301 | 2 | 0 % |
| 425 | Miia Keto
Pirates · 5. divisioona |
1300 | 35 | 54 % |
| 426 | Niklas Sahlström
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1300 | 5 | 60 % |
| 427 | Santtu Kiviniemi
Pulina · 4. divisioona |
~1299 | 14 | 21 % |
| 428 | Sami Gyalog
Satama 2 · 4. divisioona |
1298 | 41 | 32 % |
| 429 | Jukka Virtanen
Jams · 3. divisioona |
1295 | 36 | 25 % |
| 430 | Tomi Pyhäranta
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1293 | 16 | 38 % |
| 431 | Jesse Laine
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1290 | 4 | 75 % |
| 432 | Juha Jokinen
Korona 2 · 2. divisioona |
1290 | 42 | 26 % |
| 433 | Miikka Miki Salonen
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
~1288 | 3 | 33 % |
| 434 | Rabi Rantanen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1288 | 77 | 43 % |
| 435 | Jouko Laakso
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
~1287 | 5 | 40 % |
| 436 | Olli Kyynäräinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1287 | 75 | 35 % |
| 437 | Sami Fagerholm
Piilo · 5. divisioona |
~1286 | 3 | 33 % |
| 438 | Joni Lunko
Parakorona · 5. divisioona |
1284 | 26 | 19 % |
| 439 | Susanne Raikaa
Jams · 3. divisioona |
~1284 | 3 | 0 % |
| 440 | Jesper Häyrinen
Pirates · 5. divisioona |
1283 | 46 | 43 % |
| 441 | Petri Aaltonen
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1283 | 6 | 50 % |
| 442 | Mikko Laukkanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
~1281 | 19 | 42 % |
| 443 | Janne Kanerva
Raision Keilis · 3. divisioona |
~1281 | 14 | 14 % |
| 444 | Mikko Säteri
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1279 | 34 | 32 % |
| 445 | Eveliina Helle
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1279 | 2 | 50 % |
| 446 | Merike "Meppis" Sorsa
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1277 | 93 | 27 % |
| 447 | Mika "Lepa" Lehtinen
Pirates · 5. divisioona |
1275 | 59 | 37 % |
| 448 | Shane White
Galaxie 3 · 4. divisioona |
~1274 | 3 | 33 % |
| 449 | Jesse Virtanen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1274 | 2 | 50 % |
| 450 | Timo Koivisto
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
~1272 | 2 | 0 % |
| 451 | Mikko Larjama
Piilo · 5. divisioona |
~1272 | 2 | 50 % |
| 452 | Jyri Laakso
Pub Jaska · 3. divisioona |
1268 | 105 | 29 % |
| 453 | Markus Suomela
Piilo · 5. divisioona |
~1268 | 8 | 38 % |
| 454 | Jussi Kulonen
Satama 2 · 4. divisioona |
~1263 | 5 | 20 % |
| 455 | Jukka Hartikainen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1262 | 5 | 20 % |
| 456 | Perttu Olenius
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1261 | 14 | 50 % |
| 457 | Memma Tarvainen
Parakorona · 5. divisioona |
1260 | 50 | 40 % |
| 458 | Milla Aaltonen
O'bass · 3. divisioona |
1259 | 31 | 42 % |
| 459 | Vesa Lahtinen
Pulina · 4. divisioona |
1259 | 47 | 34 % |
| 460 | Ari Jaakkola
Höveli 2 · 5. divisioona |
1258 | 26 | 38 % |
| 461 | Samu Saakeli
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
~1257 | 1 | 0 % |
| 462 | Jani Engblom
Höveli 2 · 5. divisioona |
1249 | 64 | 44 % |
| 463 | Timo Ahokari
Pub Heppari · 5. divisioona |
1247 | 137 | 38 % |
| 464 | Jesse "Yousuffbolt" Tuomola
Flex Pub · 5. divisioona |
~1247 | 5 | 40 % |
| 465 | Sami Niemelä
Piilo · 5. divisioona |
~1244 | 1 | 0 % |
| 466 | Niko Salonen
Flex Pub · 5. divisioona |
~1243 | 2 | 0 % |
| 467 | Miia Lausmäki
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1241 | 75 | 35 % |
| 468 | Toni Laine
Satama 2 · 4. divisioona |
~1241 | 3 | 0 % |
| 469 | Hannu Roos
Parakorona · 5. divisioona |
1241 | 37 | 49 % |
| 470 | Aleksi Litja
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1240 | 2 | 50 % |
| 471 | Oiva Nyman
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1240 | 125 | 34 % |
| 472 | Pekka Kiviniitty
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1240 | 1 | 0 % |
| 473 | Susanna Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1239 | 37 | 32 % |
| 474 | Juha Thamsen
Pulina · 4. divisioona |
1237 | 48 | 40 % |
| 475 | Sofia Fagerholm
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1236 | 37 | 54 % |
| 476 | Kalle Viljanen
Flex Pub · 5. divisioona |
~1233 | 13 | 31 % |
| 477 | Matti Häkkänen
Eku · 5. divisioona |
1231 | 105 | 28 % |
| 478 | Ville Koskinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1231 | 36 | 33 % |
| 479 | Eero Mikkonen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1229 | 36 | 44 % |
| 480 | Miro Hepola
Eku · 5. divisioona |
1229 | 38 | 24 % |
| 481 | Kari Päiviö
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1228 | 1 | 0 % |
| 482 | Mikko Pitkänen
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1227 | 18 | 50 % |
| 483 | Krista Tolvanen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1221 | 5 | 60 % |
| 484 | Jani Turkki
Pirates · 5. divisioona |
~1219 | 12 | 33 % |
| 485 | Mika Laine
Flex Pub · 5. divisioona |
~1218 | 18 | 50 % |
| 486 | Antti Pietola
Pulina · 4. divisioona |
1216 | 27 | 22 % |
| 487 | Julia Rautsala
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1214 | 45 | 18 % |
| 488 | Aapo Sukava
Parakorona · 5. divisioona |
1209 | 43 | 30 % |
| 489 | Kari Kuttila
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1208 | 80 | 32 % |
| 490 | Pauli Huttunen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1208 | 1 | 0 % |
| 491 | Reino Oikelmus
Pub Heppari · 5. divisioona |
1207 | 67 | 34 % |
| 492 | Titta Halonen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1207 | 44 | 34 % |
| 493 | Teppo Laine
Satama 2 · 4. divisioona |
1206 | 25 | 12 % |
| 494 | Ari Markkanen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1204 | 2 | 0 % |
| 495 | Anna Saukkoriipi
Raision Keilis · 3. divisioona |
~1204 | 12 | 8 % |
| 496 | Mervi Päiviö
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1204 | 1 | 0 % |
| 497 | Alex Sjöberg
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1202 | 16 | 25 % |
| 498 | Juha Hakale
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1202 | 3 | 33 % |
| 499 | Jan-åke antson
Parakorona · 5. divisioona |
~1194 | 2 | 0 % |
| 500 | Samu Lahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1193 | 36 | 22 % |
| 501 | Tatu Leskinen
Höveli 1 · 3. divisioona |
~1188 | 8 | 25 % |
| 502 | Frans Päiviö
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1187 | 2 | 0 % |
| 503 | Sami Peltoniemi
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1184 | 19 | 21 % |
| 504 | Petri Lähde
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1182 | 3 | 0 % |
| 505 | Antti Veijola
Poimari · 2. divisioona |
~1174 | 22 | 27 % |
| 506 | Jari Salakka
Höveli 2 · 5. divisioona |
1171 | 29 | 24 % |
| 507 | Sanna Grönblom
Pub Jaska · 3. divisioona |
~1168 | 13 | 15 % |
| 508 | Anni Vartiainen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
~1159 | 15 | 33 % |
| 509 | Tomi Suominen
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1157 | 17 | 24 % |
| 510 | Kari Päiviö
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1154 | 5 | 0 % |
| 511 | Lotta Myreen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1153 | 30 | 33 % |
| 512 | Jouni Kulonen
Satama 2 · 4. divisioona |
~1143 | 19 | 26 % |
| 513 | Sanna Saarinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1140 | 54 | 17 % |
| 514 | Devor Vonti
Pub Heppari · 5. divisioona |
~1128 | 5 | 20 % |
| 515 | Aki Leimala
Piilo · 5. divisioona |
~1118 | 3 | 0 % |
| 516 | Juha Salonen
Flex Pub · 5. divisioona |
~1100 | 22 | 27 % |
| 517 | Maarit Vanne
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1098 | 13 | 15 % |
| 518 | Hanna Niemi
Piilo · 5. divisioona |
1079 | 41 | 20 % |
| 519 | Erkki Lotsari
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
~1076 | 22 | 9 % |
| 520 | Katrin Harakka
Pub Heppari · 5. divisioona |
~1068 | 20 | 25 % |
| 521 | Welli Saari
Parakorona · 5. divisioona |
~1062 | 7 | 0 % |
| 522 | Jani Hyyryläinen
Eku · 5. divisioona |
~1060 | 15 | 0 % |
| 523 | Petri Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
~1034 | 15 | 7 % |
| 524 | Kimi Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1031 | 30 | 23 % |
| 525 | Matthias Juan Meyn
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
~1031 | 16 | 12 % |
| 526 | Amanda Kauppila
Parakorona · 5. divisioona |
~974 | 21 | 14 % |
| 527 | Tuire Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
930 | 56 | 12 % |
| 528 | Joni Lehtonen
Pub Heppari · 5. divisioona |
902 | 78 | 8 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29