Ranking
Sarjat kauden 2026 mukaan (pelaajan viimeisin joukkue). Luokitus on koko uran ajalta (myös arkiston kaudet 2013–21). Listalla pelaajat, jotka ovat pelanneet kaudella 2022 tai myöhemmin.
| # | Pelaaja | Luokitus | Pelit | Voitto-% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kim Laaksonen
Pocket 1 |
2110 | 45 | 93 % |
| 2 | Jonas Masalin
Poimari |
2052 | 44 | 93 % |
| 3 | Sami Jokinen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
2024 | 161 | 85 % |
| 4 | Johannes Kauhanen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1999 | 143 | 83 % |
| 5 | Aku Nordblom
Galaxie 13 |
1988 | 60 | 78 % |
| 6 | Sami Aaltonen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1956 | 80 | 78 % |
| 7 | Jouko Hiltunen
Flex |
1939 | 108 | 76 % |
| 8 | Mikael Haapaniemi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
~1936 | 21 | 81 % |
| 9 | Kai Keihola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1930 | 158 | 79 % |
| 10 | Kari Johansson
Galaxie 1 |
1918 | 140 | 78 % |
| 11 | Jussi Haapasaari
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1916 | 242 | 69 % |
| 12 | Hannu Pekkanen
Härkä 2 |
1907 | 116 | 75 % |
| 13 | Mathias Willstedt
Par Rocks · Mestaruussarja |
1890 | 185 | 69 % |
| 14 | Nuno Francisco
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1879 | 197 | 69 % |
| 15 | Petri "Tami" Tamminen
Härkä 2 |
1878 | 72 | 64 % |
| 16 | Kristian Mahnala
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1877 | 227 | 75 % |
| 17 | Atte Paloniemi
Talli · 1. divisioona |
1876 | 145 | 79 % |
| 18 | Jimmy Wikman
Iloinen Härkä |
~1875 | 23 | 70 % |
| 19 | Olli-Pekka Virho
Korona 1 |
~1861 | 22 | 77 % |
| 20 | Jouni Tähti
Korona 1 |
1858 | 99 | 81 % |
| 21 | Pertti Muurainen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1855 | 68 | 69 % |
| 22 | Tommi Laine
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1854 | 223 | 63 % |
| 23 | Juho-Antti Uusipere
Proffa · Mestaruussarja |
1850 | 153 | 69 % |
| 24 | Martin Langford
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1847 | 158 | 64 % |
| 25 | Tomi Kangas
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1846 | 139 | 66 % |
| 26 | Aki Mundolin
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1845 | 251 | 70 % |
| 27 | Mikko Tuomi
Proffa · Mestaruussarja |
1833 | 147 | 63 % |
| 28 | Aleksi Sippola
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1817 | 68 | 69 % |
| 29 | Joona Koivisto
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1816 | 128 | 77 % |
| 30 | Lauri Linden
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1815 | 197 | 71 % |
| 31 | Jari "JT" Tamminen
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1814 | 180 | 58 % |
| 32 | Antti Kuopio
Iloinen Härkä |
1813 | 96 | 76 % |
| 33 | Mikko Korvenala
Par Rocks · Mestaruussarja |
1809 | 51 | 53 % |
| 34 | Samppa Kemppinen
Proffa 2 |
1808 | 70 | 63 % |
| 35 | Iivo Gylden
Satama 1 · 1. divisioona |
1806 | 98 | 63 % |
| 36 | Lassi Heiskanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1805 | 194 | 68 % |
| 37 | Paavo Laihonen
Galaxie 1 |
1797 | 35 | 63 % |
| 38 | Markus Hänninen
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1796 | 90 | 70 % |
| 39 | Ari Sinervo
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1791 | 113 | 65 % |
| 40 | Saku Tuominen
Pub Mänty |
1790 | 108 | 67 % |
| 41 | Torsti Haapio
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1788 | 144 | 72 % |
| 42 | Jesse Laihonen
Proffa · Mestaruussarja |
1783 | 218 | 63 % |
| 43 | Henri "Pötkö" Väisänen
Galaxie 13 |
1780 | 69 | 78 % |
| 44 | Arto Henriksson
Proffa · Mestaruussarja |
1775 | 181 | 60 % |
| 45 | Sami Ollila
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1775 | 126 | 65 % |
| 46 | Minh Su Tran
Basson pelimiehet |
1766 | 98 | 59 % |
| 47 | Ernest Legayada
Satama 1 · 1. divisioona |
1758 | 49 | 71 % |
| 48 | Tuomas Lindberg
Pirate V · 1. divisioona |
1753 | 153 | 60 % |
| 49 | Jaakko Ruohisto
Aura III · 2. divisioona |
1745 | 86 | 66 % |
| 50 | Tony Silvan
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1745 | 100 | 53 % |
| 51 | Esa Juvala
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1745 | 186 | 68 % |
| 52 | Santtu Penttilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1740 | 175 | 59 % |
| 53 | Tuomas Timisjärvi
Aura III · 2. divisioona |
1739 | 139 | 66 % |
| 54 | Sammy Järnström
Proffa |
1738 | 44 | 68 % |
| 55 | Jesse Mattila
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1738 | 141 | 54 % |
| 56 | Jukka Limo
Proffa · Mestaruussarja |
1733 | 105 | 46 % |
| 57 | Jr Leija
Iloinen Härkä |
~1731 | 5 | 40 % |
| 58 | Joonas Lallo
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1728 | 135 | 49 % |
| 59 | Jesper Jakobsson
Par Rocks · Mestaruussarja |
1725 | 149 | 57 % |
| 60 | Timo Leiniö
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1723 | 229 | 59 % |
| 61 | Vesa Sjöblom
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1723 | 101 | 65 % |
| 62 | Ville Rinkinen
Pocket X · 1. divisioona |
1720 | 82 | 54 % |
| 63 | Vesa Nieminen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1720 | 68 | 57 % |
| 64 | Niklas Hörkkö
Satama 1 · 1. divisioona |
1720 | 114 | 65 % |
| 65 | Arttu Wahlström
Talli · 1. divisioona |
1720 | 88 | 69 % |
| 66 | Petri Lempinen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1719 | 192 | 68 % |
| 67 | Tien "Honkki" Hoang Lam
Basso 3 · Mestaruussarja |
1717 | 179 | 59 % |
| 68 | Jens Eriksson
Par Rocks |
1716 | 78 | 55 % |
| 69 | Marko Linke
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1715 | 65 | 74 % |
| 70 | Pasi Mettälä
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1714 | 115 | 58 % |
| 71 | Petteri Räty
Habby Bull · 2. divisioona |
1714 | 75 | 61 % |
| 72 | Tien "Hani" Hoan Lam
Basso 3 |
1714 | 164 | 58 % |
| 73 | Janne Valtonen
Pocket 1 |
1713 | 128 | 62 % |
| 74 | Teemu Levonen
Pirate V · 1. divisioona |
1713 | 148 | 62 % |
| 75 | Jani Korhonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1712 | 82 | 67 % |
| 76 | Xhavit Matoshi
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1710 | 65 | 46 % |
| 77 | Janne Wiss
Korona 1 |
1709 | 53 | 57 % |
| 78 | Lauri Raittio
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
~1708 | 4 | 50 % |
| 79 | Juho Kelhu
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1707 | 176 | 59 % |
| 80 | Rasmus Kordelin
Pocket X |
1707 | 103 | 50 % |
| 81 | Jami Müller
Proffa · Mestaruussarja |
1705 | 87 | 48 % |
| 82 | Tomi Salminen
Talli |
1705 | 81 | 56 % |
| 83 | Henrik Holmroos
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1704 | 137 | 50 % |
| 84 | Johan Sjödahl
Par Rocks · Mestaruussarja |
1704 | 166 | 56 % |
| 85 | Ville Lintula
Pocket 1 · Mestaruussarja |
1702 | 80 | 55 % |
| 86 | Jesse Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1702 | 212 | 61 % |
| 87 | Jarno Suhonen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1701 | 157 | 65 % |
| 88 | Markus Ylitalo
Satama 1 · 1. divisioona |
1699 | 116 | 62 % |
| 89 | Jussi Salovaara
Pirate V · 1. divisioona |
1697 | 222 | 53 % |
| 90 | Jesse Huhtanen
Pirate V · 1. divisioona |
1697 | 162 | 51 % |
| 91 | Jesse Laine
Empty Pockets |
1693 | 95 | 59 % |
| 92 | Bryan Dela Cruz
Pocket 1 · Mestaruussarja |
~1692 | 17 | 59 % |
| 93 | Toni Hannula
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1692 | 135 | 58 % |
| 94 | Mika "Mäxä" Mäkilä
Talli · 1. divisioona |
1690 | 197 | 56 % |
| 95 | Miikkael "Miksu" Söderlund
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1688 | 199 | 65 % |
| 96 | Jussi Laaksonen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1687 | 118 | 75 % |
| 97 | Henri Tähtinen
OMG! · 1. divisioona |
1685 | 178 | 57 % |
| 98 | J S
Korona 1 |
~1682 | 1 | 100 % |
| 99 | Petteri Forsström
Proffa · Mestaruussarja |
1681 | 119 | 52 % |
| 100 | Heikki "Hopo" Mäkinen
PocketPapat |
1681 | 52 | 71 % |
| 101 | Sami Hovi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1680 | 63 | 73 % |
| 102 | Markku "Tonni" Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1678 | 158 | 59 % |
| 103 | Henri Toivonen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
1677 | 100 | 62 % |
| 104 | Rami Nurmi
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1677 | 149 | 66 % |
| 105 | Miika Merta
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1673 | 92 | 50 % |
| 106 | Mika Lavi
Fox 1 |
1672 | 161 | 63 % |
| 107 | Jarkko Kylander
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1670 | 89 | 53 % |
| 108 | Ville Aholainen
Flex Pub · 5. divisioona |
1670 | 179 | 52 % |
| 109 | Roope Arlen
Bar Koivu |
~1668 | 2 | 50 % |
| 110 | Jouni Niemelä
Flex |
1666 | 114 | 48 % |
| 111 | Joni Aaltonen
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1666 | 214 | 53 % |
| 112 | Antti Välilä
OMG! · 1. divisioona |
1666 | 75 | 61 % |
| 113 | Paavo Vaari
Raision Keilis · 3. divisioona |
1665 | 237 | 62 % |
| 114 | Roni Ruohonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1664 | 122 | 72 % |
| 115 | Andreas Lindström
Par Rocks |
1663 | 29 | 45 % |
| 116 | Ilir Durmishaj
Viskibassot |
1662 | 96 | 57 % |
| 117 | Niko Virta
Iloinen Härkä |
1662 | 49 | 55 % |
| 118 | Tero Loimovuori
Pocket X · 1. divisioona |
1661 | 99 | 66 % |
| 119 | Mikko Nousiainen
Korona 1 · 1. divisioona |
1660 | 218 | 59 % |
| 120 | Roni Silvennoinen
Proffa · Mestaruussarja |
1660 | 95 | 46 % |
| 121 | Janne Järvelä
Flex Pub · 5. divisioona |
1660 | 141 | 50 % |
| 122 | Antti Koivula
Bar Koivu |
1659 | 66 | 65 % |
| 123 | Veli-Pekka Heinonen
Pocket 1 |
1659 | 76 | 53 % |
| 124 | Oskari Päiviö
Galaxie 1 |
1658 | 65 | 46 % |
| 125 | Esa Oksa
Korona 1 · 1. divisioona |
1658 | 79 | 54 % |
| 126 | Boris Parkkunen
Poimari · 2. divisioona |
1657 | 162 | 63 % |
| 127 | Antti Toivonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1656 | 101 | 56 % |
| 128 | Alzendi "Aziz" Abdulaziz
Pirates |
1655 | 68 | 72 % |
| 129 | Marko Parkkola
Aura III · 2. divisioona |
1654 | 41 | 66 % |
| 130 | Erkka Kettunen
Raision Keilis · 3. divisioona |
1654 | 120 | 60 % |
| 131 | Kristian Aaltonen
Par Rocks 2 |
1653 | 82 | 60 % |
| 132 | Sami Laaksonen
Habby Bull |
1652 | 97 | 56 % |
| 133 | Joni Louhela
Satama 1 · 1. divisioona |
1651 | 55 | 56 % |
| 134 | Hayder AL-Sammarraie
Pocket X |
~1650 | 12 | 58 % |
| 135 | Robin Aaltonen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1648 | 137 | 62 % |
| 136 | Hannu Moilanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1648 | 126 | 60 % |
| 137 | Jere Peltonen
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1648 | 65 | 42 % |
| 138 | Sebastian Jokinen
Iloinen Härkä · Mestaruussarja |
~1646 | 12 | 50 % |
| 139 | Marko Nurmi
Fox 2 |
1645 | 181 | 69 % |
| 140 | Kimmo Lamminen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1644 | 46 | 83 % |
| 141 | Jarno Heikkilä
Satama 1 |
1644 | 78 | 62 % |
| 142 | Mikko Jokinen
Poimari · 2. divisioona |
1642 | 205 | 52 % |
| 143 | Jussi Rautiainen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
~1642 | 3 | 100 % |
| 144 | Jonne Vilja
Empty Pockets · 2. divisioona |
1638 | 166 | 61 % |
| 145 | Denis Kazistov
Phoenix |
1636 | 39 | 82 % |
| 146 | Nico Vuorinen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1634 | 135 | 64 % |
| 147 | Tuomas Salonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1634 | 79 | 63 % |
| 148 | Tom Rantanen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1634 | 156 | 62 % |
| 149 | Juho Sipilä
Jams · 3. divisioona |
1633 | 43 | 67 % |
| 150 | Eetu Fromholdt
Pirate V · 1. divisioona |
1633 | 158 | 48 % |
| 151 | Jari Palonen
Pub Jaska · 3. divisioona |
1631 | 58 | 53 % |
| 152 | Johannes Heinävaara
Aura III · 2. divisioona |
1630 | 146 | 56 % |
| 153 | Risto Kankaanpää
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1630 | 181 | 48 % |
| 154 | Tomi Hämälainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1629 | 136 | 58 % |
| 155 | Jari "Peku" Viljanen
Jams · 3. divisioona |
1629 | 141 | 62 % |
| 156 | Miika Koivikko
Korona 1 · 1. divisioona |
1627 | 195 | 61 % |
| 157 | Jussi Laakso
Pirate V |
1626 | 110 | 64 % |
| 158 | Mikael Granholm
Raision Keilis · 3. divisioona |
1626 | 183 | 55 % |
| 159 | Jani Toivanen
Korona 1 |
1621 | 25 | 52 % |
| 160 | Jesse Saajala
OMG! · 1. divisioona |
1620 | 85 | 54 % |
| 161 | Marko Palmula
Pulina · 4. divisioona |
1619 | 33 | 82 % |
| 162 | Mikko Nissilä
O'bass · 3. divisioona |
1619 | 197 | 58 % |
| 163 | Tommi Hautanen
Aura III · 2. divisioona |
~1619 | 10 | 70 % |
| 164 | Manu Randell
Raision Keilis · 3. divisioona |
1618 | 138 | 52 % |
| 165 | Mikko Nieminen
Bar Koivu |
1618 | 88 | 58 % |
| 166 | Jani Suokas
Taimon Krouvi |
1617 | 46 | 52 % |
| 167 | Toni Johansson
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1617 | 38 | 34 % |
| 168 | Toni Finnholm
Cotton 1 · 2. divisioona |
1616 | 148 | 67 % |
| 169 | Kalle Uro
Semafori · 3. divisioona |
1616 | 76 | 68 % |
| 170 | Niko Mäki
Proffa · Mestaruussarja |
1615 | 100 | 50 % |
| 171 | Toni Ahlvik
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1613 | 95 | 53 % |
| 172 | Niko Manner
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1612 | 14 | 71 % |
| 173 | Miika Laukkanen
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1612 | 54 | 50 % |
| 174 | Tapio Kuusela
Galaxie 1 |
1612 | 42 | 38 % |
| 175 | Mikko Sinisalo
Proffa 2 · 2. divisioona |
1612 | 121 | 62 % |
| 176 | Jari Kakko
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1611 | 142 | 62 % |
| 177 | Olli-Pekka Lehtinen
Pocket 1 |
1611 | 98 | 47 % |
| 178 | Janne Mickelsson
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1608 | 115 | 57 % |
| 179 | Sami Vuorisalo
Talli |
1607 | 106 | 57 % |
| 180 | Joni "Pocket" Aaltonen
PocketPapat |
~1606 | 15 | 80 % |
| 181 | Ari Niemelä
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1605 | 191 | 44 % |
| 182 | Roope Vähätalo
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1604 | 43 | 53 % |
| 183 | Marko Kolehmainen
Satama 1 · 1. divisioona |
1603 | 82 | 52 % |
| 184 | Jani Lehtonen
OMG! · 1. divisioona |
1602 | 167 | 54 % |
| 185 | Jaakko Lamminpää
Empty Pockets · 2. divisioona |
1601 | 86 | 55 % |
| 186 | Harry Vihervirta
Pirate V · 1. divisioona |
1601 | 83 | 52 % |
| 187 | Toni Kallio
Korona 2 · 2. divisioona |
1599 | 187 | 58 % |
| 188 | Jimi Lehto
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1599 | 74 | 64 % |
| 189 | Niko Sjölund
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1599 | 69 | 46 % |
| 190 | Matias Harjuhahto
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
~1596 | 2 | 0 % |
| 191 | Marko Viitanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1595 | 45 | 58 % |
| 192 | Teijo Heikkinen
Pub Linnunrata 1 |
1595 | 116 | 67 % |
| 193 | Juha Bergius
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1593 | 132 | 39 % |
| 194 | Ilkka Leija
Taurus Iloinen Härkä |
~1593 | 9 | 67 % |
| 195 | Antton Laine
Habby Bull · 2. divisioona |
1593 | 125 | 57 % |
| 196 | Lauri Vaininen
Pirate V · 1. divisioona |
1592 | 38 | 42 % |
| 197 | Juha Hirvonen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1592 | 91 | 62 % |
| 198 | Jesse Strömberg
Habby Bull · 2. divisioona |
1592 | 62 | 35 % |
| 199 | Juha Jääskeläinen
Poimari |
1590 | 70 | 56 % |
| 200 | Joni Hautamäki
Bar Koivu 3 |
1589 | 148 | 65 % |
| 201 | Kenneth Nyman
Aura III |
1587 | 67 | 60 % |
| 202 | Jakke Manninen
Iloinen Härkä 3 |
~1587 | 9 | 100 % |
| 203 | Henri Huurre
Basso 3 |
1587 | 43 | 56 % |
| 204 | Niko Laakso
Aura III |
~1586 | 15 | 47 % |
| 205 | Henrik Hartikka
Aura III |
1586 | 35 | 71 % |
| 206 | Jani Juutinen
Empty Pockets · 2. divisioona |
1585 | 136 | 57 % |
| 207 | Heikki Vainikka
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1585 | 41 | 39 % |
| 208 | Janne Tolonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1583 | 64 | 52 % |
| 209 | Tero Konstari
Proffa · Mestaruussarja |
1583 | 74 | 36 % |
| 210 | Tero Närvälä
Basso 3 |
1581 | 28 | 71 % |
| 211 | Petri Nummi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1580 | 53 | 64 % |
| 212 | Tony Jaekel
O'bass · 3. divisioona |
1579 | 135 | 63 % |
| 213 | Sami Tähtinen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1579 | 32 | 69 % |
| 214 | Niko Mäkelä
Pocket X · 1. divisioona |
1579 | 50 | 40 % |
| 215 | Jouko Heikkinen
Eku |
1579 | 99 | 60 % |
| 216 | Jarkko Vehviläinen
Semafori |
1578 | 105 | 56 % |
| 217 | Rami Tulonen
Aura III · 2. divisioona |
1578 | 108 | 52 % |
| 218 | Pasi Haaslahti
OMG! · 1. divisioona |
1577 | 156 | 49 % |
| 219 | Toni Ojala
Basso 4 · 4. divisioona |
1577 | 67 | 60 % |
| 220 | Tuomas Rantasalo
Pocket X · 1. divisioona |
1577 | 162 | 48 % |
| 221 | Eetu Oksanen
Poimari · 2. divisioona |
1577 | 54 | 57 % |
| 222 | Markus Kanervo
Talli · 1. divisioona |
1577 | 170 | 48 % |
| 223 | Jarno Heinonen
Talli · 1. divisioona |
1574 | 121 | 53 % |
| 224 | Onni Vaininen
Aura III · 2. divisioona |
1573 | 79 | 48 % |
| 225 | Jan Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1572 | 46 | 43 % |
| 226 | Juuso Randell
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1572 | 103 | 44 % |
| 227 | Aleksi Kojo
Cotton 1 · 2. divisioona |
1571 | 133 | 53 % |
| 228 | Juho Jalo
Basso 3 · Mestaruussarja |
1571 | 105 | 53 % |
| 229 | Elias Kaartosalmi
Poimari · 2. divisioona |
1571 | 84 | 56 % |
| 230 | Petri Lehto
Taurus Iloinen Härkä |
1571 | 104 | 62 % |
| 231 | Marko "Tikko" Hietikko
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1570 | 55 | 55 % |
| 232 | Teemu Vastamäki
Jams |
~1566 | 22 | 64 % |
| 233 | Aleksi Helin
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1565 | 48 | 50 % |
| 234 | Mika Tuominen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1564 | 42 | 76 % |
| 235 | Jerry Lastunen
Taimon Krouvi |
~1563 | 16 | 44 % |
| 236 | Jarek Szymecki
Satama 1 · 1. divisioona |
~1561 | 21 | 52 % |
| 237 | Janne Haltia
Basso 3 |
1561 | 149 | 50 % |
| 238 | Sami Koskivaara
O'bass · 3. divisioona |
1559 | 40 | 75 % |
| 239 | Santeri Alanko
Pirate V · 1. divisioona |
1558 | 100 | 36 % |
| 240 | Jani Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1558 | 47 | 53 % |
| 241 | Teemu Hämäläinen
Pirates |
1556 | 130 | 48 % |
| 242 | Henri Laiho
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1554 | 72 | 74 % |
| 243 | Ilkka Yliportimo
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1552 | 76 | 50 % |
| 244 | Kurt Galuba
Pocket X |
~1551 | 7 | 43 % |
| 245 | Markus Poikonen
Habby Bull |
1551 | 153 | 59 % |
| 246 | Jukka-Pekka Sillanpää
Proffa 2 · 2. divisioona |
1547 | 89 | 56 % |
| 247 | Samuli Siimes
Korona 2 · 2. divisioona |
1547 | 68 | 62 % |
| 248 | Jesse "pappa" Aaltonen
Taimon Krouvi |
1545 | 37 | 35 % |
| 249 | Veli-Matti Ahia
Talli |
1545 | 88 | 59 % |
| 250 | Joni Salovaara
Korona 1 · 1. divisioona |
1544 | 163 | 40 % |
| 251 | Risto "Geeli" Aunio
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
~1543 | 4 | 75 % |
| 252 | Jussi Korhonen
Talli · 1. divisioona |
1542 | 91 | 51 % |
| 253 | Toni Miettinen
Satama 1 · 1. divisioona |
1541 | 140 | 46 % |
| 254 | Riku Hautamäki
Basso 3 · Mestaruussarja |
1541 | 102 | 51 % |
| 255 | Miro Leino
Basso 3 · Mestaruussarja |
1540 | 74 | 53 % |
| 256 | Dennis Hellström
Par Rocks |
1540 | 144 | 36 % |
| 257 | Niklas Elomaa
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1539 | 67 | 64 % |
| 258 | Mika Malmlund
Bar Koivu |
1539 | 82 | 45 % |
| 259 | Marcus Frimodig
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1539 | 52 | 63 % |
| 260 | Juho Toivonen
Habby Bull · 2. divisioona |
1538 | 65 | 43 % |
| 261 | Teemu Hietarinta
Empty Pockets |
1538 | 128 | 52 % |
| 262 | Esa "Essi" Aho
Habby Bull |
1538 | 97 | 43 % |
| 263 | Ilmari Siltala
Pub Mänty |
1538 | 34 | 38 % |
| 264 | Sami Vanne
Raision Keilis · 3. divisioona |
1538 | 99 | 48 % |
| 265 | Arto Sipilä
Basso 3 · Mestaruussarja |
1537 | 63 | 51 % |
| 266 | Mikko Harju
Pulina |
~1536 | 8 | 88 % |
| 267 | Ville Sirkelä
Cotton 1 |
~1536 | 21 | 62 % |
| 268 | Antti Kallioinen
Proffa · Mestaruussarja |
1535 | 133 | 39 % |
| 269 | Tommi Oksanen
Pirates |
1532 | 32 | 59 % |
| 270 | Timo Sipilä
Poimari · 2. divisioona |
1532 | 127 | 57 % |
| 271 | Miika Kaunisto
Moision Olkkari 1 |
1532 | 124 | 48 % |
| 272 | Sami Maisalo
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1531 | 72 | 56 % |
| 273 | Ville Sarkki
Satama 1 · 1. divisioona |
1527 | 113 | 45 % |
| 274 | Santeri Nieminen
GalaX |
1527 | 80 | 54 % |
| 275 | Rami Elmeranta
Galaxie Shooters |
1526 | 73 | 58 % |
| 276 | Juuso Raita
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1526 | 88 | 59 % |
| 277 | Joonas Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1525 | 19 | 68 % |
| 278 | Jarimo Roivas
Korona 1 · 1. divisioona |
1523 | 87 | 56 % |
| 279 | Sebastian Hämäläinen
Akselintupa |
1523 | 26 | 54 % |
| 280 | Timo Huhta
Pub Jaska · 3. divisioona |
1523 | 89 | 49 % |
| 281 | Sami Harjula
Cotton 1 · 2. divisioona |
1522 | 50 | 46 % |
| 282 | Henri Lehtonen
Semafori · 3. divisioona |
1519 | 119 | 53 % |
| 283 | Harri Soini
Satama 1 · 1. divisioona |
~1519 | 2 | 50 % |
| 284 | Mattias Bäck
Par Rocks |
1519 | 61 | 44 % |
| 285 | Joonas Könö
Korona 2 |
~1519 | 2 | 50 % |
| 286 | Arseni Sevastyanov
Taurus Iloinen Härkä |
~1517 | 1 | 100 % |
| 287 | Iisko Toivonen
Basso 4 · 4. divisioona |
1517 | 161 | 55 % |
| 288 | Sami Nurmela
Höveli 1 · 3. divisioona |
1516 | 88 | 65 % |
| 289 | Ville Rapala
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1516 | 60 | 53 % |
| 290 | Sami Laitervo
Taurus Iloinen Härkä |
1516 | 81 | 37 % |
| 291 | Toni Junkkarinen
Pub Linnunrata 1 |
1513 | 103 | 50 % |
| 292 | Sami Pirhonen
Cotton 1 |
1510 | 39 | 38 % |
| 293 | Hanna Sokajärvi
PocketPapat |
1508 | 54 | 59 % |
| 294 | Kai Laine
Höveli 1 |
1507 | 71 | 69 % |
| 295 | Topias Lehtovaara
Taimon Krouvi |
1506 | 69 | 32 % |
| 296 | Taneli Hotanen
Semafori |
1506 | 25 | 68 % |
| 297 | Matti Simolin
Bar Koivu 1 · Mestaruussarja |
1506 | 69 | 45 % |
| 298 | Ville Riihimäki
Galaxie 1 · Mestaruussarja |
1506 | 30 | 33 % |
| 299 | Rickard Malm
Par Rocks |
1505 | 108 | 30 % |
| 300 | Santeri Hyppönen
Pocket X |
1505 | 36 | 56 % |
| 301 | Sami Enroth
Aura III · 2. divisioona |
~1505 | 10 | 50 % |
| 302 | Kari Koskinen
Basso 3 · Mestaruussarja |
1505 | 56 | 46 % |
| 303 | Tomi Niemi
Galaxie Shooters |
1504 | 151 | 56 % |
| 304 | Juuso Silfverhuth
Höveli 1 · 3. divisioona |
1504 | 101 | 51 % |
| 305 | Tuomo Lehto
Tarkkis |
1503 | 71 | 49 % |
| 306 | Petri Kalliokorpi
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1503 | 106 | 43 % |
| 307 | Chi an Nguyen
Basson pelimiehet |
~1503 | 10 | 40 % |
| 308 | Linus Weppling
Par Rocks · Mestaruussarja |
1503 | 27 | 67 % |
| 309 | Jouni Tammi
OMG! · 1. divisioona |
1502 | 73 | 49 % |
| 310 | Jan Sarell
Pirates · 5. divisioona |
1502 | 112 | 60 % |
| 311 | Jussi Helkkala
Iloinen Härkä 3 |
1501 | 148 | 56 % |
| 312 | Marko "Sälli" Järvinen
Poimari II |
~1500 | 20 | 70 % |
| 313 | Jere Salminen
Pocket X · 1. divisioona |
1500 | 164 | 52 % |
| 314 | Santeri Kallio
Korona 2 |
~1499 | 14 | 57 % |
| 315 | Kristian "Krisu" Stenroos
Habby Bull · 2. divisioona |
1498 | 159 | 44 % |
| 316 | Petri Nyman
Par Rocks 2 |
~1498 | 9 | 67 % |
| 317 | Antti Jyrkinen
Aura III · 2. divisioona |
1496 | 26 | 38 % |
| 318 | Kasper Grönroos
Empty Pockets · 2. divisioona |
1496 | 58 | 53 % |
| 319 | Ismo Reunamäki
Raision Keilis 2 |
~1495 | 8 | 50 % |
| 320 | Esa Kasanen
Pub Linnunrata 1 |
1495 | 48 | 62 % |
| 321 | Sami Aikio
Semafori · 3. divisioona |
1495 | 42 | 57 % |
| 322 | Tero Kangasjärvi
Korona 2 · 2. divisioona |
~1494 | 5 | 60 % |
| 323 | Marko Savolainen
Korona 2 |
1494 | 116 | 51 % |
| 324 | Petri Elo
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1493 | 76 | 49 % |
| 325 | Wang Tianen
Galaxie 3 · 4. divisioona |
~1493 | 5 | 100 % |
| 326 | Mika Nguyen
Pocket X · 1. divisioona |
1493 | 33 | 33 % |
| 327 | Tero Honko
Cotton 1 |
1493 | 62 | 47 % |
| 328 | Tomi Aho
Basso 3 · Mestaruussarja |
1493 | 51 | 47 % |
| 329 | Jere Vähänikkilä
Taimon Krouvi · 1. divisioona |
1493 | 160 | 51 % |
| 330 | Jimi Yli-Pohja
Galaxie 13 |
1491 | 71 | 38 % |
| 331 | Erkki Stockfelt
PocketPapat |
1490 | 47 | 55 % |
| 332 | Niko Leikama
Parakorona · 5. divisioona |
1489 | 55 | 69 % |
| 333 | Tuomas Jarva
Jams · 3. divisioona |
1489 | 73 | 55 % |
| 334 | Jorma Saari
Satama 2 · 4. divisioona |
1489 | 85 | 61 % |
| 335 | Martin Markkanen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1489 | 59 | 63 % |
| 336 | Valtteri Rautio
Habby Bull · 2. divisioona |
1489 | 55 | 55 % |
| 337 | Jani Hallikas
Talli |
1488 | 44 | 48 % |
| 338 | Anders Sandell
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1488 | 81 | 60 % |
| 339 | Aleksi Aaltonen
GalaX |
1486 | 49 | 51 % |
| 340 | Hannu Idström
Korona 1 · 1. divisioona |
1486 | 136 | 43 % |
| 341 | Jaani Snellman
Eku · 5. divisioona |
1486 | 43 | 49 % |
| 342 | Make Lintula
Satama 2 · 4. divisioona |
1485 | 75 | 60 % |
| 343 | Mats Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1485 | 59 | 24 % |
| 344 | Juho Lehto
Poimari II |
1484 | 96 | 60 % |
| 345 | Henrik Arnell
Cotton 1 · 2. divisioona |
1484 | 141 | 39 % |
| 346 | Erkki Purola
Korona 1 |
1483 | 33 | 39 % |
| 347 | Jerry Tuominen
Jams · 3. divisioona |
1483 | 106 | 48 % |
| 348 | Niko Karhu
Empty Pockets · 2. divisioona |
1482 | 198 | 45 % |
| 349 | Timo Takala
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1482 | 58 | 57 % |
| 350 | Otto Haaki
Proffa 2 · 2. divisioona |
1480 | 31 | 45 % |
| 351 | Mika Inermo
Jams · 3. divisioona |
1479 | 39 | 59 % |
| 352 | Janne "Nalle" Malmberg
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1478 | 42 | 52 % |
| 353 | Panikos Cleanthous
Pirates · 5. divisioona |
1475 | 84 | 56 % |
| 354 | Pekka Lindholm
Fox |
1475 | 55 | 51 % |
| 355 | Esa Järvinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1475 | 113 | 56 % |
| 356 | Tony Hellström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1474 | 132 | 26 % |
| 357 | Lauri Kauppinen
Cotton 1 · 2. divisioona |
1474 | 149 | 43 % |
| 358 | Tommi Tauriainen
Aura III |
~1473 | 3 | 33 % |
| 359 | Aatu Niemelä
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1473 | 60 | 62 % |
| 360 | Reino Sirén
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1472 | 92 | 54 % |
| 361 | Mikko Ollikainen
Aura III |
1472 | 65 | 37 % |
| 362 | Ville Tuomi
O'bass · 3. divisioona |
1470 | 117 | 52 % |
| 363 | Teppo Veikkanen
Raision Keilis 2 |
~1470 | 22 | 55 % |
| 364 | Jan Saarinen
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
~1469 | 23 | 65 % |
| 365 | Juhani Myllyniemi
Eku · 5. divisioona |
1469 | 128 | 48 % |
| 366 | Eero Vuorinen
PocketPapat |
1469 | 122 | 54 % |
| 367 | Roope Palmu
Flex Pub · 5. divisioona |
1468 | 106 | 48 % |
| 368 | Timi Teikari
Pub Jaska · 3. divisioona |
1467 | 57 | 58 % |
| 369 | Joakim Von Frese
OMG! |
1467 | 51 | 45 % |
| 370 | Jamo Kuusisto
Tarkkis |
~1466 | 24 | 58 % |
| 371 | Janne Rantanen
Semafori |
1465 | 68 | 49 % |
| 372 | Simo "simppa" Sainio
Moision Olkkari 1 |
1464 | 27 | 48 % |
| 373 | Ville Virtanen
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1463 | 33 | 33 % |
| 374 | Lassi Hujanen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1463 | 96 | 50 % |
| 375 | Vesa Heiskanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1462 | 53 | 55 % |
| 376 | Felix Timgren
Habby Bull · 2. divisioona |
~1462 | 10 | 40 % |
| 377 | Pertti Vigren
Semafori · 3. divisioona |
1461 | 121 | 45 % |
| 378 | Nina Pekkarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1460 | 106 | 53 % |
| 379 | Antti Nummelin
Pub Jaska · 3. divisioona |
1460 | 122 | 43 % |
| 380 | Samuli Malka
O'bass · 3. divisioona |
1459 | 41 | 61 % |
| 381 | Axel Weppling
Par Rocks 2 |
~1459 | 21 | 62 % |
| 382 | Ilkka Helajärvi
Korona 1 · 1. divisioona |
1459 | 128 | 39 % |
| 383 | Jere Lehtilä
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1458 | 76 | 53 % |
| 384 | Jaakko Heino
Proffa 2 · 2. divisioona |
1458 | 52 | 42 % |
| 385 | Juho Nieminen
Semafori · 3. divisioona |
~1458 | 23 | 43 % |
| 386 | Eero Kaunisto
Galaxie 3 |
1458 | 37 | 54 % |
| 387 | Tony Launilahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1457 | 113 | 48 % |
| 388 | Riku Mattila
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1457 | 126 | 59 % |
| 389 | Reko Suomi
Höveli 1 · 3. divisioona |
1456 | 134 | 54 % |
| 390 | Joni Laiho
Pub Jaska · 3. divisioona |
1456 | 171 | 44 % |
| 391 | Ville Kyynäräinen
Aura III |
1456 | 83 | 46 % |
| 392 | Kimmo Pelkonen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1455 | 53 | 38 % |
| 393 | Tommi Kankare
Jams |
1452 | 72 | 51 % |
| 394 | Joonas Gumberg
Fox 1 |
~1452 | 9 | 33 % |
| 395 | Petri Parkkinen
O'bass · 3. divisioona |
1451 | 43 | 65 % |
| 396 | Janne Virtanen
Korona 2 |
~1451 | 6 | 33 % |
| 397 | Ari Lågas
Korona 1 · 1. divisioona |
1450 | 106 | 31 % |
| 398 | Mika Keto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1448 | 93 | 46 % |
| 399 | Joni Juurinen
OMG! · 1. divisioona |
~1448 | 13 | 31 % |
| 400 | Joni Hongisto
Pocket X |
1447 | 42 | 52 % |
| 401 | Jyri Nurmi
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1446 | 171 | 54 % |
| 402 | Joona Ståhlstöm
Korona 2 · 2. divisioona |
1446 | 46 | 33 % |
| 403 | Pyry Vaininen
Aura III |
~1446 | 1 | 0 % |
| 404 | Niko Hörkkö
Poimari · 2. divisioona |
1446 | 56 | 38 % |
| 405 | Robert Arlen
Bar Koivu |
~1445 | 23 | 35 % |
| 406 | Ralf Brass
Satama 1 · 1. divisioona |
1443 | 163 | 37 % |
| 407 | Jesper Lindström
Par Rocks · Mestaruussarja |
1443 | 28 | 18 % |
| 408 | Henri Laaksonen
Talli |
1441 | 66 | 42 % |
| 409 | Teijo "Tepi" Holmsten
PocketPapat |
1441 | 62 | 55 % |
| 410 | Niilo Kesälä
Talli · 1. divisioona |
1441 | 56 | 50 % |
| 411 | Jonne Stenlund
Talli |
1440 | 63 | 40 % |
| 412 | Hannu Santaluoto
Cantina Pirate |
1439 | 105 | 48 % |
| 413 | Jeremi "dj" Roivas
Bar Koivu 3 |
1438 | 72 | 54 % |
| 414 | Daniel Stenlund
Pocket X · 1. divisioona |
1437 | 47 | 45 % |
| 415 | Joonas Grönberg
Semafori · 3. divisioona |
1437 | 155 | 41 % |
| 416 | Aleksi Vuori
Korona 2 |
~1436 | 1 | 100 % |
| 417 | Juha Linkinen
Piilo · 5. divisioona |
1435 | 71 | 59 % |
| 418 | Kari Sinisalo
Basso 3 |
1433 | 84 | 35 % |
| 419 | Miikka Kylmänen
Poimari |
~1433 | 8 | 50 % |
| 420 | Ninni Heikkilä
Satama 2 · 4. divisioona |
1432 | 29 | 45 % |
| 421 | Jari Saarinen
Taurus Iloinen Härkä · 1. divisioona |
1432 | 92 | 38 % |
| 422 | Jeremi Karhu
Korona 2 · 2. divisioona |
~1431 | 1 | 0 % |
| 423 | Matti Finnholm
Cotton II |
1430 | 34 | 56 % |
| 424 | Henri "Möyne" Vesterinen
Habby Bull · 2. divisioona |
1430 | 73 | 34 % |
| 425 | Nääki Nieminen
Basso 4 · 4. divisioona |
1429 | 42 | 62 % |
| 426 | Timo Vihersaari
PocketPapat |
1429 | 47 | 55 % |
| 427 | Ahti Sinisalo
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1429 | 96 | 50 % |
| 428 | Tua Krusell
Basso 3 |
~1429 | 19 | 53 % |
| 429 | Heikki Vihervirta
Eku · 5. divisioona |
1428 | 116 | 43 % |
| 430 | Lenni Laheila
Poimari II |
~1428 | 14 | 64 % |
| 431 | Lake Heinonen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1428 | 3 | 100 % |
| 432 | Teemu Pursiainen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1428 | 103 | 36 % |
| 433 | Tatu Kuusisto
Galaxie 3 |
~1427 | 17 | 53 % |
| 434 | Eero Junnila
Moision Olkkari 1 · Mestaruussarja |
1425 | 130 | 25 % |
| 435 | Jussi Nohkola
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1424 | 107 | 47 % |
| 436 | Mika Miikkulainen
Pulina · 4. divisioona |
1424 | 52 | 54 % |
| 437 | Aleksi Vyyryläinen
Galaxie Shooters |
1422 | 81 | 48 % |
| 438 | Niklas Alke
Koivu 3 |
~1420 | 14 | 50 % |
| 439 | Van Do Nguyen
Basson pelimiehet |
~1420 | 11 | 18 % |
| 440 | Jaakko Koivula
Empty Pockets |
1419 | 93 | 39 % |
| 441 | Jonne Rinne
Höveli 2 · 5. divisioona |
1419 | 81 | 51 % |
| 442 | Mikko Jaakola
Proffa 2 · 2. divisioona |
1419 | 29 | 41 % |
| 443 | Pasi Suominen
Poimari · 2. divisioona |
1418 | 51 | 45 % |
| 444 | Khanh Hoang
Basson pelimiehet |
~1418 | 3 | 33 % |
| 445 | Jari Saari
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
1418 | 166 | 49 % |
| 446 | Sehmus Örs
Pirates · 5. divisioona |
1417 | 59 | 51 % |
| 447 | Jarkko Joensuu
Talli · 1. divisioona |
~1416 | 24 | 42 % |
| 448 | Kimmo Paldanius
O'bass · 3. divisioona |
1414 | 74 | 45 % |
| 449 | Vesa Katajamäki
Bar Koivu 2 |
1414 | 34 | 24 % |
| 450 | Robert Isaksson
Proffa 2 · 2. divisioona |
~1413 | 13 | 46 % |
| 451 | Marko Vienonen
Tarkkis |
~1413 | 19 | 42 % |
| 452 | Jussi Mäkinen
Raision Keilis · 3. divisioona |
~1413 | 21 | 38 % |
| 453 | Patrik Relander
Proffa 2 |
~1412 | 5 | 60 % |
| 454 | Markus Huhtala
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1412 | 12 | 58 % |
| 455 | Lauri Salmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1412 | 103 | 43 % |
| 456 | Jouni Lassander
Satama 2 · 4. divisioona |
~1412 | 4 | 50 % |
| 457 | Lauri "Lape" Koski
Pirates · 5. divisioona |
1412 | 47 | 53 % |
| 458 | Mikko Kalliomäki
O'bass · 3. divisioona |
1412 | 47 | 47 % |
| 459 | Erik Wihervuori
Raision Keilis 2 |
~1411 | 24 | 33 % |
| 460 | Tommi Peltonen
Semafori · 3. divisioona |
1410 | 123 | 38 % |
| 461 | Marianne Rusi
Pirate V · 1. divisioona |
1410 | 53 | 23 % |
| 462 | Tomy Salo
Höveli 1 |
1410 | 126 | 45 % |
| 463 | Ville Hiltunen
Proffa 2 · 2. divisioona |
1409 | 82 | 37 % |
| 464 | Teemu Tuparinne
Jams · 3. divisioona |
1409 | 80 | 44 % |
| 465 | Mathias Okko
Korona 2 |
~1408 | 13 | 38 % |
| 466 | Jukka Liukkonen
Höveli 1 · 3. divisioona |
~1407 | 1 | 100 % |
| 467 | Henri Virtanen
Tarkkis |
~1407 | 1 | 100 % |
| 468 | Antti "Putte" Numminen
Poimari · 2. divisioona |
1406 | 28 | 54 % |
| 469 | Thanh Thoi Le
Basson pelimiehet |
~1406 | 6 | 33 % |
| 470 | Jani Heikkilä
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1405 | 59 | 47 % |
| 471 | Jouni Ruotsi
Semafori · 3. divisioona |
1405 | 60 | 43 % |
| 472 | Kimmo Passoja
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1405 | 33 | 33 % |
| 473 | Jaakko Numminen
OMG! · 1. divisioona |
1404 | 60 | 30 % |
| 474 | Pasi Huila
Bar Koivu 2 |
~1404 | 21 | 43 % |
| 475 | Mika Hiekkamäki
Eku · 5. divisioona |
1404 | 69 | 42 % |
| 476 | Teemu Loponen
Jams · 3. divisioona |
1402 | 53 | 47 % |
| 477 | Hanna Iivonen
Galaxie 3 |
1402 | 54 | 37 % |
| 478 | Kalle Lahtinen
Pulina · 4. divisioona |
~1402 | 6 | 50 % |
| 479 | Larri Sankari
Höveli 2 |
1402 | 46 | 48 % |
| 480 | Toni Koski
Höveli 1 · 3. divisioona |
1401 | 59 | 53 % |
| 481 | Kai Saarnio
Akselintupa |
~1400 | 22 | 41 % |
| 482 | Teemu Santonen
Bar Koivu 3 |
1400 | 40 | 48 % |
| 483 | Tuomo "Tumpu" Lehto
Jams · 3. divisioona |
~1400 | 13 | 31 % |
| 484 | Teppo Malmikankare
Galaxie 3 |
1400 | 56 | 41 % |
| 485 | Ola Pohjola
Flex Pub · 5. divisioona |
~1399 | 3 | 100 % |
| 486 | Sami Saksi
Proffa 2 |
1399 | 51 | 41 % |
| 487 | Kimmo Jaakkola
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1399 | 82 | 35 % |
| 488 | Petri Vahtera
Bar Koivu 2 |
1398 | 53 | 38 % |
| 489 | Nuutti Uusitalo
Pocket X · 1. divisioona |
1398 | 49 | 33 % |
| 490 | Atte Weppling
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
~1396 | 3 | 100 % |
| 491 | Tuomas Manninen
Basso 4 · 4. divisioona |
1395 | 78 | 44 % |
| 492 | Khanh Hoang
Basson pelimiehet |
~1395 | 15 | 20 % |
| 493 | Mikko Andersson
Cotton 1 · 2. divisioona |
1395 | 127 | 43 % |
| 494 | Tomi Vasama
Taurus Iloinen Härkä |
~1394 | 11 | 27 % |
| 495 | Mikko Saukkio
OMG! · 1. divisioona |
1394 | 35 | 34 % |
| 496 | Janne Kivimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1394 | 34 | 32 % |
| 497 | Tapio Rivasto
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1394 | 69 | 51 % |
| 498 | William Karlsson
Parakorona · 5. divisioona |
1394 | 146 | 51 % |
| 499 | Elmo Johansson
Iloinen Härkä 3 |
1393 | 69 | 32 % |
| 500 | Jarmo Katajamäki
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1393 | 3 | 100 % |
| 501 | Fransic Jay de Leon
Cotton 1 · 2. divisioona |
~1393 | 4 | 50 % |
| 502 | Kristian Roth
Proffa 2 · 2. divisioona |
~1393 | 22 | 36 % |
| 503 | Heikki "Mestariampuja" Ranne
PocketPapat |
1393 | 113 | 54 % |
| 504 | Sami Röntynen
Empty Pockets · 2. divisioona |
~1393 | 5 | 0 % |
| 505 | Arto Suomi
Pub Linnunrata 1 |
~1392 | 2 | 100 % |
| 506 | Olli Manninen
Basso 4 · 4. divisioona |
~1392 | 3 | 67 % |
| 507 | Robert "Skönde" Nyberg
GalaX |
~1392 | 9 | 56 % |
| 508 | Juha Vuorenpää
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1392 | 146 | 29 % |
| 509 | Mudi Al-Dulaimi
Empty Pockets · 2. divisioona |
~1389 | 22 | 36 % |
| 510 | Jarno Saarinen
Akselintupa |
~1389 | 18 | 39 % |
| 511 | Juuso "väärä" Silfverhuth
Iloinen Härkä 3 |
~1388 | 8 | 50 % |
| 512 | Ari Laakso
Eku · 5. divisioona |
~1388 | 22 | 41 % |
| 513 | Lauri Randell
Pulina · 4. divisioona |
1387 | 51 | 51 % |
| 514 | Tony Tuomi
Fox |
~1386 | 12 | 17 % |
| 515 | Mikko Kaarmela
Satama 1 · 1. divisioona |
1385 | 78 | 33 % |
| 516 | Joni Rautajoki
Korona 1 · 1. divisioona |
1385 | 36 | 25 % |
| 517 | Miska Kivimäki
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1384 | 54 | 46 % |
| 518 | Niko Fromholdt
Basso 4 · 4. divisioona |
1384 | 28 | 54 % |
| 519 | Niko Marjunen
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1383 | 4 | 100 % |
| 520 | Nico Vierikko
Pirates |
1382 | 39 | 44 % |
| 521 | Jari Piira
Basso 4 · 4. divisioona |
~1382 | 1 | 100 % |
| 522 | Jouni Huhtinen
Korona 2 |
1381 | 56 | 48 % |
| 523 | Tien Hoa Lam
Basson pelimiehet |
~1381 | 10 | 10 % |
| 524 | Markus Mirtti
Fox |
~1380 | 1 | 0 % |
| 525 | Kapa Linden
Pub Jaska · 3. divisioona |
~1380 | 14 | 50 % |
| 526 | Miska Lasaroff
Talli |
~1380 | 9 | 44 % |
| 527 | Ville Kalasniemi
Talli · 1. divisioona |
1380 | 46 | 39 % |
| 528 | Jari Salonen
Pirates · 5. divisioona |
~1379 | 2 | 100 % |
| 529 | Michael Castren
Fox 2 |
~1379 | 8 | 75 % |
| 530 | Pasi Terävä
Empty Pockets |
1378 | 125 | 34 % |
| 531 | Matti Stenholm
Semafori · 3. divisioona |
1378 | 30 | 43 % |
| 532 | Joni Peippo
Poimari · 2. divisioona |
1377 | 44 | 39 % |
| 533 | Kristian Ahonen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
~1377 | 9 | 44 % |
| 534 | Toni Nurmi
Empty Pockets · 2. divisioona |
1376 | 111 | 30 % |
| 535 | Mikko Rautio
OMG! · 1. divisioona |
1374 | 30 | 27 % |
| 536 | Juho-Pekka Hakala
Talli 2 |
~1374 | 12 | 50 % |
| 537 | Julia Finnholm
Cotton 1 |
~1374 | 4 | 0 % |
| 538 | Markus Kallio
Piilo · 5. divisioona |
1372 | 56 | 45 % |
| 539 | Heikki Virta
Poimari |
1372 | 74 | 35 % |
| 540 | Juha Iltanen
Akselintupa |
1372 | 68 | 38 % |
| 541 | Ari "Arska" Tiistola
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1370 | 31 | 42 % |
| 542 | Ere Ervasti
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1370 | 44 | 48 % |
| 543 | Ari Nieminen
Iloinen Härkä 3 |
1368 | 69 | 46 % |
| 544 | Mika Lauri
Cotton 1 · 2. divisioona |
1368 | 95 | 36 % |
| 545 | Oula Tuomi
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
1368 | 29 | 55 % |
| 546 | Henry Nyman
Tuopin Bilis |
~1366 | 6 | 33 % |
| 547 | Markku Taurula
Eku · 5. divisioona |
1365 | 105 | 40 % |
| 548 | Sauli Rautsala
Cotton 1 · 2. divisioona |
~1365 | 13 | 38 % |
| 549 | Jani Partanen
OMG! |
~1365 | 3 | 0 % |
| 550 | Kari Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1364 | 62 | 37 % |
| 551 | Jussi Heikkonen
Linnunpönttö |
~1363 | 12 | 42 % |
| 552 | Markus Andersson
Piilo · 5. divisioona |
1363 | 154 | 45 % |
| 553 | Juho Karisto
Cantina 5 |
~1363 | 3 | 67 % |
| 554 | Juha Soronen
Poimari II |
~1363 | 21 | 48 % |
| 555 | Cim Sundin
Pulina · 4. divisioona |
1363 | 42 | 55 % |
| 556 | Tony Lundman
Koivu 3 |
~1362 | 22 | 55 % |
| 557 | Veikka Lundelin
Basso 4 · 4. divisioona |
1361 | 30 | 47 % |
| 558 | Nico "Hauttis" Hautamäki
Höveli 1 · 3. divisioona |
1361 | 56 | 43 % |
| 559 | Olli Enqvist
Piilo · 5. divisioona |
1360 | 39 | 56 % |
| 560 | Tomi Virta
Jams |
~1359 | 8 | 38 % |
| 561 | Janne Rusi
Basso 4 · 4. divisioona |
~1359 | 6 | 17 % |
| 562 | Janne Ruohonen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1358 | 91 | 44 % |
| 563 | Valtteri Kulmala
Raision Keilis · 3. divisioona |
1357 | 38 | 29 % |
| 564 | Mikael Karjalainen
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1356 | 42 | 33 % |
| 565 | Mika Lehtimäki
Pub Jaska · 3. divisioona |
1356 | 85 | 31 % |
| 566 | Kosti Koistinen
Proffa 2 |
~1355 | 7 | 43 % |
| 567 | Reko Sipilä
Viskibassot |
~1354 | 2 | 0 % |
| 568 | Karoliina Taipale
Pocket X · 1. divisioona |
1354 | 46 | 30 % |
| 569 | Elias Vahala
Empty Pockets · 2. divisioona |
~1353 | 20 | 45 % |
| 570 | Robert Nuberg
Galaxie 3 · 4. divisioona |
~1353 | 1 | 0 % |
| 571 | Kalevi Kuusinen
Cantina Pirate |
~1353 | 2 | 50 % |
| 572 | Juuso Kuopila
Talli · 1. divisioona |
1353 | 54 | 33 % |
| 573 | Jami Hurme
Cantina Pirate · 3. divisioona |
1352 | 37 | 46 % |
| 574 | Riku Muuriaisniemi
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
~1351 | 20 | 35 % |
| 575 | Teemu Ämmälä
Höveli 2 · 5. divisioona |
1351 | 125 | 41 % |
| 576 | Mika Väihkönen
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1351 | 9 | 44 % |
| 577 | Seppo Toivio
Iloinen Härkä 3 |
1351 | 64 | 47 % |
| 578 | Petri Laurila
Cotton 1 · 2. divisioona |
~1349 | 13 | 23 % |
| 579 | Jan Rantanen
Parakorona · 5. divisioona |
1349 | 75 | 35 % |
| 580 | Jonne Järvi
Viskibassot |
1349 | 57 | 28 % |
| 581 | Jari Kraft
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1348 | 40 | 32 % |
| 582 | Juha Hautakorpi
Pub Jaska · 3. divisioona |
1348 | 100 | 39 % |
| 583 | Noah Louhe
Tarkkis |
~1346 | 4 | 25 % |
| 584 | Anssi Virtanen
Cotton II |
1346 | 34 | 35 % |
| 585 | Markus Löf
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
1346 | 60 | 42 % |
| 586 | Jani Savolainen
Höveli 1 |
1346 | 44 | 36 % |
| 587 | Jouni Wallin
Parakorona |
~1345 | 23 | 52 % |
| 588 | Jani "Kantsa" Kallio
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1344 | 28 | 39 % |
| 589 | Kristian Karvia
Höveli 2 |
~1343 | 16 | 56 % |
| 590 | Timo Mikkonen
Cotton II |
1343 | 78 | 38 % |
| 591 | Janne Hämäläinen
Pirates |
1342 | 28 | 46 % |
| 592 | Kim Lindstedt
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1341 | 37 | 49 % |
| 593 | Happy Virtanen
Jams · 3. divisioona |
~1341 | 9 | 33 % |
| 594 | Anton J Laine
Korona 2 · 2. divisioona |
~1340 | 1 | 0 % |
| 595 | Petteri Lax
Piilo · 5. divisioona |
~1340 | 2 | 100 % |
| 596 | Ahmet Baysal
Höveli 2 |
~1340 | 19 | 32 % |
| 597 | Dani Lintervo
Flex Kakkonen |
1340 | 39 | 46 % |
| 598 | Kasper Suominen
Parakorona · 5. divisioona |
1340 | 35 | 51 % |
| 599 | Pasi Höök
Höveli 1 · 3. divisioona |
1340 | 62 | 44 % |
| 600 | Sami Kivimäki
Satama 2 · 4. divisioona |
~1339 | 9 | 33 % |
| 601 | Simo Hattara
Galaxie 3 |
~1339 | 11 | 73 % |
| 602 | Jouni Reinikainen
Iloinen Härkä 3 |
1338 | 93 | 42 % |
| 603 | Miikka Mäntylä
Korona 2 |
~1338 | 1 | 0 % |
| 604 | Jaakko Laine
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
~1338 | 18 | 33 % |
| 605 | Jasper Kujala
Cantina 5 |
~1337 | 15 | 47 % |
| 606 | Kai Salonen
Semafori |
1337 | 40 | 38 % |
| 607 | Niko "Kuikka" Kurki
GalaX |
~1337 | 8 | 38 % |
| 608 | Kai Alanko
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1336 | 2 | 100 % |
| 609 | Harto Saarinen
Proffa 2 · 2. divisioona |
~1336 | 11 | 27 % |
| 610 | Joffe Nylund
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1335 | 35 | 51 % |
| 611 | Nora Räbinä
Iloinen Härkä 3 |
1335 | 61 | 48 % |
| 612 | Tomi Iivonen
Piilo · 5. divisioona |
~1335 | 1 | 100 % |
| 613 | Tomi Sormunen
Korona 2 |
~1333 | 5 | 0 % |
| 614 | Esa Kovanen
O'bass |
~1333 | 18 | 44 % |
| 615 | Elisa Tolppanen
Viskibassot |
1332 | 35 | 26 % |
| 616 | Kristian Riehakainen
Heppari |
~1332 | 2 | 0 % |
| 617 | Kari Roth
Semafori |
1332 | 31 | 42 % |
| 618 | Mikko Heikniemi
Cotton 1 · 2. divisioona |
~1332 | 2 | 0 % |
| 619 | Harri Moisala
Proffa |
1330 | 45 | 20 % |
| 620 | Petteri Viitanen
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1330 | 75 | 41 % |
| 621 | Tobias Wiik
Empty Pockets |
~1330 | 1 | 0 % |
| 622 | Perttu Potinkara
Eku |
1330 | 39 | 33 % |
| 623 | Jari Sipilä
Satama 2 · 4. divisioona |
~1330 | 3 | 33 % |
| 624 | Rami Arvola
Pocket X |
1329 | 27 | 30 % |
| 625 | Jenna Lehto
Raision Keilis · 3. divisioona |
1329 | 26 | 27 % |
| 626 | Timo Moberg
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1328 | 2 | 100 % |
| 627 | Matias Sutinen
Parakorona |
~1328 | 11 | 18 % |
| 628 | Mika P. Natri
Flex Pub · 5. divisioona |
~1327 | 2 | 100 % |
| 629 | J-p Ylikännö
Phoenix |
~1326 | 21 | 33 % |
| 630 | Silvo Lehto
Höveli 1 · 3. divisioona |
1325 | 37 | 30 % |
| 631 | Jesse Kiviniemi
Empty Pockets |
~1324 | 10 | 30 % |
| 632 | Jonne Aaltonen
Moision Olkkari 1 |
1323 | 32 | 25 % |
| 633 | Kalle Karhunen
Semafori · 3. divisioona |
~1321 | 21 | 29 % |
| 634 | Ari Kuusto
PocketPapat |
~1321 | 6 | 33 % |
| 635 | Roope Hietarinta
Eku · 5. divisioona |
~1321 | 22 | 23 % |
| 636 | Joel Puura
Talli |
~1320 | 2 | 0 % |
| 637 | Remoun Shenouda
Phoenix |
~1320 | 15 | 33 % |
| 638 | Joni Suominen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1320 | 1 | 100 % |
| 639 | Kasper Stormbom
Akselintupa |
~1320 | 11 | 27 % |
| 640 | Veikko Lehtinen
Tuopin Bilis |
1319 | 37 | 27 % |
| 641 | Anton "Anza" Koivisto
Empty Pockets |
1318 | 31 | 29 % |
| 642 | Teppo Lappalainen
Semafori |
~1318 | 11 | 18 % |
| 643 | Katrin Ekstrand
Galaxie 3 |
~1317 | 15 | 47 % |
| 644 | Anni Puikkonen
Basso 3 |
1316 | 62 | 31 % |
| 645 | Jarmo Nieminen
Flex Pub · 5. divisioona |
1316 | 79 | 43 % |
| 646 | Anssi Pasu
Poimari |
~1316 | 8 | 25 % |
| 647 | Riku Laine
Basso 4 · 4. divisioona |
1314 | 34 | 32 % |
| 648 | Tero Lindroos
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1313 | 13 | 46 % |
| 649 | Juha Lajunen
Cantina Pirate |
~1313 | 2 | 0 % |
| 650 | Tuomas Karmisto
Galaxie Shooters · 4. divisioona |
1311 | 57 | 32 % |
| 651 | Tomi Laine
Korona 2 |
~1311 | 2 | 0 % |
| 652 | Jami Kellosalo
Höveli 2 |
~1310 | 6 | 50 % |
| 653 | Ben Lindström
Basso 3 |
~1310 | 9 | 33 % |
| 654 | Kert Mäesoo
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1309 | 2 | 50 % |
| 655 | Marko Kallio
Jaska |
1309 | 87 | 34 % |
| 656 | Rami Ström
Linnunpönttö |
~1308 | 1 | 100 % |
| 657 | Jere Gröndahl
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1307 | 35 | 43 % |
| 658 | Mouhamad Omar
Phoenix |
~1307 | 1 | 0 % |
| 659 | Teemu Passoja
Proffa 2 · 2. divisioona |
1306 | 27 | 26 % |
| 660 | Henry Mäkilä
Pulina · 4. divisioona |
~1306 | 22 | 41 % |
| 661 | Sami Ek
Satama 2 · 4. divisioona |
1306 | 37 | 14 % |
| 662 | Eero Kanerva
Raision Keilis · 3. divisioona |
~1305 | 8 | 12 % |
| 663 | Tommi Eräpuro
Eku · 5. divisioona |
1305 | 64 | 36 % |
| 664 | Kimmo Keskikastari
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1304 | 6 | 50 % |
| 665 | Janne Valsta
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1303 | 30 | 37 % |
| 666 | Kari Liikanen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
~1303 | 1 | 0 % |
| 667 | Ville Nieminen
Poimari |
~1302 | 17 | 35 % |
| 668 | Kim Laakso
Habby Bull · 2. divisioona |
~1302 | 19 | 16 % |
| 669 | Markku Ali-Keskikylä
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
~1301 | 2 | 0 % |
| 670 | Miia Keto
Pirates · 5. divisioona |
1300 | 35 | 54 % |
| 671 | Minna Kouvonen
Poimari II |
1300 | 61 | 38 % |
| 672 | Niklas Sahlström
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1300 | 5 | 60 % |
| 673 | Santtu Kiviniemi
Pulina · 4. divisioona |
~1299 | 14 | 21 % |
| 674 | Toni Luotonen
Bar Koivu |
~1299 | 24 | 4 % |
| 675 | Sami Gyalog
Satama 2 · 4. divisioona |
1298 | 41 | 32 % |
| 676 | Jesse Kärki
Flex 2 |
~1297 | 13 | 38 % |
| 677 | Jukka Virtanen
Jams · 3. divisioona |
1295 | 36 | 25 % |
| 678 | Ari Viljanen
Jams |
~1294 | 1 | 0 % |
| 679 | Morgan Hulston
Basso 3 |
~1293 | 4 | 25 % |
| 680 | Tomi Pyhäranta
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1293 | 16 | 38 % |
| 681 | Marko Sihvonen
Parakorona |
~1292 | 10 | 50 % |
| 682 | Miikka "Miki" Salonen
Pub Linnunrata 1 |
1292 | 42 | 36 % |
| 683 | Jimi Enqvist
Tarkkis |
~1290 | 3 | 33 % |
| 684 | Jesse Laine
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1290 | 4 | 75 % |
| 685 | Juha Jokinen
Korona 2 · 2. divisioona |
1290 | 42 | 26 % |
| 686 | Ville Heloluoto
Korona 1 |
~1290 | 2 | 0 % |
| 687 | Alex Himberg
Iloinen Härkä 3 |
~1289 | 22 | 41 % |
| 688 | Miikka Miki Salonen
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
~1288 | 3 | 33 % |
| 689 | Rabi Rantanen
Pub Heppari · 5. divisioona |
1288 | 77 | 43 % |
| 690 | Jouko Laakso
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
~1287 | 5 | 40 % |
| 691 | Olli Kyynäräinen
Höveli 2 · 5. divisioona |
1287 | 75 | 35 % |
| 692 | Sami Fagerholm
Piilo · 5. divisioona |
~1286 | 3 | 33 % |
| 693 | Atte Pekkarinen
Talli 2 |
~1286 | 21 | 48 % |
| 694 | Teijo Kivelä
Fox 2 |
1286 | 30 | 33 % |
| 695 | Jarkko Mäki-Arvela
Höveli 2 |
~1284 | 14 | 36 % |
| 696 | Joni Lunko
Parakorona · 5. divisioona |
1284 | 26 | 19 % |
| 697 | Susanne Raikaa
Jams · 3. divisioona |
~1284 | 3 | 0 % |
| 698 | Miikka Laine
Basso 3 |
1284 | 36 | 28 % |
| 699 | Jesper Häyrinen
Pirates · 5. divisioona |
1283 | 46 | 43 % |
| 700 | Petri Aaltonen
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1283 | 6 | 50 % |
| 701 | Niko "Jallu" Jalonen
GalaX |
~1283 | 21 | 24 % |
| 702 | Mikko Laukkanen
Tuopin Bilis · 2. divisioona |
~1281 | 19 | 42 % |
| 703 | Janne Kanerva
Raision Keilis · 3. divisioona |
~1281 | 14 | 14 % |
| 704 | Mikko Säteri
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1279 | 34 | 32 % |
| 705 | Eveliina Helle
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1279 | 2 | 50 % |
| 706 | Aki Tetri
Fox 2 |
~1279 | 7 | 43 % |
| 707 | Joonas Helimo
Fox |
~1277 | 5 | 20 % |
| 708 | Merike "Meppis" Sorsa
Galaxie 3 · 4. divisioona |
1277 | 93 | 27 % |
| 709 | Aleksi Kallio
Poimari II |
~1277 | 7 | 43 % |
| 710 | Jari Nieminen
Pub Linnunrata 1 |
~1276 | 23 | 30 % |
| 711 | Petri Mäkilä
Phoenix |
~1275 | 19 | 32 % |
| 712 | Mika "Lepa" Lehtinen
Pirates · 5. divisioona |
1275 | 59 | 37 % |
| 713 | Shane White
Galaxie 3 · 4. divisioona |
~1274 | 3 | 33 % |
| 714 | Jesse Virtanen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1274 | 2 | 50 % |
| 715 | Aleksi Muurinen
Tuopin Bilis |
~1274 | 1 | 100 % |
| 716 | Veeti Nieminen
Linnunpönttö |
~1272 | 5 | 40 % |
| 717 | Timo Koivisto
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
~1272 | 2 | 0 % |
| 718 | Mikko Larjama
Piilo · 5. divisioona |
~1272 | 2 | 50 % |
| 719 | Aino Niemi
Galaxie Shooters |
~1271 | 7 | 14 % |
| 720 | Minna Nurmi
Eku |
~1269 | 10 | 30 % |
| 721 | Jyri Laakso
Pub Jaska · 3. divisioona |
1268 | 105 | 29 % |
| 722 | Markus Suomela
Piilo · 5. divisioona |
~1268 | 8 | 38 % |
| 723 | Tino Saari
Moision Olkkari 2 |
~1266 | 1 | 0 % |
| 724 | Nico Suhonen
Jaska |
~1266 | 6 | 33 % |
| 725 | Tino Villman
Flex 2 |
1265 | 25 | 32 % |
| 726 | Pertti Manner
Basso 3 |
~1264 | 6 | 17 % |
| 727 | Juuso Katila
Parakorona |
~1263 | 5 | 40 % |
| 728 | Jussi Kulonen
Satama 2 · 4. divisioona |
~1263 | 5 | 20 % |
| 729 | Jukka Hartikainen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1262 | 5 | 20 % |
| 730 | Perttu Olenius
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1261 | 14 | 50 % |
| 731 | Mikko Vairinen
Pulina |
~1261 | 17 | 29 % |
| 732 | Jesse Savo
Höveli 2 |
~1260 | 14 | 43 % |
| 733 | Mika Katainen
Poimari II |
~1260 | 5 | 40 % |
| 734 | Memma Tarvainen
Parakorona · 5. divisioona |
1260 | 50 | 40 % |
| 735 | Milla Aaltonen
O'bass · 3. divisioona |
1259 | 31 | 42 % |
| 736 | Vesa Lahtinen
Pulina · 4. divisioona |
1259 | 47 | 34 % |
| 737 | Jori Pajander
Phoenix |
1259 | 34 | 41 % |
| 738 | Ari Jaakkola
Höveli 2 · 5. divisioona |
1258 | 26 | 38 % |
| 739 | Pasi Järvelä
Poimari II |
~1258 | 1 | 100 % |
| 740 | Samu Saakeli
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
~1257 | 1 | 0 % |
| 741 | Toni Kokkonen
Poimari II |
1256 | 55 | 33 % |
| 742 | Jesse Murtomäki
Galaxie Shooters |
1252 | 42 | 33 % |
| 743 | Teemu Tanninen
Linnunpönttö |
1251 | 85 | 35 % |
| 744 | Jami Kellosalo
Höveli 2 |
~1250 | 9 | 11 % |
| 745 | Deniz Uzunkodalak
Cantina 5 |
~1250 | 13 | 38 % |
| 746 | Jani Engblom
Höveli 2 · 5. divisioona |
1249 | 64 | 44 % |
| 747 | Juha Tasanko
Parakorona |
1249 | 25 | 32 % |
| 748 | Sami Tuominen
Flex Kakkonen |
~1249 | 1 | 0 % |
| 749 | Timo Ahokari
Pub Heppari · 5. divisioona |
1247 | 137 | 38 % |
| 750 | Jesse "Yousuffbolt" Tuomola
Flex Pub · 5. divisioona |
~1247 | 5 | 40 % |
| 751 | Miikka Fälden
Semafori |
~1244 | 17 | 18 % |
| 752 | Sami Niemelä
Piilo · 5. divisioona |
~1244 | 1 | 0 % |
| 753 | Niko Salonen
Flex Pub · 5. divisioona |
~1243 | 2 | 0 % |
| 754 | Miia Lausmäki
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
1241 | 75 | 35 % |
| 755 | Robert Seger
GalaX |
~1241 | 3 | 0 % |
| 756 | Toni Laine
Satama 2 · 4. divisioona |
~1241 | 3 | 0 % |
| 757 | Hannu Roos
Parakorona · 5. divisioona |
1241 | 37 | 49 % |
| 758 | Aleksi Litja
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1240 | 2 | 50 % |
| 759 | Oiva Nyman
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1240 | 125 | 34 % |
| 760 | Joona Savolainen
Korona 2 |
~1240 | 15 | 20 % |
| 761 | Pekka Kiviniitty
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1240 | 1 | 0 % |
| 762 | Susanna Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1239 | 37 | 32 % |
| 763 | Anna Busk
Pocket X |
~1239 | 7 | 0 % |
| 764 | Toni Kanerva
Phoenix |
~1238 | 10 | 30 % |
| 765 | Juha Thamsen
Pulina · 4. divisioona |
1237 | 48 | 40 % |
| 766 | Tomi Santala
Flex Kakkonen |
~1236 | 3 | 33 % |
| 767 | Sofia Fagerholm
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1236 | 37 | 54 % |
| 768 | Johanna Härkönen
Cotton II |
~1234 | 3 | 33 % |
| 769 | Kalle Viljanen
Flex Pub · 5. divisioona |
~1233 | 13 | 31 % |
| 770 | Tapio Hirvonen
Pulina |
~1233 | 6 | 50 % |
| 771 | Oskari Kirjonen
Talli |
~1232 | 18 | 22 % |
| 772 | Matti Häkkänen
Eku · 5. divisioona |
1231 | 105 | 28 % |
| 773 | Janne Suojanen
Parakorona |
~1231 | 1 | 0 % |
| 774 | Ville Koskinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1231 | 36 | 33 % |
| 775 | Tommi Seppälä
Taurus Iloinen Härkä |
~1230 | 12 | 8 % |
| 776 | Ville Viitanen
Cotton II |
~1229 | 5 | 20 % |
| 777 | Kim Lundahn
Fox |
~1229 | 7 | 0 % |
| 778 | Eero Mikkonen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1229 | 36 | 44 % |
| 779 | Miro Hepola
Eku · 5. divisioona |
1229 | 38 | 24 % |
| 780 | Joona Silfver
Talli 2 |
~1228 | 4 | 25 % |
| 781 | Kari Päiviö
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1228 | 1 | 0 % |
| 782 | Mikko Pitkänen
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1227 | 18 | 50 % |
| 783 | Eetu Lindholm
Flex 2 |
~1224 | 6 | 33 % |
| 784 | Taru Westerlund
Höveli 2 |
~1224 | 1 | 0 % |
| 785 | Jeremias Johansson
Cantina 5 |
~1224 | 6 | 50 % |
| 786 | Krista Tolvanen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1221 | 5 | 60 % |
| 787 | Jani Turkki
Pirates · 5. divisioona |
~1219 | 12 | 33 % |
| 788 | Kalle Hurme
Jaska |
1218 | 39 | 31 % |
| 789 | Mika Laine
Flex Pub · 5. divisioona |
~1218 | 18 | 50 % |
| 790 | Antti Pietola
Pulina · 4. divisioona |
1216 | 27 | 22 % |
| 791 | Emma Somermaa
Höveli 2 |
~1216 | 1 | 0 % |
| 792 | Juha Hassinen
Fox 2 |
~1215 | 2 | 0 % |
| 793 | Julia Rautsala
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
1214 | 45 | 18 % |
| 794 | Jari Hassel
Iloinen Härkä 3 |
1214 | 30 | 30 % |
| 795 | Tepi Lehto
Jams |
1213 | 42 | 21 % |
| 796 | Aapo Sukava
Parakorona · 5. divisioona |
1209 | 43 | 30 % |
| 797 | Teija Koskinen
Fox 2 |
~1209 | 7 | 43 % |
| 798 | Kari Kuttila
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1208 | 80 | 32 % |
| 799 | Pauli Huttunen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1208 | 1 | 0 % |
| 800 | Reino Oikelmus
Pub Heppari · 5. divisioona |
1207 | 67 | 34 % |
| 801 | Titta Halonen
Höveli 1 · 3. divisioona |
1207 | 44 | 34 % |
| 802 | Teppo Laine
Satama 2 · 4. divisioona |
1206 | 25 | 12 % |
| 803 | Pekka Törnqvist
Galaxie 3 |
1205 | 47 | 30 % |
| 804 | Ari Markkanen
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1204 | 2 | 0 % |
| 805 | Konsta Määttänen
Talli 2 |
~1204 | 8 | 12 % |
| 806 | Anna Saukkoriipi
Raision Keilis · 3. divisioona |
~1204 | 12 | 8 % |
| 807 | Mervi Päiviö
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1204 | 1 | 0 % |
| 808 | Linda Joutsijärvi
Heppari |
1202 | 53 | 36 % |
| 809 | Alex Sjöberg
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1202 | 16 | 25 % |
| 810 | Juha Hakale
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1202 | 3 | 33 % |
| 811 | Henri Vuorinen
Poimari II |
~1201 | 3 | 33 % |
| 812 | Mika Juvonen
Cantina 5 |
1200 | 43 | 26 % |
| 813 | Jani Tuominen
Flex Kakkonen |
~1199 | 1 | 0 % |
| 814 | Jarmo Toivonen
Cantina 5 |
~1197 | 1 | 0 % |
| 815 | Jan-åke antson
Parakorona · 5. divisioona |
~1194 | 2 | 0 % |
| 816 | Heidi Niemeläinen
Moision Olkkari 2 |
~1194 | 2 | 0 % |
| 817 | Päivi Helstola
Fox 2 |
~1194 | 2 | 0 % |
| 818 | Samu Lahti
Bar Koivu 2 · 3. divisioona |
1193 | 36 | 22 % |
| 819 | Mika Välimäki
Pub Heppari |
~1192 | 18 | 22 % |
| 820 | Isabella Lumbu
Phoenix |
~1191 | 8 | 12 % |
| 821 | Roni Hautamäki
Höveli 1 |
~1190 | 6 | 17 % |
| 822 | Tatu Leskinen
Höveli 1 · 3. divisioona |
~1188 | 8 | 25 % |
| 823 | Tommi Koivisto
Parakorona |
~1188 | 2 | 0 % |
| 824 | Frans Päiviö
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1187 | 2 | 0 % |
| 825 | Sami Peltoniemi
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
~1184 | 19 | 21 % |
| 826 | Atte Sundqvist
Par Rocks 2 |
~1184 | 15 | 33 % |
| 827 | Elias Vanhapaasto
Phoenix |
~1183 | 8 | 12 % |
| 828 | Petri Lähde
Pub Linnunpönttö 2 · 5. divisioona |
~1182 | 3 | 0 % |
| 829 | Kristian Putkonen
Höveli 2 |
1182 | 33 | 30 % |
| 830 | Joni Raudasoja
Jaska |
1181 | 32 | 19 % |
| 831 | Pasi Tolonen
Pulina |
~1180 | 4 | 0 % |
| 832 | Jaakko Aro
Höveli 1 |
~1180 | 21 | 29 % |
| 833 | Olli Närvälä
Viskibassot |
~1178 | 9 | 0 % |
| 834 | Kristian Larikka
Heppari |
~1178 | 14 | 29 % |
| 835 | Niko Salonen
Flex 2 |
1174 | 28 | 32 % |
| 836 | Antti Veijola
Poimari · 2. divisioona |
~1174 | 22 | 27 % |
| 837 | Jari Salakka
Höveli 2 · 5. divisioona |
1171 | 29 | 24 % |
| 838 | Timo Ahjosaari
Pub Linnunrata 1 |
~1171 | 3 | 33 % |
| 839 | Sanna Grönblom
Pub Jaska · 3. divisioona |
~1168 | 13 | 15 % |
| 840 | Ville Ehrlund
Galaxie Shooters |
~1167 | 16 | 6 % |
| 841 | Hannu Kurttila
Iloinen Härkä 3 |
~1166 | 20 | 15 % |
| 842 | Olli Kilpiä
Empty Pockets |
1161 | 42 | 19 % |
| 843 | Anni Vartiainen
Moision Olkkari 2 · 4. divisioona |
~1159 | 15 | 33 % |
| 844 | Tomi Suominen
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1157 | 17 | 24 % |
| 845 | Kari Päiviö
Tuopin Bilis 2 · 5. divisioona |
~1154 | 5 | 0 % |
| 846 | Maria Säteri
Cantina 5 |
~1153 | 6 | 33 % |
| 847 | Lotta Myreen
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
1153 | 30 | 33 % |
| 848 | Johanna Salonen
Parakorona |
~1149 | 18 | 28 % |
| 849 | Ville Hilemaa
Heppari |
~1145 | 12 | 25 % |
| 850 | Jouni Kulonen
Satama 2 · 4. divisioona |
~1143 | 19 | 26 % |
| 851 | Sanna Saarinen
Pub Linnunpönttö · 4. divisioona |
1140 | 54 | 17 % |
| 852 | Aaron Kykkänen
Phoenix |
~1138 | 18 | 28 % |
| 853 | Pekka "Peku" Rantanen
Flex 2 |
~1130 | 4 | 25 % |
| 854 | Devor Vonti
Pub Heppari · 5. divisioona |
~1128 | 5 | 20 % |
| 855 | Julia Koponen
Pulina |
~1127 | 6 | 0 % |
| 856 | Lars Ehrnstén
Phoenix |
~1124 | 10 | 10 % |
| 857 | Jari Koivisto
Moision Olkkari 2 |
~1119 | 7 | 14 % |
| 858 | Aki Leimala
Piilo · 5. divisioona |
~1118 | 3 | 0 % |
| 859 | Katja Nikkarla
Fox 2 |
~1116 | 9 | 22 % |
| 860 | Noora Hännikkälä
Proffa 2 |
~1115 | 20 | 10 % |
| 861 | Sari Luusua
Cotton 1 |
1101 | 30 | 17 % |
| 862 | Juha Salonen
Flex Pub · 5. divisioona |
~1100 | 22 | 27 % |
| 863 | Maarit Vanne
Höveli 2 · 5. divisioona |
~1098 | 13 | 15 % |
| 864 | Hanna Niemi
Piilo · 5. divisioona |
1079 | 41 | 20 % |
| 865 | Jarkko Saari
Höveli 2 |
~1078 | 7 | 0 % |
| 866 | Erkki Lotsari
Iloinen Härkä 3 · 4. divisioona |
~1076 | 22 | 9 % |
| 867 | Katrin Harakka
Pub Heppari · 5. divisioona |
~1068 | 20 | 25 % |
| 868 | Welli Saari
Parakorona · 5. divisioona |
~1062 | 7 | 0 % |
| 869 | Jani Hyyryläinen
Eku · 5. divisioona |
~1060 | 15 | 0 % |
| 870 | Toni Pajunen
Phoenix |
~1058 | 7 | 0 % |
| 871 | Marko Myllymäki
Heppari |
1047 | 26 | 8 % |
| 872 | Petri Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
~1034 | 15 | 7 % |
| 873 | Kimi Skog
Flex Pub · 5. divisioona |
1031 | 30 | 23 % |
| 874 | Matthias Juan Meyn
Par Rocks 2 · 5. divisioona |
~1031 | 16 | 12 % |
| 875 | Juho Mikkonen
Höveli 2 |
~1014 | 14 | 7 % |
| 876 | Sanna Hautamäki
Höveli 2 |
1002 | 41 | 5 % |
| 877 | Maarit Schulte
Talli 2 |
~987 | 20 | 5 % |
| 878 | Amanda Kauppila
Parakorona · 5. divisioona |
~974 | 21 | 14 % |
| 879 | Tuire Laitinen
Pub Heppari · 5. divisioona |
930 | 56 | 12 % |
| 880 | Joni Lehtonen
Pub Heppari · 5. divisioona |
902 | 78 | 8 % |
Päivitetty 05.11.26 12:29